Campionatul International de Batalii la fort - a doua editie

DeletedUser26203

Guest
Cand va aparea acea lista cu cei care participa la Campionatul International de Batalii la fort ?

P.S. Ar fi bine sa alegeti CU CAP pe cei 150 de oameni care reprezinta ROMANIA. Nu sa ne batem joc si sa alegem toti incepatorii.... E doar un sfat.

Numa' bine !
 

DeletedUser25046

Guest
Cand va aparea acea lista cu cei care participa la Campionatul International de Batalii la fort ?

P.S. Ar fi bine sa alegeti CU CAP pe cei 150 de oameni care reprezinta ROMANIA. Nu sa ne batem joc si sa alegem toti incepatorii.... E doar un sfat.

Numa' bine !

Se face doar pe pile :D Deci inca astept cinspemii :D :D
 

DeletedUser15422

Guest
Multumesc Just.
Pentru coordonatorii echipei nationale romane:
No kids in this championship
giphy.gif
 

DeletedUser25641

Guest
Eu nu inteleg... voi putea intra la oricare dintre cei 5 lideri sau cum?
 

DeletedUser25046

Guest
Salutare, asteptam mesaje pe privat (forum sau joc ) cu clasele de caracter cu care sunteti dispusi sa jucati. De preferat 2 variante dar daca stiti sa jucati doar cu 1, nu este nici o problema.

PS: Preferam in echipa un numar cat mai mic de muncitori (maxim 5)

PS 2: Avem nevoie de un numar limitat din fiecare clasa de caracter, va rog sa nu va suparati si sa intelegei ca mergem acolo ca o echipa, nu ca jucatori individuali.
 

DeletedUser26903

Guest
Se pare ca n-am avut loc.
Va doresc cat mai multe batalii castigate,SUCCES!
 

DeletedUser24242

Guest
Aventurier sau soldat, de preferat soldat, am ales echipamentul nr1 (cred) :))))))

V-am țucat, sal!
 

DeletedUser24242

Guest
PS: imi pare rau ptr cei care nu au mai avut loc alaturi de noi, unii dintre ei sigur erau jucatori foarte buni. Sal!
 
Sus