Campionatul International de Batalii la fort - a doua editie

DeletedUser26203

Guest
Da ce ti-am facut? :(

vor autonomie in Romania si....asa mai departe. Uite-te la tv ca a fost scandal intr-un hipermarket din Cluj ca aia de acolo nu stiau ungureste si i-a luat la rost un ungur ca de ce nu stiu ungureste :)))))

Cauta Lumea lui Banciu 31.08.2017 pe youtube si sper sa gasesti emisiunea de ieri full.
Cum ar fi sa ma duc si eu in Ungaria si sa ma iau de o vanzatoare de acolo ca nu stie romaneste.

Unii unguri sunt chiar prietenosi, dar altii cred ca Transilvania e tot Ungaria :D

Chiar imi plac unguroaicele care stiu sa faca gulas :D sa aiba pana in 35 de ani :D
 

Serje

Greenhorn
Nu era in Cluj ca era in Odorhei, nu ca nu o vrut sa-l serveasca, doar ca inca nu era deschis... da astea is detalii, un idiot o cautat faima, o aflat ca aia nu stie romaneste si o facut o inscenare si cum lumea mai nou citeste doar tiitlurile gen can can... nu mai judeca singuri, ia de bun orice rahat i-ai servi ...
Traiasca Radio Eerevan!

PS. Mai degraba m-as impusca decat sa ma uit la Banciu, Badea si alti idioti ca astia...
 

DeletedUser25643

Guest
serje...

1545944_656324244419004_43091642_n.jpg
 

DeletedUser

Guest
Si ce legătură au ultimile mesaje cu subiectul forturi? Va rog sa reveniți la subiect. Daca vreți să comentați incidentul de la Odorhei puteți deschide o altă...pagină de istorie
 

DeletedUser26203

Guest
PS. Mai degraba m-as impusca decat sa ma uit la Banciu, Badea si alti idioti ca astia...

Din intamplare cand butonam TV-ul am dat de B1 tv si vorbea Banciu raraitu despre unguri :D

In fine.... sa ne concentram sa castigam luptele de fort de la Campionatul International de Batalii la fort :P
 

Serje

Greenhorn
Pac2pac... pălincă n-ai?

Sado... pai noi nu mai avem ce discuta de forturi aci, noi ne-am inscris, am votat liderii, voi ati selectat echipa... De amu ii treaba voastră sa va ocupati de organizare, setupuri, tactici... ne ziceti ce caractere sa alegem si inventare daca am selectat gresit si acolo sa ascultam. Destul de simplu pt noi de amu inainte :P
Iar selectia caracterului si a inventarului se face prin dialog direct cu unul dintre lideri, nu aci.
Deci... lasa-ne să ne distram, ca de nu te spamam colo la campionat :njub:
 

DeletedUser26203

Guest
Ce rau esti :))))))) Toate problemele au picat pe capul lui. Defapt sunt 5 lideri, se descurca ei sa conduca cat mai bine si eficient
 

Serje

Greenhorn
Din ce-am vazt ii dus cu pluta pe la Vama veche.

PS. Ce bou is :)) mai sus n-am fo atent si am crezt ca o scris Bibanu nu Biliboi
 

DeletedUser25046

Guest
VA ROG MULT SA TRIMITETI TOTI MESAJ PRIVAT CU CLASA DE CARACTER DORITA PENTRU TURNEU, ESTE FOARTE IMPORTANT SA STIM CE VREA FIECARE, PENTRU A PUTEA SA ECHILIBRA CLASELE DE CARACTER.
 

DeletedUser17189

Guest
Cine nu se oboseste sa raspunda la mesajele noastre,o sa fie trecut ce clasa ne dorim noi.
 

DeletedUser26257

Guest
Cui trebuie să-i trimit mesaj cu inventarul și clasa de caracter?
 

DeletedUser17189

Guest
Aveti mesaje si de la mine si de la restul pe lumea cu care v-ati inscris.
 

DeletedUser20713

Guest
eu am zis ca imi e totuna ce clasa e. sa vedem de ce e nevoie. nu am nici o pretentie, numai sa stiu in caz ca trebuie sa schimb inventarul ales
 

DeletedUser24094

Guest
Sa nu ii spuneti lui Apot ce clasa alegeti, va pupa daca ii place ce aude.
 
Sus