Campionatul International de Batalii la fort - a doua editie

DeletedUser25046

Guest
Sunt deja 48 duelisti full conducere si lumea inca mai vrea, chiar nu putem merge acolo cu 70 dueisti.. Noi am hotarat sa avem undeva la 40, maxim 43. Exista o lume de aantrenamente si in functie de cum se misca duelistii acolo, ii alegem pe cei 43. Sper ca lumeasa inteleaga ca mergem acolo ca echipa si este nevoie sa fim cat mai echilibrati.
 

DeletedUser26861

Guest
Nu uitati totusi ca nu se rezuma totul la aceste lupte internationale, este doar o perioada trecatoare.
 

DeletedUser26395

Guest
Nu-i mai simplu ca in viitor sa joci si tu in echipa, nu doar de capul tau cum faci deobicei?
serje,ma mir ca te-ai gasit tu sa vb care joci aproximativ ca mn! Am spus de nnnn ori si mai spun odata,cand conduce o cizma batalia si da comenzi aiurea nu am cum sa ascult este sub demnitatea unui jucator care cunoaste jocul sa vada oportunitati in lupta si el sa asculte ca oaia ce se trezeste cate unu sa spuna care nu stie nici care e turnul soldatilor!!!!!
In fiecare lupta incerc sa ajut cat mai mult echipa si daca consider ca sacrificiul meu nu ajuta cu nimic echipa te intreb eu pe tn pentru ce spui asta despre mine??? Te intrebi de ce cand este o lupta frumoasa si un coordonator coorent ascult si cand unu rasarit din soare de nivel 50 care nu stie care e dreapta sau stanga imi vad de treaba?????
 

DeletedUser6554

Guest
Cei care au ales setul 1 de inventar au avut cateva surprize. Lipsesc mai multe din cele anuntate, arma, licoarea noului inceput si altele. Am Inteles ca problema e cunoscuta. Este un bug si se va remedia sau va ramane asa si la campionat ?
Ar fi util de stiut, ca sa vedem ce alegem acolo.
 

DeletedUser24094

Guest
Sunt singurul care nu se poate connecta pe hoseball?
Intru, sta 2 secunde si imi da Eroare, ma deconecteaza.

Si vad ca nu am nici clasa, avatar etc...
 

DeletedUser26257

Guest
Si eu am aceeasi problema!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser24094

Guest
Aparent suntem norocosi, primele 3 aprarari, urmatoarele 3 atacuri.. Deci incepem cu mobilitate dupa mutam pe dexteritate :D
 

DeletedUser26566

Guest
NU va faceti sperante degeaba, va fi o noua umilinta ...
 

DeletedUser26203

Guest
Avea o vorba un profesor de-al meu din facultate "Important e sa te prezinti" . Asa ca e bine totusi sa participam si sa fim cat mai multi ONLINE. Cine stie.... poate macar terminam pe 3
 

DeletedUser26566

Guest
Fii serios, lumea s-a inscris doar pentru premiu, nu ii pasa nimanui ca reprezinta Romania.Si cu caracterele alea de 2 bani de pe hawaii fii sigur ca o sa ne facem de ras.
 

DeletedUser26203

Guest
Eu m-am inscris cu gandul de a castiga. Sa urcam pe podium zic :D
 

DeletedUser26939

Guest
asa am patit si eu
dar am putut schimba parola
mi-a dat imediat un link pe mail
mai incearca
 

DeletedUser25046

Guest
Cei care sunteti in oras cu xNoMercy sa fiti foarte atenti la el ( va recomanda sa il concediati direct daca aveti posibilitatea). Pe lumea de turneu ne-a furat cateva seturi de haine si cateva arme de pe piata orasului, dupa care le-a vandut altor tari participante. Joaca cu urmatoarele nume:
CaptainSparrow (Louisiana)
xNoMercy (Jacksonville)
, Aithusa (Knoxville)

In trecut :
Nostrees (Delaware)
Capitanu* (Indiana)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser26203

Guest
cine te-a pacalit ? esti cumva admin si nu stiu eu ? Asa am auzit si eu despre tine de la unii jucatori ca joci pe:

theDoc ( jacksonville )
apot3quil13 ( hawaii)
nimeni altu* ( louisiana )


Si mai stiu ca pe jacksonville esti bufonul serverului si ca furi tot ce prinzi

ce i-a zis unui jucator pe jacksonville x-viper: [18:20] theDoc: sa ai tu zile cat am furat eu
grin.png


Si faza cu itemele stai linistit ca nu am vandut nimic.


Aaaa va zic eu ce a facut jucatorul asta ales de alti JUCATORI de a fi lider. Strategia era sa faca bani duelistii, sa se dea pe comert si tot ce strang sa ii dea lu' lideru' asta cu gura mare.Ce credeti ca a facut cand s-a vazut cu iteme, bani si produse ?

A inceput sa isi upgradeze iteme pe carca fraierilor. Si cand l-am intrebat mi-a raspuns cu un tupeu gras "De smecher".

Si mai spun ceva :) Imi dadeai mesaje si minteai fara nerusinare. O barfeai pe Devol si o vorbeai de rau ca ar avea un copil, ca ar avea 27 de ani, ca a fost cu tine.

Totusi mi-a placut faza aia cand te-am intrebat daca v-ati vazut si tu mi-ai raspuns ca ati fost iubiti doar pe joc :)))))) SEC !

Asta-i viata. Unii se nasc sa MINTĂ !
 
Sus