La taclale

Emeer

Gunman
irelevant, topic in care unii se lauda :D si altii se cearta cu ei ;)....se ajunge si pe tw la chestii de genu, cine-i mai bun ( lvl min 14 ani ) :D....
 

Emeer

Gunman
Eu zic ca sunt multe alte teme mai importante legate de TW, cum sa facem jocul mai bun si nu doar estetic ( pt Pain)...imi place cum lucrezi ( pain ) dar astia putini de pe forum ii putem convinge si pe altii sa vina cu propuneri si sa incercam ceva...mna este parerea mea, daca supar sau deranjez pe careva, imi pare rau !
 

X-viper

West Sheriff
Membru personal
Nu mi s-a parut ca s-a certat nimeni. Eu am vrut sa clarific ceva. Ca multa lume poate da aceeasi dauna pe lovitura daca are aceeasi arma. (sau oricare alta cu 1.25 daune x lvl si 10-20 flat dmg)
 
Nu o sa inteleaga niciodata pentru ca nu are Cutite VAQUERO +4. Nici macar Cutite VAQUERO +3. Nu mai incerca sa ii explici. Viata-i greu, nu toti poate.

EDIT: Unde o fi @Prințesa Elsa ?

#Sa canteeee printesaaaaaaaaaaa
 
Ultima editare:

adsum

Gunman
Legat de misiunea nouă, de la satul indianului Waupee: e una singură și nu are continuare momentan. Vor fi adăugate altele în timp.


1632945619804.png
1632945635164.png
 

DeletedUser24094

Guest
Cand cautai ce a incalcat viper, nu ai vazut si asta?

Tablouri din perioda 1900-1940 de vânzare. Pictori din "valul" 2.

2.9.1 Orice tentativa de a obtine foloase materiale prin vanzarea conturilor de pe West sau de pe alte jocuri precum si folosirea forumului drept "piata de desfacere" a produselor dvs. (ex: tel., notebook-uri, etc.) vor fi penalizate . De asemenea este interzis si orice fel de schimb, fie contra altui cont, pepitelor sau avantajelor de orice fel. Este permisa doar cedarea neconditionata a conturilor, bineinteles respectandu-se regula : 1.1 Fiecare jucător are voie să aibă un singur cont per lume.
 

lord ion

West Marshal
Cand cautai ce a incalcat viper, nu ai vazut si asta?



2.9.1 Orice tentativa de a obtine foloase materiale prin vanzarea conturilor de pe West sau de pe alte jocuri precum si folosirea forumului drept "piata de desfacere" a produselor dvs. (ex: tel., notebook-uri, etc.) vor fi penalizate . De asemenea este interzis si orice fel de schimb, fie contra altui cont, pepitelor sau avantajelor de orice fel. Este permisa doar cedarea neconditionata a conturilor, bineinteles respectandu-se regula : 1.1 Fiecare jucător are voie să aibă un singur cont per lume.
mi-am dat 15 puncte penalizare.
mulțumit?
 
Sus