Arma personalizata

  • Autor subiect DeletedUser2854
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Ok deci sa zic pe sleau ideea?
La lvl 10 primesti o misiune , una de la indian si una de la serif , ai de ales .
Termini si primesti o arma care devine arma ta , ideea e ca sa fie ca un talisman
Si apoi o poti numi cum vrei si o poti "upgrada" cu instructiuni de unica folosinta . Adica folosesti ala si apoi dispare insa produsu ramane si ai o arma imbunatatita.

Off : Vin peste tine in casa >:P .

Daca scot alea din spoiler intelegeti?

Deci arma aia ii un produs sau cum ,un colier ?Nu mai inteleg ce zici =))
 

DeletedUser12358

Guest
ideea e bine gandita dar gadeste-te ca nu ai ce sa faci cu acea arma,o folosesti cateva zile si apoi iti cumperi alta mai buna...Contra
 

DeletedUser

Guest
copile, dute si impuscate cu sabia cu amortizor:), daca nu ai citit ideea nu vorbi degeaba,
Pro deci acum am inteles, ideea e oricum geniala, ar fi de folos pentru colectionari si mai ales cand esti la inceput, si ai nevoie de o arma buna.nu sunt sigur daca s-ar accepta dar inno ar face profit, mai ales pe seama celor care vor sa tina alta arma in fiecare zi

@WestRanger, intra pe tw->setari->stergere cont->baga acolo parola si se rezolva problema ta, daca nu iti place ca pierzi duele cand te ataca astia cu arme de aur, sau nu iti place ca altii folosesc piata, poti iesi oricand de pe tw, cand au fost implementate aceste functi(piata, serif,bla bla) ,inno s-a gandit ca aceste functi sa fie valabile pentru toti, nu doar pentru 2-3, daca tu nu stii sa beneficiezi de piata asta e, nu o sa ne fie dor de tine daca iti stergi contu'


bai,baiete..:blink: nu ne impuscam,ca nu e west aici,e doar forum..get a life

colectionarii astia,care au si ei cont de 2 luni,si tot posteaza pe ce sa se tot axeze si prostii..contra.!
 

DeletedUser

Guest
CONTRA.... e browsergame nu mmorpg.... plus ca nu suna "western" .
 

DeletedUser

Guest
Pro
1.nu strica o arma noua
2.existau arme personalizate in vest
3.damageul nu e exagerat
4.misiunile sunt potrivite
5.nu s-a mai propus(cred)
 

DeletedUser10625

Guest
Pro

Buna idee !

4. Nu se vor accepta posturi de genul: "e buna sugestia" "nu e buna sugestia" ..etc. Daca aveti o parere despre sugestia in cauza trebuie sa va prezentati argumentele.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2854

Guest
CONTRA.... e browsergame nu mmorpg.... plus ca nu suna "western" .

Oh yea? Cum nu suna western? Asa cum sunt armele cu aura gen peacemaker-ul lui billy asa putem avea o arma si noi , adica arma aia a detinut-o billy the kid , si o folosea mereu .

Cat despre transformarea in mmorpg , odata cu adaugarea craftingului si generatorului de avatar e un nou pas in evolutie , de ce sa nu se adauge si asta?

@regele , Armele lui waupee si sheriff sunt produse , arma pe care o vei avea va fi arma de duel , de la crafting va iesi arma imbunatatita.
 

DeletedUser19470

Guest
CONTRA.... e browsergame nu mmorpg.... plus ca nu suna "western" .

si daca nu ma insel tw nu e "browser based role playing game"?adica, pentru persoanele foarte culte, bb-rpg?sau ceva de genu'...mmo->massive multyplayer online, bb->browser based,diferenta e numarul de playeri, si cat de rapid poti sa incepi sa joci jocul...adica unu' il descarci celalalt il joci pe browser...acu' nu stiu voi dar mie mi se pare ca tw e un browser based rpg cu un numar destul de mare de jucatori, daca "ingramadim" toti jucatori de pe toate versiunile...(.ro, .net...)...deci tu nu ai motive reale ca sa dai contra?...
Pro, aceeleasi motive ca pana acum...
 

DeletedUser

Guest
Ok,atunci sunt pro.Ar fi fain sa avem si o arma personalizata,asa de distractie....dar ar fi bine ca atunci cand folosim retetele de unica folosinta sa avem sansa sa nme creasca unele atribute dar sa si scada,ca sa fie putin mai funny si sa nu o poarte toata lumea.
 

DeletedUser

Guest
copile, dute si impuscate cu sabia cu amortizor:), daca nu ai citit ideea nu vorbi degeaba,
Pro deci acum am inteles, ideea e oricum geniala, ar fi de folos pentru colectionari si mai ales cand esti la inceput, si ai nevoie de o arma buna.nu sunt sigur daca s-ar accepta dar inno ar face profit, mai ales pe seama celor care vor sa tina alta arma in fiecare zi

@WestRanger, intra pe tw->setari->stergere cont->baga acolo parola si se rezolva problema ta, daca nu iti place ca pierzi duele cand te ataca astia cu arme de aur, sau nu iti place ca altii folosesc piata, poti iesi oricand de pe tw, cand au fost implementate aceste functi(piata, serif,bla bla) ,inno s-a gandit ca aceste functi sa fie valabile pentru toti, nu doar pentru 2-3, daca tu nu stii sa beneficiezi de piata asta e, nu o sa ne fie dor de tine daca iti stergi contu'

Se vede ca ai 14 ani.Te crezi foarte important si crezi ca lumea nu ar mai "merge" fara tine.Daca cineva are alta decizie decat tine,trebuie sa il macelarim,spanzuram sau sa ii dam foc?!Eu inteleg ca tie iti place ideea dar nu pricep de ce tu nu intelegi ca mie nu-mi place.Nu sunt singurul caruia nu ii place.Unora le sa cante,altora sa citeasca si unii sunt cu sportul si urasc sa scrie.Suntem diferiti,nu sunt oameni identici.De ce nu intelegi?

ON:Contra din motivele:
1)O sa fie facut arme cu nume ca:Pistol cu apa,pusca de omorat dragoni,shuriken si alte nume care nu au legatura cu vestul salbatic.
2)Armele o sa fie imbunatatie pana cand o sa poata ajunge la dmg de 200+ si ar strica echilibrul jocului.
3)Aspectul poate fi pus sacastic de unii si ar strica toata grafica jocului.
 

DeletedUser6433

Guest
contra

15 dauna e naspa rau:) daca ar fi mutl mai mare as da pro:shoot::shoot::shoot:
 

DeletedUser2854

Guest
Contra ar ajunge peste armele de aur si ar fi nasol

Tu iti dai seama ca nu ai citit toata propunerea? Am zis eu ca o faci atat de tare din prima? Probabil o sa apara niste instructiuni d-alea pe la lvl 100+ dar atunci coltul poate fi dat la o parte .
Edit: Am updatat propunerea.

contra

15 dauna e naspa rau:) daca ar fi mutl mai mare as da pro:shoot::shoot::shoot:

Cred ca faci spam dar sa raspund .
Am zis 15 primesti la lvl 10 cat o sa ai atunci ...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2854

Guest
Se vede ca ai 14 ani.Te crezi foarte important si crezi ca lumea nu ar mai "merge" fara tine.Daca cineva are alta decizie decat tine,trebuie sa il macelarim,spanzuram sau sa ii dam foc?!Eu inteleg ca tie iti place ideea dar nu pricep de ce tu nu intelegi ca mie nu-mi place.Nu sunt singurul caruia nu ii place.Unora le sa cante,altora sa citeasca si unii sunt cu sportul si urasc sa scrie.Suntem diferiti,nu sunt oameni identici.De ce nu intelegi?

ON:Contra din motivele:
1)O sa fie facut arme cu nume ca:Pistol cu apa,pusca de omorat dragoni,shuriken si alte nume care nu au legatura cu vestul salbatic.
2)Armele o sa fie imbunatatie pana cand o sa poata ajunge la dmg de 200+ si ar strica echilibrul jocului.
3)Aspectul poate fi pus sacastic de unii si ar strica toata grafica jocului.

1 ) Care iti va fi tie problema? Toata lumea isi pune nickname care nu are legatura cu westul , conteaza asta?
2 ) Nici acum nu cred ca ai citit tot , AM ZIS EU CA VA PUTEA CRESTE ATAT?AM ZIS CA APAR INSTRUCTIUNI CARE POT FI FOLOSITE O SINGURA DATA!SI ALEA APAR LA DIFERITE MISIUNI!NU APAR CAND AI CHEF!
3) Cu generatoru de avatar nu e la fel?Conteaza asta?Atata timp cat uni pot plati sa schimbe aia ii doare undeva pe cei de la inno.

Scuzati de caps da m-a enervat la punctu ala.


Ok deci un avantaj major va fi acela ca vor aparea strategii noi , cand ai de ales o instructiune de la misiune alegi pe ce parte vrei sa fie , adica mergi pe partea feririi sau pe cea a damage per shot , preferi sa fi agil sau sa fi un tanc , tu alegi ce faci din caracterul tau.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
prontra,ar fi fain sati personalizezi arma dar cu imbunatatirea nu prea mere...:blink:
 
Sus