Arma personalizata

  • Autor subiect DeletedUser2854
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Si eu iti dau dreptate.Daca s-ar implementa ar fii arme numite:
-pistol cu apa
-noob`s killer
-ak47
-m4a1
-awp
-pistol cu bile
-pusca din plastic
Si ar strica toata frumusetea jocului!!
contra:whistle::mad:
 

DeletedUser14944

Guest
Hai ma intelectualnicule,o dam in sf ca avem o arma cu numele nostru? crezi ca pe vremuri aia nu isi botezau armele ? si cu ce schimba jocul o arma cu damage 10-20 ? e mai mult de ornament.:mad:
Pro :hmf:

Zici ornament nu?:)) Hai ma sa imi tunez calu nu?! E tot un ornament, eleron , spoilere etc! Tu nu vezi ca nu s-a modificat nici macar aspectul hartii, sau al orasului? Uite-te in triburile cate modificari sunt,totul e mai realistic! In The west nu au facut mare lucru, si tu vrei arme cu numele ``Pistol cu apa`` :)) Mai bine inchideti topicul, oricum stie toata lumea ca nu se v-a implementa niciodata, poti sa stai in cap si tot nu se implementeaza! Dar asa sa ne gandim putin?! Ce nume ar da copii de 12 ani la armele lor?!: Mai bine nu ma contrazice pentru ca stii prea bine ca am dreptate!
 

DeletedUser

Guest
contra

daca vrei motive uitate pe tot topicul


si ar fi chiar ciudat cu numele date

adik se inregistreaza unu primeste o telegrama unde scrie de pistol cu apa/bile si ala cauta ca nebunu pe weststats

si cred ca se va abuza prea excesiv de aceasta arma

deci contra
 

DeletedUser

Guest
Si eu iti dau dreptate.Daca s-ar implementa ar fii arme numite:
-pistol cu apa
-noob`s killer
-ak47
-m4a1
-awp
-pistol cu bile
-pusca din plastic
Si ar strica toata frumusetea jocului!!
contra:whistle::mad:
contra ai motivele mai sus

foarte bine teai exprimat acolo nu mai pot de ras ar mai fi trebuit sa aduagi sabia cu luneta sau pusca ascutita
 

DeletedUser

Guest
Zici ornament nu?:)) Hai ma sa imi tunez calu nu?! E tot un ornament, eleron , spoilere etc! Tu nu vezi ca nu s-a modificat nici macar aspectul hartii, sau al orasului? Uite-te in triburile cate modificari sunt,totul e mai realistic! In The west nu au facut mare lucru, si tu vrei arme cu numele ``Pistol cu apa`` :)) Mai bine inchideti topicul, oricum stie toata lumea ca nu se v-a implementa niciodata, poti sa stai in cap si tot nu se implementeaza! Dar asa sa ne gandim putin?! Ce nume ar da copii de 12 ani la armele lor?!: Mai bine nu ma contrazice pentru ca stii prea bine ca am dreptate!

Ha ha asta mia plakut si ar fi frumos sa ai o sanie trasa de cal cu nos si eleron :))=))
 

DeletedUser2472

Guest
contra
sau PRO ? doar cu condiatia ca "scroll-ul" (de inbunatatit proprietatile la item, arma sau palarie, sau ce vreti voi...) sa coste mai mult decat cel mai scump obiect din joc si sa aiba o sansa de reusita in functie de lvl caracterului: sa zicem ca la lvl 100 va fi 10% sansa sa cresca dmg si 90% sansa sa se piarda arma, la lvl 20 va fi 5%, etc. etc...DEJA INCEPEM SA COPIEM DIN CELELATE JOCURI.
P.S.
as vrea o misiune cu o comoara intr-o pestera pazita de un BALAUR :D plz...se poate ? =))
 

DeletedUser10625

Guest
Buna idee !

4. Nu se vor accepta posturi de genul: "e buna sugestia" "nu e buna sugestia" ..etc. Daca aveti o parere despre sugestia in cauza trebuie sa va prezentati argumentele.



Pro deoarece ar fi frumos si realist sa ne putem personaliza/imbunatati arma. Atat in ceea ce priveste aspectul cat si functionalitatea.
 

DeletedUser2854

Guest
contra
sau PRO ? doar cu condiatia ca "scroll-ul" (de inbunatatit proprietatile la item, arma sau palarie, sau ce vreti voi...) sa coste mai mult decat cel mai scump obiect din joc si sa aiba o sansa de reusita in functie de lvl caracterului: sa zicem ca la lvl 100 va fi 10% sansa sa cresca dmg si 90% sansa sa se piarda arma, la lvl 20 va fi 5%, etc. etc...DEJA INCEPEM SA COPIEM DIN CELELATE JOCURI.
P.S.
as vrea o misiune cu o comoara intr-o pestera pazita de un BALAUR :D plz...se poate ? =))

Mdeh nimeni nu a inteles ca alea nu se cumpara...
 

DeletedUser

Guest
Nu prea stiu ce sa zic.Nu e deja prea mult?In,fond sunt zeci de arme destul de bune pentru nivelul respectiv,dar totusi misiunile sunt bine gandite.
PRONTRA
 

DeletedUser21007

Guest
pro ar fi extrem de tare sa avem arme personalizate fiindca inainte fiecare era cu arma lui :shoot: :abe: :shoot:
 

DeletedUser17950

Guest
pro , da propun ca si la arma de fort sa se faca la fel
 

DeletedUser

Guest
CONTRA

personalizarea armei?....prea aiurea...


OFF: ce va mai place sa inviati topicrui de acum cateva 4 luni:hmf:
 

DeletedUser

Guest
Contraaaaa .... E the west nu the metin.... Lasati aiurelile ... Inno n-o sa implementeze chestii d'astea niciodata!
 

DeletedUser

Guest
ai dreptate,da,facem armele +9:))bine ca nu incep si pt restul itm-lor:P


contra
 

DeletedUser16668

Guest
PRO .. dute si pe the west beta si posteaza acolo ideea ta.
 

DeletedUser20239

Guest
Contra!
Deoarece acum sunt toti smecheri si o sa puna tot felul de nume
 
Sus