Arma personalizata

  • Autor subiect DeletedUser2854
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Pro, e o idee foarte buna, si ar fi mai multe misiuni = mai multă distractie
 

DeletedUser2854

Guest
Contra!
Deoarece acum sunt toti smecheri si o sa puna tot felul de nume

Oi oi . Avem dreptul sa punem ce nume vrem oraselor si aliantelor . Am vazut pokemoni si power rangeri ca nume la aliante , crezi ca numele unei arme conteaza ?
 

DeletedUser

Guest
CONTRA TOTAL cu jmecheria asta pa care ne-ai prezentato , nu facem nimic altceva decat sa ne departam de The westu adivarat ce iera o data , cand mustangi ierau liberi si magari(vorbesc de animal acu) dormeau in hotel si unde playeri se speteau toata ziua la sah , ala iera de mukt the westu adivarat , daca vei baga porcaria asta de arma personalizata vei distruge jocu
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20239

Guest
Oi oi . Avem dreptul sa punem ce nume vrem oraselor si aliantelor . Am vazut pokemoni si power rangeri ca nume la aliante , crezi ca numele unei arme conteaza ?
Sigur nu conteaza?
Bag un duel si castig cu "pistolul cu apa" sau cu "ucigatorul de noobi"
 

DeletedUser

Guest
Sigur nu conteaza?
Bag un duel si castig cu "pistolul cu apa" sau cu "ucigatorul de noobi"


DAP:P SI CE NU AI MAI VAZUT?

parerea lor ,dupa mine numele armelor le pun cum vor,si "sunt un noob,kill me" la urma urmei,,,au o idee originala,,,:P
 

DeletedUser

Guest
DAP:P SI CE NU AI MAI VAZUT?

parerea lor ,dupa mine numele armelor le pun cum vor,si "sunt un noob,kill me" la urma urmei,,,au o idee originala,,,:P

=))) originala? :)) faza cu personalizarea e penala da' asta cu numele si cu ideea "originala" mi-a placut :))) stati numa sa ma vedeti cu prastia lu' Ghitza branzaru cum bat coltu' de aur si sabia de aur :whistle: ... PENAL CU TOTU' FRATE... voi habar-n-aveti cum sa va creati caracter de duel si acum va tot scremeti sa bagati idei care sa va ajute :blink: ... DOWN!!!
 

DeletedUser

Guest
.....

PRONTRA

-Idee buna,bine dezvoltata,imi place.
-Cred ca bonusurile sunt in regula.
-E adevarat,fiecare avea arma lui personalizata.
:up:
-Dar mie nu imi place ca toti isi vor pune numele armei "maciuca";"pistol cu apa";"sabia lui Achile" etc.
-Deja sunt nume stupide in joc (Achile,Spartanii,**KW2**:mad: )
-Mai trebuie lucrata idea cu numele armei.
-Dupa magari de aur,struti ,elefanti unii zic ca jocul se departeaza de TW....

Deci raman PRONTRA.
 

DeletedUser20061

Guest
Pro e tare sa ai o arma personalizata si ar atrage si mai multi players.
 

DeletedUser

Guest
Apropos de arma...

....nu cred ca este topicul potrivit,dar am vazut ca cele care discuta tema mea sunt inchise:

-sunt in cautare la "cheia 3" pentru pusca de aur si nu sunt sigur daca procedez bine.Am +777 pdm sinorocul 4884 (a fost peste 7000,dar a scazut si nush dc),am cont premium activat si vreau sa stiu daca am sansa sa gasesc cheia 3 ????

Nu stiu de ce imi scade norocul asa mult daca p de indemanare raman intacte si motivatia este 100 % ??

Multumesc.
 

DeletedUser

Guest
pro e super idea bine dezvoltata
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
PRO...ar fi interesant,in sensul ca e bine gandit si bine dezvoltata ideea.Succes cu ideea,doar ca cei de la INNO pot lua ideea si s-o modifice destul de mult.
 

DeletedUser

Guest
PRO...ar fi interesant,in sensul ca e bine gandit si bine dezvoltata ideea.Succes cu ideea,doar ca cei de la INNO pot lua ideea si s-o modifice destul de mult.

da idea e soper dezvoltata:Pnobismea sunt astea,,,,,o sa avem un top al armelor,,,loc 1 il ocupa <<ucigatorul de nobi>> cu 200-300dmg:)))
 

DeletedUser

Guest
These shitt mesaje is Off-Topic!

"-Salut Xulescu cf?
-Ooo r3! Ce s fak , acm miam facut taietoru de branza +12 u cf?
-Mai nik ... acu mi-am luat coada de mop cu luneta ... e sooper tare fra' s vezy ce tzintesc cu ea
-Oaaa da' + cat e?
-E numa +2 ca vanzatoruo folosea la srans balega...
-Oaa mishto! Auzi , am auzit ca Yculescu sho luat pistol cu muci. S vezi ce tare e , daca trage il umple pe adversar de mazga :))
-Yooy , sh yo vreau veree! Da totusi e mai buna tzeava pt cornete cu gloantze de 15 milimetry
-Aya e scumpa wa , ca boschetaru care le face vinde cornete de cauchuc cu 10k$... si ti-o da de la +1
-Ok bre , ma duc ca am treaba ... vreau sa vanez cu hartia igienica ucigasa... bft
-Bft."


1-am folosit limbaj cat mai "normal"
2-Cateva idei de arme ... "mishto"
3-Mesajul asta e de warn...dar vroiam sa spun ca sunteti penali aia care dati PRO ... nici nu stiti sa scrieti corect frate :ras:

Aviz: NU TOTI CEI CARE AU DAT PRO AU PROBLEMA DE MAI SUS ... UNELE MESAJE PRO CHIAR MI-AU PLACUT :) PACAT CA IDEEA E CACA :nu:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser18673

Guest
Contra strica farmecu jocului si InnoGames nu ar baga asa ceva,doar sa fie pe pepite
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2854

Guest
These shitt mesaje is Off-Topic!

"-Salut Xulescu cf?
-Ooo r3! Ce s fak , acm miam facut taietoru de branza +12 u cf?
-Mai nik ... acu mi-am luat coada de mop cu luneta ... e sooper tare fra' s vezy ce tzintesc cu ea
-Oaaa da' + cat e?
-E numa +2 ca vanzatoruo folosea la srans balega...
-Oaa mishto! Auzi , am auzit ca Yculescu sho luat pistol cu muci. S vezi ce tare e , daca trage il umple pe adversar de mazga :))
-Yooy , sh yo vreau veree! Da totusi e mai buna tzeava pt cornete cu gloantze de 15 milimetry
-Aya e scumpa wa , ca boschetaru care le face vinde cornete de cauchuc cu 10k$... si ti-o da de la +1
-Ok bre , ma duc ca am treaba ... vreau sa vanez cu hartia igienica ucigasa... bft
-Bft."


1-am folosit limbaj cat mai "normal"
2-Cateva idei de arme ... "mishto"
3-Mesajul asta e de warn...dar vroiam sa spun ca sunteti penali aia care dati PRO ... nici nu stiti sa scrieti corect frate :ras:

Aviz: NU TOTI CEI CARE AU DAT PRO AU PROBLEMA DE MAI SUS ... UNELE MESAJE PRO CHIAR MI-AU PLACUT :) PACAT CA IDEEA E CACA :nu:
Nu ai observat dar in propunerea mea zic ca treptat sa apara misiuni pt itemele alea cu care upgradezi arma . La lvl 120 e si normal sa ai o arma buna avand in vedere ca are combatanti gen cele cu aura .
 
Sus