Atenție, țepuitori !

  • Autor subiect DeletedUser2422
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser22039

Guest
Si in cazul asta, tot trebuie sa ai dovezi ca sa poti acuza pe cineva... Pana atunci vedeti-va de jocul vostru. :d :whistle:

Ma ... , anonimule , nici nu stiu de ce te bagi , pozele lu maimare nu sunt de ajuns ? Nu te-ai uitat cu ce vrajala zicea euala ca cica "stai" , "stai omule" :huh:
 

DeletedUser24699

Guest
Ma ... , anonimule , nici nu stiu de ce te bagi , pozele lu maimare nu sunt de ajuns ? Nu te-ai uitat cu ce vrajala zicea euala ca cica "stai" , "stai omule" :huh:

Eu i-am zis sa nu puna. Dar tocmai ca a pus cand i-am zis sa nu, arata ca vroia sa o ia de pe contul ala.
 

DeletedUser

Guest
....

si eu am fost catalogat ca tepar desi nu sunt... recunosc am facut o greseala imensa in legatura cu,contul meu.

itemele ce s-au furat cu acountu meu eu l-am inapoiat in mare parte..zic in mare parte pt ca la un moment dat veneau si playeri de lvl 30-40 ce ziceau ca au fost furati..cand le ceream raport o dadeau in vrajeli,au fost si playeri care au venit la mine si s-au plans dar erau playeri seriosi cu care ma cunosteam, nu era nevoie sa imi dea raport

acu daca vreti sa ma credeti bine daca nu e tot bine.eu mi-am "ispasit" pedeapsa
 

DeletedUser24606

Guest
tepar vlad marian55

Mare tepar i-am promis ca ii voi scrie numele peste tot sa se lase mai bine de jocul asta ca nu este pentru el vlad marian55 :boone:
 

DeletedUser

Guest
Bughy97 joaca pe arizona e tepar mare, pe Florida are numele: minerul123
Cred ca la fel il are si pe Hawaii daca mai joaca.
 

DeletedUser12588

Guest
Gabellll23 si migtrius. Lucreaza impreuna pentru a da tepe.
 

DeletedUser24606

Guest
tepar krysstasb

este un mare tepar spune ca este fata si joaca pe mai multe lumi aveti grija :shoot: krysstasb
 

DeletedUser

Guest
recfree mare tepar !
are caracter de fata,,, am vrut sa il fac gagica mea l-am imbracat toate cele si cand colo are si bile teparu' hua
 

DeletedUser25833

Guest
bossy1997

un fost coleg de oras...foarte multi ani am stat impreuna vorbeam ne ajutam si ne intelegeam bine...pana nu o schimbat fata...nu stie nici el ce vrea...mo pus sa ii caut iteme pentru a face un schimb si dupa ce am gasit itemele le am cumparat am vandut palton doc sa fac bani si toate hopa ca nu mai vrea...paguba de ceva tip 300k...si acuma face pe ala care nu stie nica...aveti grija la el ca daca o facut asta la un coleg vechi poate da tepe la ori cine linistit!
 

DeletedUser16010

Guest
un fost coleg de oras...foarte multi ani am stat impreuna vorbeam ne ajutam si ne intelegeam bine...pana nu o schimbat fata...nu stie nici el ce vrea...mo pus sa ii caut iteme pentru a face un schimb si dupa ce am gasit itemele le am cumparat am vandut palton doc sa fac bani si toate hopa ca nu mai vrea...paguba de ceva tip 300k...si acuma face pe ala care nu stie nica...aveti grija la el ca daca o facut asta la un coleg vechi poate da tepe la ori cine linistit!

Si il cheama cum?
 

DeletedUser24699

Guest
un fost coleg de oras...foarte multi ani am stat impreuna vorbeam ne ajutam si ne intelegeam bine...pana nu o schimbat fata...nu stie nici el ce vrea...mo pus sa ii caut iteme pentru a face un schimb si dupa ce am gasit itemele le am cumparat am vandut palton doc sa fac bani si toate hopa ca nu mai vrea...paguba de ceva tip 300k...si acuma face pe ala care nu stie nica...aveti grija la el ca daca o facut asta la un coleg vechi poate da tepe la ori cine linistit!

Deci:
El a zis ca da obiectul x la schimb pe obiectul y.
Tu vroiai obiectul x, dar nu aveai obiectul y.
Asa ca ai vandut palton doc ca sa ai obiectul y si sa-l dai pe obiectul x.
Intre timp el s-a razgandit si tu ai ramas cu un obiect y care nu iti foloseste.
Corect?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus