Atenție, țepuitori !

  • Autor subiect DeletedUser2422
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser25833

Guest
Deci:
El a zis ca da obiectul x la schimb pe obiectul y.
Tu vroiai obiectul x, dar nu aveai obiectul y.
Asa ca ai vandut palton doc ca sa ai obiectul y si sa-l dai pe obiectul x.
Intre timp el s-a razgandit si tu ai ramas cu un obiect y care nu iti foloseste.
Corect?
da asa o fost...dar noi am vorbit intretimp si tot ok era...am loat obiectul si tot ok o fost...pana sa puna obiectul x la piata atuncia hopa ca so razgandit...nu e teapa...e nesimtire...si daca o fost nesimtit cu unu care o stat in oras cu el ani, de pe l4, imi imaginez cat de nesimtit sau tepar poate fi cu alti care nu ii cunoaste!
 

DeletedUser20819

Guest
InnoW, pe indiana..s-a pus bine pe langa mine, ca fiind varul lui vykut (sar pepita pt cine nu stie) insa, cand sa facem schimbul, dus a fost...mi-a dat teapa cu pusca cu luneta.
 

DeletedUser10117

Guest
[18:26] x37zob: dar dak vrei dami adresa ta pe care tiai facut contu
[18:27] x37zob: ca primesti desaga lui buffalo bill cu tot setu
[18:27] MARYO8: )


NU stiu unde sa postez,atentie la el,va cere adresa de mail de pe care ti-a facut contul,sa nu cumva sa dati asa ceva,nimanui

Nu am pe tastatura Printscreen si nu pot sa va arat imagine.
 

DeletedUser

Guest
[18:26] x37zob: dar dak vrei dami adresa ta pe care tiai facut contu
[18:27] x37zob: ca primesti desaga lui buffalo bill cu tot setu
[18:27] MARYO8: )


NU stiu unde sa postez,atentie la el,va cere adresa de mail de pe care ti-a facut contul,sa nu cumva sa dati asa ceva,nimanui

Nu am pe tastatura Printscreen si nu pot sa va arat imagine.

Poti sa-i dai adresa, nu are ce sa-ti faca daca n-are nicio parola :ras:

Vezi ca sunt programe pe net, cu care poti sa faci print si sa-l uploadezi automat pe net (eu folosesc puush)
 

DeletedUser

Guest
E parerea si problema ta. Daca el poate demonstra ceva impotriva mea, o sa demonstrez contrariul, nu ma stresez pentru asa ceva.

Daca vecinu te da in judecata ca i-ai furat gaina dar n-are dovezi, atunci esti hot? Te aresteaza cineva sau iti face cineva ceva? Nu-ti face nimeni nimic.

Stii si tu ca am dreptate, cat timp nu-s dovezi care sa te incrimineze, nu poate NIMENI sa demonstreze ca esti vinovat, de acuzat te poate acuza oricine .

Stii si tu ca-s idiot, tantalau, cretin, prost, sau cum imi mai zice pav, dar tepar nu o sa fiu niciodata... Nu cred ca esti atat de prost incat sa imi cer sa imi demonstrez nevinovatia cat timp nu mi-a dovedit nimeni vinovatia.

Hai sa fim seriosi.
:up::up::up::up:

Tepar ai fost de cand te stiu,si pixelii literelor ce au?aia nu-s buni?nu-s tot dovezi? daca sunt imagini false demonstreaz-o !
Ba copile tu nu vezi ca apar din ce in ce mai multi care te acuza !? demonstrand prin dovezi ! ce alt ceva inafara de printscreen-uri poti face ca sa demonstrezi? doar nu stai cu CamStudio toata ziua deschis pentru a filma un imbecil.
:up::up::up:
 

DeletedUser24699

Guest
Tepar ai fost de cand te stiu,si pixelii literelor ce au?aia nu-s buni?nu-s tot dovezi? daca sunt imagini false demonstreaz-o !
Ba copile tu nu vezi ca apar din ce in ce mai multi care te acuza !? demonstrand prin dovezi ! ce alt ceva inafara de printscreen-uri poti face ca sa demonstrezi? doar nu stai cu CamStudio toata ziua deschis pentru a filma un imbecil.
:up::up::up:
cine m-a mai acuzat dupa maimare? =))))) du-te fa-ti un control la cap.
K sal.
 

DeletedUser25833

Guest
ice012

acest specimen, ice012, o fost un prieten bun pana nu mo cerut 850k pentru a avea bani de pusca frank, o returnat 100k si apoi gata...restu 750k pauza...mo bagat la ignor si nu raspunde la telegramele pe care le-am trimis yo pana sa nu ma bage la ignor si nici la alte telegrame pe care le trimite alti...atentie sa nu patiti ca mine!
 

DeletedUser

Guest
acest specimen, ice012, o fost un prieten bun pana nu mo cerut 850k pentru a avea bani de pusca frank, o returnat 100k si apoi gata...restu 750k pauza...mo bagat la ignor si nu raspunde la telegramele pe care le-am trimis yo pana sa nu ma bage la ignor si nici la alte telegrame pe care le trimite alti...atentie sa nu patiti ca mine!

N-am cum sa patesc asa ceva pentru ca nu dau bani aiurea.
 

DeletedUser20819

Guest
acest specimen, ice012, o fost un prieten bun pana nu mo cerut 850k pentru a avea bani de pusca frank, o returnat 100k si apoi gata...restu 750k pauza...mo bagat la ignor si nu raspunde la telegramele pe care le-am trimis yo pana sa nu ma bage la ignor si nici la alte telegrame pe care le trimite alti...atentie sa nu patiti ca mine!

Ai cam fost fraierit in ultima vreme :)) cu bossy ala acum cu asta :) ai grija data viitoare
 

DeletedUser25833

Guest
Ai cam fost fraierit in ultima vreme :)) cu bossy ala acum cu asta :) ai grija data viitoare

treaba e ca daca esti prea bun asta patesti...am ajutat tot orasul si apoi astia 2 o facut ce o facut...cum sa iti strici reputatia pentru ceva bani nush frate cum fac uni...nah asta e nu suntem toti egali...
 

DeletedUser

Guest
treaba e ca daca esti prea bun asta patesti...am ajutat tot orasul si apoi astia 2 o facut ce o facut...cum sa iti strici reputatia pentru ceva bani nush frate cum fac uni...nah asta e nu suntem toti egali...

Păcat că in țara asta, daca ești bun, ești luat de prost :P
 

DeletedUser

Guest
cine m-a mai acuzat dupa maimare? =))))) du-te fa-ti un control la cap.
K sal.

Eu te acuz.
Dovezi..?Cum a spus cineva ,,nu stăm toată ziua să filmăm pe unul ca tine,,
Nu pot să cred că ai fost atât de penibil încât să-ți faci un facebook cu numele meu..doar pentru a da o țeapă..
Cine nu mă crede,e opinia lui și o respect,eu doar vă avertizez să aveți grijă la acest individ !
Știi ce e frustrant?Că lumea acuză pe ,,euala0,, dar ei nu știu că proprietarul original de pe lumea 2 nu mai e pe cont..demult !

 

DeletedUser24699

Guest
Eu te acuz.
Dovezi..?Cum a spus cineva ,,nu stăm toată ziua să filmăm pe unul ca tine,,
Nu pot să cred că ai fost atât de penibil încât să-ți faci un facebook cu numele meu..doar pentru a da o țeapă..
Cine nu mă crede,e opinia lui și o respect,eu doar vă avertizez să aveți grijă la acest individ !
Știi ce e frustrant?Că lumea acuză pe ,,euala0,, dar ei nu știu că proprietarul original de pe lumea 2 nu mai e pe cont..demult !


Macar whell aka ekow avea niste printuri.
 

DeletedUser25738

Guest
Cum reusiti sa luati tepe, e greu de crezut. Treaba e simpla, pana nu se implementeaza un schimb de obiecte sau ceva de genul, nu faci schimb.Vinzi la pretul pe care il consideri, cumperi la pretul pe care il doresti. Iar daca dai bani la x si z si uita sa ii inapoieze, e prb ta, nu e ala tepar, esti tu naiv si iti meriti soarta :)))
Acum serios.
 

DeletedUser

Guest
Cum reusiti sa luati tepe, e greu de crezut. Treaba e simpla, pana nu se implementeaza un schimb de obiecte sau ceva de genul, nu faci schimb.Vinzi la pretul pe care il consideri, cumperi la pretul pe care il doresti. Iar daca dai bani la x si z si uita sa ii inapoieze, e prb ta, nu e ala tepar, esti tu naiv si iti meriti soarta :)))
Acum serios.
La ce bun un sistem de schimb? Teparii sunt ceva normal. Si daca nu mai ia nimeni teapa ar fi toti bogatani.
 

DeletedUser25738

Guest
ai dreptate, cineva trebuie sa fie mai bun decat restul....pana atunci vinzi cumperi cash..... parerea mea
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus