Atenție, țepuitori !

  • Autor subiect DeletedUser2422
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Eu propun sa-i spanzuram pe tepuitori. Sau mai bine pe tepuiti?!!Ca sa nu mai aibe tepuitorii pe cine tepui...
 

DeletedUser24699

Guest
recfree-mi-a furat 10 dolari.

Rusine rec!!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser22039

Guest
Tepari

inferno3
The Dark Knight666
Johnny95
ptk40
thePhone
Sp3cIaL
favo

:tumble:
 

DeletedUser22039

Guest
O dat Sp3cial ala vreo teapa de curand? Vreau sa-l dau afara din oras si n-am motiv :ras:

A vandut jacheta lui cart lu marian85
Acum el arata inventaru` de cand avea jacheta aia,si zice ca sa dea ala primu` banii si dupa el pune jacheta ( pe care nu o mai are )

(Un copy-paste)

Aveti grija cu jucatorul Sp3cIaL, el minte ca are vesta [Vesta lui Cartwright] dar nu o mai are ca in 29 martie mi-a vanduto mie , si el arata inventarul din data de 28 adica inainte sa o vanda , el a dat o teapa asa deci aveti grija sa nu o luati si a doua oara ,ca sa va convingeti sai cereti inventarul nou , si o sa vedeti ca nu o sa il dea deci mare grija

Pe l3 avem un forum special cu teparii de pe l3,va invitam sa-l cititi cu drag :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser24663

Guest
Cum reusiti voi sa luati teapa? De ce acceptati schimburi? vrea sa cumpere sa dea banii daca nu pa... asa tepuitorii nu ar avea nici o sansa

Pai problema nu ar fi numai asta.....daca cineva are un item pe care tu il vrei,si nu ai bani,ii oferi alte obiecte la schimb.:dastardly: .
Dar trebuie sa ai grija cu cine vorbesti,ca sunt si tepari. :D

Ca sa nu fiu off-topic: Shadow 66 New CmT10 :whistle:
 

DeletedUser

Guest
A vandut jacheta lui cart lu marian85
Acum el arata inventaru` de cand avea jacheta aia,si zice ca sa dea ala primu` banii si dupa el pune jacheta ( pe care nu o mai are )

(Un copy-paste)

Aveti grija cu jucatorul Sp3cIaL, el minte ca are vesta [Vesta lui Cartwright] dar nu o mai are ca in 29 martie mi-a vanduto mie , si el arata inventarul din data de 28 adica inainte sa o vanda , el a dat o teapa asa deci aveti grija sa nu o luati si a doua oara ,ca sa va convingeti sai cereti inventarul nou , si o sa vedeti ca nu o sa il dea deci mare grija

Pe l3 avem un forum special cu teparii de pe l3,va invitam sa-l cititi cu drag :)


Prietenas , faptul ca nu am mai intrat pe Lumea 3 si am lasat la profil ca vand vesta lui Cartwith nu inseamna ca vreau sa dau teapa. Recunosc ca am dat cateva tepe din razbunare cand eram la level mai mic , dar acum m-am lasat de aceasta meserie si o sa fiu un om curat. Aveti incredere in mine ;)...Si daca eram tepar , puteam sa-l ard pe marian85 de un boone , dar am fost baiat cuminte si i-am pus vesta.



Pss: Sa pun si eu un tepar aici...de fapt doi

1. Duelistul1994 - Teapa cu Peacemaker-ul lui Billy.
2. TeBatCuLopata: Teapa cu Boone si Harmonica...Dovezi: http://postimg.org/image/zbc71z807/ =poza si http://www.girlshare.ro/32431095.4 conversatia cu el...Dupa ce ca mi-a furat doua iteme mai vrea sa-i pun si Pantalonii lui Doc ca sa mi le dea inapoi..>Cica imi da Paltonul Doc...Imi da o teapa , dar nu mai sunt eu prost sa cad in capcane .

Mi-am mai adus aminte de cativa: catagalaxy - teapa cu pieptar si multe altele...Depasesc limita de 10000 caractere daca scriu aici toate tepele date de el :))
-el martini: tentativa de teapa. Cica imi da paltonul Doc pe calul+saua lui Cartwith , dar sa pun eu primul ambele iteme...Cauta razbunare , dar nu o s-o gaseasca
-cip-army: nu este tepar , dar nu este serios...Cu ceva timp in urma ii dadusem teapa cu un ike , acum i-am dat alte iteme ca sa-mi recapat greseala , dar nu recunoaste acest lucru si continua sa ma faca tepar.


La polul opus se afla RappInOn , marioalex , mirko83 , etc etc etc bla bla bla.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20606

Guest
Prietenas , faptul ca nu am mai intrat pe Lumea 3 si am lasat la profil ca vand vesta lui Cartwith nu inseamna ca vreau sa dau teapa. Recunosc ca am dat cateva tepe din razbunare cand eram la level mai mic , dar acum m-am lasat de aceasta meserie si o sa fiu un om curat. Aveti incredere in mine ;)...Si daca eram tepar , puteam sa-l ard pe marian85 de un boone , dar am fost baiat cuminte si i-am pus vesta.



Pss: Sa pun si eu un tepar aici...de fapt doi

1. Duelistul1994 - Teapa cu Peacemaker-ul lui Billy.
2. TeBatCuLopata: Teapa cu Boone si Harmonica...Dovezi: http://postimg.org/image/zbc71z807/ =poza si http://www.girlshare.ro/32431095.4 conversatia cu el...Dupa ce ca mi-a furat doua iteme mai vrea sa-i pun si Pantalonii lui Doc ca sa mi le dea inapoi..>Cica imi da Paltonul Doc...Imi da o teapa , dar nu mai sunt eu prost sa cad in capcane .

Mi-am mai adus aminte de cativa: catagalaxy - teapa cu pieptar si multe altele...Depasesc limita de 10000 caractere daca scriu aici toate tepele date de el :))
-el martini: tentativa de teapa. Cica imi da paltonul Doc pe calul+saua lui Cartwith , dar sa pun eu primul ambele iteme...Cauta razbunare , dar nu o s-o gaseasca
-cip-army: nu este tepar , dar nu este serios...Cu ceva timp in urma ii dadusem teapa cu un ike , acum i-am dat alte iteme ca sa-mi recapat greseala , dar nu recunoaste acest lucru si continua sa ma faca tepar.


La polul opus se afla RappInOn , marioalex , mirko83 , etc etc etc bla bla bla.


Hotii striga hotii...


@Drakath9 , recunosc ca am dat tepe , dar vreau sa intelegi ca m-am schimbat si acum sunt cu totul o alta persoana. ;). Si o sa dovedesc asta prin fapte , nu prin vorbe. De acum inainte , puteti avea incredere in mine cum aveti in voi insiva. Si am sa si risc si rog un admin sa ma monitorizeze: Daca am dat o teapa , pac ban 7 zile sau ce pedepse vreti voi :)


Mi se pare si normal...La fel a facut si alexas, si multi altii. Dupa ce au dat zeci de tepe, s-au facut baieti cuminti.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
@Drakath9 , recunosc ca am dat tepe , dar vreau sa intelegi ca m-am schimbat si acum sunt cu totul o alta persoana. ;). Si o sa dovedesc asta prin fapte , nu prin vorbe. De acum inainte , puteti avea incredere in mine cum aveti in voi insiva. Si am sa si risc si rog un admin sa ma monitorizeze: Daca am dat o teapa , pac ban 7 zile sau ce pedepse vreti voi :) :whistle:
 

DeletedUser

Guest
Special, ai inteles cu totul gresit acest topic, aici se posteaza tepari, nu tre sa posteze teaparii, nu se cheama "Atentie, tepuitori!" ca sa atraga tepuitori in acest thread, se cheama asa pentru a sti in cine sa nu ai incredere.

TeBatCuLopata nu ti-a dat nicio teapa, doar a recuperat niste iteme furate de tine.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus