Atenție, țepuitori !

  • Autor subiect DeletedUser2422
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Special, ai inteles cu totul gresit acest topic, aici se posteaza tepari, nu tre sa posteze teaparii, nu se cheama "Atentie, tepuitori!" ca sa atraga tepuitori in acest thread, se cheama asa pentru a sti in cine sa nu ai incredere.

TeBatCuLopata nu ti-a dat nicio teapa, doar a recuperat niste iteme furate de tine.


Mai omule:razz: , ce furate? Toporul lui Boone il aveam de la marian-85 (i-am dat vesta cartwith pe Lumea 3 si mi-a dat boone pe Colorado..am si luat ban pentru asta) si harmonica ii am de la vally18 care este prieten cu mine si mi-a lasat mie wyatt si harmonica. Asa ca nu mai vorbi fara sa stii. Creier de aluna. Manca-l-ar veveritele :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12588

Guest



Mai omule:razz: , ce furate? Toporul lui Boone il aveam de la marian-85 (i-am dat vesta cartwith pe Lumea 3 si mi-a dat boone pe Colorado..am si luat ban pentru asta) si harmonica ii am de la vally18 care este prieten cu mine si mi-a lasat mie wyatt si harmonica. Asa ca nu mai vorbi fara sa stii. Creier de aluna. Manca-l-ar veveritele :))

Băiete faza cu o să fiu cuminte de acuma încolo nu mai merge,nu ai putut fi de la început nu vei mai fi niciodată.....crezi că dacă scri aici că nu vei mai fi țepar,cineva te va mai crede ?

cel mai bine faci un cont nou! și ești curat ca lacrima,până atunci țeparii tot țeparii vor rămâne... :boone::razz:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20606

Guest
Băiete faza cu o să fiu cuminte de acuma încolo nu mai merge,nu ai putut fi de la început nu vei mai fi niciodată.....crezi că dacă scri aici că nu vei mai fi teazpar,cineva te va mai crede ?

cel mai bine faci un cont nou! și ești curat ca lacrima,până atunci teazparii tot teazparii vor rămâne... :boone::razz:

Lupul isi schimba parul, dar naravul ba!
 

DeletedUser22039

Guest
Băiete faza cu o să fiu cuminte de acuma încolo nu mai merge,nu ai putut fi de la început nu vei mai fi niciodată.....crezi că dacă scri aici că nu vei mai fi teazpar,cineva te va mai crede ?

cel mai bine faci un cont nou! și ești curat ca lacrima,până atunci teazparii tot teazparii vor rămâne... :boone::razz:

Are dreptate ..
 

DeletedUser23094

Guest
leo leonard

*~aveti MARE grija la jucatorul "leo leonard" <<<< TEPAR ~*


m-a usurat de 250k $ pe L3


Cu ReSpEcT ! ! ! Pymki .
 

DeletedUser

Guest
xxxDeatMasterxxx Arizona.

Primul care a reusit sa ma tepuiasca frumos, o teapa in valoare de 6.000.000$.
Aveti grija.

Si, Sarbatori fericite.

Si weekend placut lui Nebo, si mie :))
 

DeletedUser20606

Guest
xxxDeatMasterxxx Arizona.

Primul care a reusit sa ma tepuiasca frumos, o teapa in valoare de 6.000.000$.
Aveti grija.

Si, Sarbatori fericite.

Si weekend placut lui Nebo, si mie :))

ON: MadyR32 - Colorado

OFF: Cum a reusit, mai ales cu o asemenea suma??
 

DeletedUser

Guest
ON: MadyR32 - Colorado

OFF: Cum a reusit, mai ales cu o asemenea suma??

Pai, pe arizona suntem un oras foarte unit, Blue City, aici daca pui ceva la piata, sta si o saptamana si nu se atinge nimeni de el, daca are nume, pentru cine e pus. Si individul s-a infiltrat printre noi, a stat cam 2 saptamani cuminte, si a prins ocazia, un set natty complet, si pac a sarit pe el :). cam 6kk valoraeza pe arizona acest set.
 

DeletedUser593

Guest
Pai, pe arizona suntem un oras foarte unit, Blue City, aici daca pui ceva la piata, sta si o saptamana si nu se atinge nimeni de el, daca are nume, pentru cine e pus. Si individul s-a infiltrat printre noi, a stat cam 2 saptamani cuminte, si a prins ocazia, un set natty complet, si pac a sarit pe el :). cam 6kk valoraeza pe arizona acest set.
'mna si tu acum... si mie mi-a pus unu' niste gamele in timp ce eram offline si le-a luat altul, asta nu inseamna ca mi-am luat teapa...
Si weekend placut lui Nebo, si mie :))
Te astept in Brasov :ras:
 

DeletedUser22039

Guest
Pai, pe arizona suntem un oras foarte unit, Blue City, aici daca pui ceva la piata, sta si o saptamana si nu se atinge nimeni de el, daca are nume, pentru cine e pus. Si individul s-a infiltrat printre noi, a stat cam 2 saptamani cuminte, si a prins ocazia, un set natty complet, si pac a sarit pe el :). cam 6kk valoraeza pe arizona acest set.

Omg :)) :| :whistle:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Am recuperat setul natty, dupa ce i-a sarit toata arizona in cap, si si-a dat seama ca nu mai are ce sa faca cu natty ca nu mai ia grad nicaieri, a bagat vrajeala ca nu era el la pc, era fratele lui, totusi, evitati-l.
 

DeletedUser

Guest
Am recuperat setul natty, dupa ce i-a sarit toata arizona in cap, si si-a dat seama ca nu mai are ce sa faca cu natty ca nu mai ia grad nicaieri, a bagat vrajeala ca nu era el la pc, era fratele lui, totusi, evitati-l.

Daca era destept ori pastra setul ori il vindea si se ducea la "dujmanii" vostri. Acuma o ramas si fara set si probabil nici nu o sa prea ajunga la forturi...

ON: Plosnita e rau , mi-a dat teapa cu 100$ pe L1, feriti-va de el !
 

DeletedUser593

Guest
Daca era destept ori pastra setul ori il vindea si se ducea la "dujmanii" vostri. Acuma o ramas si fara set si probabil nici nu o sa prea ajunga la forturi...

ON: Plosnita e rau , mi-a dat teapa cu 100$ pe L1, feriti-va de el !

Ala mi-a furat si mie un tricou gri de la piața :mad:
 

DeletedUser

Guest
FOSII a dat tepe de peste 5 milioane de dolari pe florida ,voi vorbiti aici de tepe de sute de dolari?:confused:
 

DeletedUser

Guest
FOSII a dat tepe de peste 5 milioane de dolari pe florida ,voi vorbiti aici de tepe de sute de dolari?:confused:

Nu au fost doar 100 de dolari ! Mi-a furat si picioarele de iepuras ! Acuma le poarta cu tricoul gri al lui neb si cu pusca de elefanti care a furat-o de la patrat ! Rusina Plosnita , nu o sa ma las pana nu imi voi recupera picioarele si banii !:dastardly:
 

DeletedUser22006

Guest
Tepuitor

numele:Sorinel Desteptul,sta on 24/24 sa gaseasca oameni cu transfer,si apoi ia banii si fuge,cam cu asta se ocupa,da 5 ticketuri pe zi...
 

DeletedUser368

Guest
numele:Sorinel Desteptul,sta on 24/24 sa gaseasca oameni cu transfer,si apoi ia banii si fuge,cam cu asta se ocupa,da 5 ticketuri pe zi...

Mai bine ai citi regulamentul... Nu stii ca nu ai voie transfer de bani intre diferite lumi ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15496

Guest
numele:Sorinel Desteptul,sta on 24/24 sa gaseasca oameni cu transfer,si apoi ia banii si fuge,cam cu asta se ocupa,da 5 ticketuri pe zi...

data viitoare nu mai face schimb de bani cu cine nu cunosti :up:
te putea bana dar a ales sa iti faca o mica gaura-n buzunar
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus