Atenție, țepuitori !

  • Autor subiect DeletedUser2422
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Omu` a zis ca esti ceea ce ai la semnatura
Adica : te faci bla bla
Si eu am crezut ca ma face tepar , in fine , fiecare crede ce vrea , n-am dat nici o teapa din 2009 cand joc :)
Bafta .

M-ai sus ai zis ca ai dat teapa pe colectionar.Si tot zici ca n-ai dat teapa?:blink:
 

DeletedUser

Guest
A plecat jonathan,acum hai sa nu mai spamam si sa vorbim despre tepar.Hai ca zic eu unul,jonatha.:whistle:
 

DeletedUser200

Guest
Am sa pun si eu o lepra a jocului si sper sa luati aminte sa faceti afaceri cu el in special ca acum cei mai multi suntem pe lumea 1
Dicionut , este numele lui aveti grija la el este versat si cu stante vechi in domeniu
 

DeletedUser24018

Guest
J0HNNY TEST-delawere

Duelistul1994; *Dz3l*; Bismarks; Andrei625; denis2013; snopake; EverTech; BillyJR; Denis Nechita -hawaii
 

DeletedUser

Guest
auto-denunt, lam tras pe unu de 115 k pe ro 8, :D da problema e ca nu mai stiu pe care, mio dat 115 k si mio cerut inapoi 90 :D
 

dorel89

Greenhorn
E foarte posibil sa mai fie pus o data , dar il adaug oricum pe ' StrongT ' .. teapa pe L3 de 225k pentru Pieptarul lui Chinga!
 

DeletedUser593

Guest
E foarte posibil sa mai fie pus o data , dar il adaug oricum pe ' StrongT ' .. teapa pe L3 de 225k pentru Pieptarul lui Chinga!
Aia nu e teapa, e chilipir. Daca vinzi ceva ieftin, dupa care iti dai seama ca valoreaza triplu, e problema ta :razz:
 

dorel89

Greenhorn
vroia bani pe Lumea 4 si nici nu aveam cont acolo .. long story.. detaliile nu conteaza , caracterul omului e evidentiat aici:P
 

DeletedUser8674

Guest
Da lume,recunosc.Am dat o teapa de 225k.Imi pare rau.Asta e.Bem o bere...
 

DeletedUser23479

Guest
Ce sa faca si el?Profita de cei prosti........Dar dupa vre-o 10 tepe se invata si aia minte si nu mai fac schimburi.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus