Ce ati gasit in cadourile de Craciun?

  • Autor subiect Bloody Alcohol
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser8304

Guest
procarie, acum mi-am vandut inventarul de 100k[stiu nu e mult pt voi] si am primit in cuferele de otel iteme care valoreaza in total 7k. pe care le-am vandut inainte......
 

DeletedUser6863

Guest
O mare prostie au facut cei de la inno, din anuntul oficial reiese ca se introduce un pachet special, de unde primim cadouri, iar in cadouri se gasesc diferite cufere care ofera obiecte rare diferite, iar daca dorim sa mai primim astfel de cadouri avem posibilitatea pana pe 6 ianuarie sa le cumparam cu pepite sau bani in joc. Dar ca sa vezi pe 22 decembrie 2011 am avut marea supriza ca vine ziua pacalelilor, sincer nu am stiut ca s-a schimbat ziua pacalelilor cu sarbatoarea de Craciun si inca ce supriza, inca ce bani si pepite trebuie sa dai ca sa le cumperi si nu sa le primesti. Tot repetati ca nimeni nu ne obliga sa cumparam, este de ajuns ca un singur jucator sa cumpere pe o respectiva lume de joc si ca sa-l urmeze majoritatea dupa, va dati seama daca respectivul jucator primeste iteme rare de valoare va face regurile pe respectiva lume??? nu cred ca i convine la nimeni ca un jucator sa ajunga zeu, iar restul sclavi. Este o greseala uriasa facuta de catre aceasta firma innogames, cum sa spui ceva si dupa sa vezi ca este cu totul schimbat???Cum am spus mai sus , ei ar fi trebuit sa ofere pentru prima zi acele cadouri gratis, iar dupa sa fie cu bani si pepite, ce au facut acuma este pura lacomie si imbogatire rapida de pe urma acestei minunate sarbatori. Mult s-a mai schimbat acest joc de cand au dat de gustul banilor, au cazut foarte mult, ei doresc bani multi sa primeasca, dar sa ofere putin, o sa ajunga sa joace singuri cei de la inno daca vor continua sa faca astfel de cadouri si schimbari de genul. Tot spuneti ca este random obtinerea acestor iteme, dar cum se face ca unii jucatori(aceeasi) primesc mereu iteme de valoare, iar restul numai ,,paine stricata'', inteleg si eu sa pice o data, de doua ori, dar nu mereu iteme fara valoare sau din 20 de cufere sa primeasca un item de valoare 6-7k, iar alti din 3 sau 5 cufere sa primeasca 3 sau 5 iteme de valoare mai mare de 8k, la respectivi nu se aplica aceasta functie random??? Unde este aici ceva intamplator???
Se poate sa ne spuneti numele dezvoltatorului/dezvoltatorilor care a/au facut aceasta bucurie de craciun??? Doresc si eu sa le prezint toate gandurile ,,bune'' acuma de sarbatori si sa le impartasesc toata ,,bucuria'' care ne-a adus-o, toata ''stima'' pentru ei, pentru astfel de oameni sus palaria.

Cu stima si respect pentru toti jucatorii un simplu jucator de rand.​

Edit:



Ai dreptate, un cadou este un cadou, dar cadoul nu se primeste gratis??? Pe primele pagini este prezenta definitia la cadouri, ar trebui sa citesti ce scrie, nu vezi ca te minti singura??? Mai bine ai lasa sa comenteze oficialii inno, ei stiu mai bine cu cat s-au imbogatit, voi in calitate de admini care va luptati zi de zi cu munca de jos pentru cateva pepite nu trebuie sa le luati apararea, nu se merita sa imbogatiti pe unii si voi sa munciti ca sclavii pentru ,,o firmitura de paine''.

Oooo, bravo Mihai! Sunt total de acord cu tine. Asa se explica si de ce trebuie mituit elful...

@La Mandragore, cu tot respectul, "ai dat-o in bara" BIG TIME!!! Mai bine nu scriai nimic.:tumble:
 

DeletedUser8304

Guest
ati observat ce iteme au prietenii adminiilor din joc ? toti au iteme cu aura, curele, pantaloni... arme....
 

DeletedUser

Guest
Nimeni nu v-a obligat sa cumparati cadouri. A fost decizia voastra.
Nu cred ca isi au rostul atacurile la adresa administratorilor ro.
 

DeletedUser

Guest
Nimeni nu v-a obligat sa cumparati cadouri. A fost decizia voastra.
Nu cred ca isi au rostul atacurile la adresa administratorilor ro.

dar cum explici ceea ce a remarcat cel de mai sus? si faptul ca amicii vostrii stiu sau afla primii "secretele" din joc?
eu cred ca e doar noroc. nu o sa ma contrazici tocmai tu acum sper.
 

DeletedUser

Guest
ati observat ce iteme au prietenii adminiilor din joc ? toti au iteme cu aura, curele, pantaloni... arme....

Daca faci asemenea afirmatii te rog sa si exemplifici. Numele prietenilor si numele adminilor. Si aduci dovezi clare, nu supozitii. Toate dovezile le trimiti lui just4fun.


dar cum explici ceea ce a remarcat cel de mai sus? si faptul ca amicii vostrii stiu sau afla primii "secretele" din joc?
eu cred ca e doar noroc. nu o sa ma contrazici tocmai tu acum sper.

Cum am postat mai sus. Te rog sa trimiti lui just4fun numele amicilor administratorilor de joc. Nu fa acuzatii nefondate. Sunt jucatori care citesc si alte forumuri, care joaca beta, care se informeaza din alte surse care sunt publice.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8304

Guest
Daca faci asemenea afirmatii te rog sa si exemplifici. Numele prietenilor si numele adminilor. Si aduci dovezi clare, nu supozitii. Toate dovezile le trimiti lui just4fun.

exemplu pt tine, lumea3. e o coincidenta prea mare ca cei din alianta ta au avut primi sabia/pistolul de aur
 

DeletedUser

Guest
exemplu pt tine, lumea3. e o coincidenta prea mare ca cei din alianta ta au avut primi sabia/pistolul de aur

Odata ce unul afla poate afla toata alianta ... nu e asa mare lucru.

Nu inteleg ce va tot plangeti atata.
Daca in loc de "primesti un cadou" scria "poti cumpara cadouri ramase de la spiridusi" tot asa faceati ?
Si eu am dat bani destui pentru niste porcari a caror sume insumate nu depaseste clar 15.000$.

Terminati ca oricum nu rezolvati nimic.
 

DeletedUser

Guest
dar cum explici ceea ce a remarcat cel de mai sus? si faptul ca amicii vostrii stiu sau afla primii "secretele" din joc?
eu cred ca e doar noroc. nu o sa ma contrazici tocmai tu acum sper.

Ai dreptate nu trebuia sa le cumparam, in fond nici macar nu-s cadouri, cadourile nu se cumpara!! dar noi am crezut ca sunt darurile sincere de multumire cum se obisnuieste de Craciun si dupa cum se stie nu refuzi un cadou, chiar daca nu-ti place, dar va felicit ati reusit sa ne tepuiti bine chiar de Craciun, fiti mandri!!
Inca odata se dovedeste ca TW a devenit un joc al coruptiei si al banilor, asemeni realitatii....
 

DeletedUser

Guest
Eu am găsit Cureaua cu cartușieră a lui Calamity Jane deci nu mă plâng.
 

DeletedUser

Guest
exemplu pt tine, lumea3. e o coincidenta prea mare ca cei din alianta ta au avut primi sabia/pistolul de aur

Cred ca faci confuzii. Armele au fost luate de foarte multi jucatori, indiferent de alianta, in momentul in care s-au introdus. Pustile de aur, cele mai multe, s-au facut de catre jucatorii din alte aliante. Eu, personal, am luat pusca acum 1 luna desi aveam lvl 120 de foarte mult timp, sabia tot cam acum 1 luna .
Dar daca tu faci referire la persoana mea, te invit sa trimiti supozitiile tale/dovezile lui just4fun, in care sa ma reclami.
 

DeletedUser

Guest
Cred ca faci confuzii. Armele au fost luate de foarte multi jucatori, indiferent de alianta, in momentul in care s-au introdus. Pustile de aur, cele mai multe, s-au facut de catre jucatorii din alte aliante. Eu, personal, am luat pusca acum 1 luna desi aveam lvl 120 de foarte mult timp, sabia tot cam acum 1 luna .
Dar daca tu faci referire la persoana mea, te invit sa trimiti supozitiile tale/dovezile lui just4fun, in care sa ma reclami.



Ai facut dublupost. Cer sanctioanarea utilizatorului ce a incalcat regulile!!!:shoot:


Daca citesti 3 forumui din alte locuri nu schimba faptul ca tie iti cade tot ce e cu arua in joc is altora 2 bucati de creta...:blink:

Ba mai bine taci te dai singura de gol.Iar din primul post la tau reiese ca iti faci singura cadouri deci in concluzie si itemle ti le-ai facut cadou...Poate voua nu vi sa spus da mai mult ca sigru aveti avantaje sau stiti si faceti pe prostii...;)Asa ca mai bine ciocu mic...

1.5. Nu este permis sa recomandati in posturi sanctiuni pentru colegii dvs., ca urmare a unor postari pe care le observati ca vin in contradictie cu Regulamentul. Folositi functia de raportare a acestor posturi. Moderatorii forumului vor lua la cunostinta si vor actiona in consecinta.

1.6. Membrilor forumului le este interzis sa provoace moderatorii sau adminii in mod deliberat. Posturile care au ca scop crearea de conflicte intre jucatori si moderatori vor fi sterse, iar autorii vor fi pedepsiti. De asemenea este interzisa postarea de acuzatii aduse echipei de administrare a forumului si jocului.

 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Asta e un nou topic "moderatori and wannabes vs. jucatori obisnuiti", si stim toti ce s-a intamplat cu celelalte. Cat despre cadouri, daca as zice ceva ori ar veni un moderator sa-mi dea cine stie ce exemple, ori un jucator sa ma injure. Mai bine-o las asa.
 

DeletedUser13252

Guest
topic-ul acesta a fost creat cu un scop, nu sa va certati sau sa aduceti acuze.
va rog sa reveniti la tema initiala.

Ce ati gasit in cadourile de Craciun?
 

DeletedUser

Guest
topic-ul acesta a fost creat cu un scop, nu sa va certati sau sa aduceti acuze.
va rog sa reveniti la tema initiala.

Ce ati gasit in cadourile de Craciun?

Pantaloni de panza de lux si Sacajewea:\ sau cum ii va fii numele.

Si pe alte lumi, pantaloni de panza de lux + cureaua lui Thomas Beshina. in cufere de otel. Pe beta nu mai stiu.
 

DeletedUser21046

Guest
Eu la prima aia de 1 k am gasit niste produse gasite la munci (obisnuite) ,
Iar la cufarul din lemn un revolver nr 1. :( (il vand care doriti telegrama in joc pe acelasi nume ca si al contului de pe forum <- , sau pm aici) mai bine vindeam cufaru` la 8k .
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus