Ce ati gasit in cadourile de Craciun?

  • Autor subiect Bloody Alcohol
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser10521

Guest
Apropo, s'a mai intamplat cuiva sa deschida o usa din calendarul advent, si dupa 1-2 zile acea usa sa apara nedeschisa?
 

DeletedUser

Guest
Indiferent de ce cade in cufar, tot vor fi nemultumiri, chiar si cei la care a picat Rudolf si elixirul de reskill, s-au simtit "pacaliti".
Am citit ce cadouri ati primit. In afara de ceea ce s-a postat, ati intrebat in joc ce au primit altii? Haideti ca va spun eu cam ce s-a luat: sania, cheia3, centura innogames, Tomahawkul lui Taschunka,Puscă cu lunetă,Revolverul lui Younger, cureaua cu pistoale lui William Tilghman. Astea sunt doar cateva care s-au primit dar mai sunt si alte iteme care s-au gasit.
Nimeni nu va obliga sa cumparati cadouri. Dar, daca mergeti la cumparaturi,in viata reala si cumparati cadouri pentru cei apropiati si le oferiti, v-ati gandit macar o secunda ca cel care primeste cadoul de la voi, poate nu isi dorea asa ceva? Un cadou este cadou, indiferent de ceea ce contine.
 

DeletedUser19885

Guest
Indiferent de ce cade in cufar, tot vor fi nemultumiri, chiar si cei la care a picat Rudolf si elixirul de reskill, s-au simtit "pacaliti".
Am citit ce cadouri ati primit. In afara de ceea ce s-a postat, ati intrebat in joc ce au primit altii? Haideti ca va spun eu cam ce s-a luat: sania, cheia3, centura innogames, Tomahawkul lui Taschunka,Puscă cu lunetă,Revolverul lui Younger, cureaua cu pistoale lui William Tilghman. Astea sunt doar cateva care s-au primit dar mai sunt si alte iteme care s-au gasit.
Nimeni nu va obliga sa cumparati cadouri. Dar, daca mergeti la cumparaturi,in viata reala si cumparati cadouri pentru cei apropiati si le oferiti, v-ati gandit macar o secunda ca cel care primeste cadoul de la voi, poate nu isi dorea asa ceva? Un cadou este cadou, indiferent de ceea ce contine.

saru'mana am o scurta intrebare ...se reseteaza <cadourile>?
 

DeletedUser

Guest
Indiferent de ce cade in cufar, tot vor fi nemultumiri, chiar si cei la care a picat Rudolf si elixirul de reskill, s-au simtit "pacaliti".
Am citit ce cadouri ati primit. In afara de ceea ce s-a postat, ati intrebat in joc ce au primit altii? Haideti ca va spun eu cam ce s-a luat: sania, cheia3, centura innogames, Tomahawkul lui Taschunka,Puscă cu lunetă,Revolverul lui Younger, cureaua cu pistoale lui William Tilghman. Astea sunt doar cateva care s-au primit dar mai sunt si alte iteme care s-au gasit.
Nimeni nu va obliga sa cumparati cadouri. Dar, daca mergeti la cumparaturi,in viata reala si cumparati cadouri pentru cei apropiati si le oferiti, v-ati gandit macar o secunda ca cel care primeste cadoul de la voi, poate nu isi dorea asa ceva? Un cadou este cadou, indiferent de ceea ce contine.

Da,sunt de acord.
Dar in faza a 2a,i=a intreaba-i pe cei de la INNO cate zeci de mii de pepite s-au cheltuit ieri.
Bani nu stau pe gard,nu toti au sa dea milioane pe 3 cufere...
 

DeletedUser9380

Guest
Într-un cufăr de lemn de 5000$ am găsit mocasini, iar în geanta aia de 5000$ am găsit o cruce de lemn(produs).
 

DeletedUser19531

Guest
O mare prostie au facut cei de la inno, din anuntul oficial reiese ca se introduce un pachet special, de unde primim cadouri, iar in cadouri se gasesc diferite cufere care ofera obiecte rare diferite, iar daca dorim sa mai primim astfel de cadouri avem posibilitatea pana pe 6 ianuarie sa le cumparam cu pepite sau bani in joc. Dar ca sa vezi pe 22 decembrie 2011 am avut marea supriza ca vine ziua pacalelilor, sincer nu am stiut ca s-a schimbat ziua pacalelilor cu sarbatoarea de Craciun si inca ce supriza, inca ce bani si pepite trebuie sa dai ca sa le cumperi si nu sa le primesti. Tot repetati ca nimeni nu ne obliga sa cumparam, este de ajuns ca un singur jucator sa cumpere pe o respectiva lume de joc si ca sa-l urmeze majoritatea dupa, va dati seama daca respectivul jucator primeste iteme rare de valoare va face regurile pe respectiva lume??? nu cred ca i convine la nimeni ca un jucator sa ajunga zeu, iar restul sclavi. Este o greseala uriasa facuta de catre aceasta firma innogames, cum sa spui ceva si dupa sa vezi ca este cu totul schimbat???Cum am spus mai sus , ei ar fi trebuit sa ofere pentru prima zi acele cadouri gratis, iar dupa sa fie cu bani si pepite, ce au facut acuma este pura lacomie si imbogatire rapida de pe urma acestei minunate sarbatori. Mult s-a mai schimbat acest joc de cand au dat de gustul banilor, au cazut foarte mult, ei doresc bani multi sa primeasca, dar sa ofere putin, o sa ajunga sa joace singuri cei de la inno daca vor continua sa faca astfel de cadouri si schimbari de genul. Tot spuneti ca este random obtinerea acestor iteme, dar cum se face ca unii jucatori(aceeasi) primesc mereu iteme de valoare, iar restul numai ,,paine stricata'', inteleg si eu sa pice o data, de doua ori, dar nu mereu iteme fara valoare sau din 20 de cufere sa primeasca un item de valoare 6-7k, iar alti din 3 sau 5 cufere sa primeasca 3 sau 5 iteme de valoare mai mare de 8k, la respectivi nu se aplica aceasta functie random??? Unde este aici ceva intamplator???
Se poate sa ne spuneti numele dezvoltatorului/dezvoltatorilor care a/au facut aceasta bucurie de craciun??? Doresc si eu sa le prezint toate gandurile ,,bune'' acuma de sarbatori si sa le impartasesc toata ,,bucuria'' care ne-a adus-o, toata ''stima'' pentru ei, pentru astfel de oameni sus palaria.

Cu stima si respect pentru toti jucatorii un simplu jucator de rand.​

Edit:

Indiferent de ce cade in cufar, tot vor fi nemultumiri, chiar si cei la care a picat Rudolf si elixirul de reskill, s-au simtit "pacaliti".
Am citit ce cadouri ati primit. In afara de ceea ce s-a postat, ati intrebat in joc ce au primit altii? Haideti ca va spun eu cam ce s-a luat: sania, cheia3, centura innogames, Tomahawkul lui Taschunka,Puscă cu lunetă,Revolverul lui Younger, cureaua cu pistoale lui William Tilghman. Astea sunt doar cateva care s-au primit dar mai sunt si alte iteme care s-au gasit.
Nimeni nu va obliga sa cumparati cadouri. Dar, daca mergeti la cumparaturi,in viata reala si cumparati cadouri pentru cei apropiati si le oferiti, v-ati gandit macar o secunda ca cel care primeste cadoul de la voi, poate nu isi dorea asa ceva? Un cadou este cadou, indiferent de ceea ce contine.

Ai dreptate, un cadou este un cadou, dar cadoul nu se primeste gratis??? Pe primele pagini este prezenta definitia la cadouri, ar trebui sa citesti ce scrie, nu vezi ca te minti singura??? Mai bine ai lasa sa comenteze oficialii inno, ei stiu mai bine cu cat s-au imbogatit, voi in calitate de admini care va luptati zi de zi cu munca de jos pentru cateva pepite nu trebuie sa le luati apararea, nu se merita sa imbogatiti pe unii si voi sa munciti ca sclavii pentru ,,o firmitura de paine''.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Indiferent de ce cade in cufar, tot vor fi nemultumiri, chiar si cei la care a picat Rudolf si elixirul de reskill, s-au simtit "pacaliti".
Am citit ce cadouri ati primit. In afara de ceea ce s-a postat, ati intrebat in joc ce au primit altii? Haideti ca va spun eu cam ce s-a luat: sania, cheia3, centura innogames, Tomahawkul lui Taschunka,Puscă cu lunetă,Revolverul lui Younger, cureaua cu pistoale lui William Tilghman. Astea sunt doar cateva care s-au primit dar mai sunt si alte iteme care s-au gasit.
Nimeni nu va obliga sa cumparati cadouri. Dar, daca mergeti la cumparaturi,in viata reala si cumparati cadouri pentru cei apropiati si le oferiti, v-ati gandit macar o secunda ca cel care primeste cadoul de la voi, poate nu isi dorea asa ceva? Un cadou este cadou, indiferent de ceea ce contine.

sunt de acord cu cele scrise de tine pana la un punct si anume ca acestea NU sunt cadouri, e doar o oferta de craciun de a face niste cumparaturi mai deosebite, sa zic asa. Ar fi ciudat sa vina un prieten la mine si sa-mi zica: uite, ti-am adus un cadou, sa-mi da-i banii pe el cand iei salariul ! Nu ar fi aiurea ?!?:roll:
 

DeletedUser12000

Guest
saru'mana am o scurta intrebare ...se reseteaza <cadourile>?

Nu, cadourile nu se reseteaza, poti achizitiona doar cele 10 existente 1 singura data.

Da,sunt de acord.
Dar in faza a 2a,i=a intreaba-i pe cei de la INNO cate zeci de mii de pepite s-au cheltuit ieri.
Bani nu stau pe gard,nu toti au sa dea milioane pe 3 cufere...

Nimeni nu va obliga sa achizitionati acele cadouri. Din moment ce singuri ati ales sa le cumparati totul va priveste, nu este vina dezvoltatorului ca nu ati gasit in fiecare cadou ceva unic, rata de drop pentru obiecte valoroase difera in functie de pretul cadoului, ati fost anuntati cu privire la acest lucru.
 

DeletedUser

Guest
Nu, cadourile nu se reseteaza, poti achizitiona doar cele 10 existente 1 singura data.



Nimeni nu va obliga sa achizitionati acele cadouri. Din moment ce singuri ati ales sa le cumparati totul va priveste, nu este vina dezvoltatorului ca nu ati gasit in fiecare cadou ceva unic, rata de drop pentru obiecte valoroase difera in functie de pretul cadoului, ati fost anuntati cu privire la acest lucru.

Pai si in cufere in care scrie ca poti lua cheia 3, de ce iei tutun? Serios... Si de ce le numiti cadouri? E o oferta grozava de craciun, iei de 10ori mai putin decat dai.
 

DeletedUser12000

Guest
Pai si in cufere in care scrie ca poti lua cheia 3, de ce iei tutun? Serios... Si de ce le numiti cadouri? E o oferta grozava de craciun, iei de 10ori mai putin decat dai.

Corect, ai dreptate scrie "poate" : Această ladă poate conţine multe produse rare inclusiv prima, a 2 a sau a 3 a cheie sau bucăţi de bilet.

Intr-adevar s-a gasit cheia 3 in produsul respectiv, si eu am dat 5 000$ si am luat de acolo un porumb, am avut ghinion, obiectele cad random.
 

DeletedUser

Guest
Indiferent de ce cade in cufar, tot vor fi nemultumiri, chiar si cei la care a picat Rudolf si elixirul de reskill, s-au simtit "pacaliti".
Am citit ce cadouri ati primit. In afara de ceea ce s-a postat, ati intrebat in joc ce au primit altii? Haideti ca va spun eu cam ce s-a luat: sania, cheia3, centura innogames, Tomahawkul lui Taschunka,Puscă cu lunetă,Revolverul lui Younger, cureaua cu pistoale lui William Tilghman. Astea sunt doar cateva care s-au primit dar mai sunt si alte iteme care s-au gasit.
Nimeni nu va obliga sa cumparati cadouri. Dar, daca mergeti la cumparaturi,in viata reala si cumparati cadouri pentru cei apropiati si le oferiti, v-ati gandit macar o secunda ca cel care primeste cadoul de la voi, poate nu isi dorea asa ceva? Un cadou este cadou, indiferent de ceea ce contine.

Da tu gandesti putin?Stii ce e ala un cadou?Gandestete ca tu iti cumperi singur un cadou...

-Vai ce cadous frumos.
-Imi multumesc pentru ca sunt asa de dragut si generos.

Presupun ca in viata reala asa faci si tu iti faci cadouri singura si te bucurui dupa aia =))
 

DeletedUser

Guest
Indiferent de ce cade in cufar, tot vor fi nemultumiri, chiar si cei la care a picat Rudolf si elixirul de reskill, s-au simtit "pacaliti".
Am citit ce cadouri ati primit. In afara de ceea ce s-a postat, ati intrebat in joc ce au primit altii? Haideti ca va spun eu cam ce s-a luat: sania, cheia3, centura innogames, Tomahawkul lui Taschunka,Puscă cu lunetă,Revolverul lui Younger, cureaua cu pistoale lui William Tilghman. Astea sunt doar cateva care s-au primit dar mai sunt si alte iteme care s-au gasit.
Nimeni nu va obliga sa cumparati cadouri. Dar, daca mergeti la cumparaturi,in viata reala si cumparati cadouri pentru cei apropiati si le oferiti, v-ati gandit macar o secunda ca cel care primeste cadoul de la voi, poate nu isi dorea asa ceva? Un cadou este cadou, indiferent de ceea ce contine.
draga mea.
nu ma intereseaza ce a primit altul. am investit 50000 si m-am ales cu "cadouri" inutile de maxim 3000. eu daca fac un cadou ma interesez inainte sa ii fie util celui caruia il cumpar. pe langa asta cel care il primeste nu cheltuie nimic pe el. probabil ca o sa spui ca nici eu nu cheltui mare lucru. dar curentul si timpul pierdut sa strang banii pentru rahaturile daruite de voi pe bani nu conteaza. nemaipunand la socoteala cei care chiar dau bani reali pe ele. asa cace spuneti voi sunt prostii. un cadou e ceva care ar trebui sa te binedispuna dar ceea ce am primit de la inno a fost o mare teapa data cu nerusinare. am cumparat si eu pepite, joc de cand exista jocul asta, fac trafic pe site. deci contribui la dezvoltarea jocului. nu va invinovatesc pe voi cei care va ocupati aici de treaba. dar recunoasteti ca asa bataie de joc nu a mai fost niciodata
 

DeletedUser

Guest
Nu, cadourile nu se reseteaza, poti achizitiona doar cele 10 existente 1 singura data.



Nimeni nu va obliga sa achizitionati acele cadouri. Din moment ce singuri ati ales sa le cumparati totul va priveste, nu este vina dezvoltatorului ca nu ati gasit in fiecare cadou ceva unic, rata de drop pentru obiecte valoroase difera in functie de pretul cadoului, ati fost anuntati cu privire la acest lucru.
serios? si de ce gasesc intr-un cadou de 5000 un "dar"de 17$ in unu de 2500 un "dar" de 1800 si intr-unul de 5000 un "dar" de 25$? unde e raportul pret valoare. apropo astea nu sunt cadouri prietene sunt marsavii. daca eu muncesc pe florida 4 zile sa strang 5000 si ii dau intro secunda pe un lemn dulce ti se pare ca mi-am cumparat un cadou? ia puneti ordine in idei si priveste obiectiv lucrurile. nu ma obliga nimeni sa le iau? atunci de ce se face reclama la asa ceva? aruncandu-mi vorbe frumoase si oferindu-mi mizerii. deci mi se sugereaza sa le iau amagindu-ma ca voi lua cadouri frumoase. nu ma obliga dar imi scarmana curiozitatea. o batjocura mare. sa le fie rusine. voi nu aveti nici o vina
 

DeletedUser

Guest
Nu, cadourile nu se reseteaza, poti achizitiona doar cele 10 existente 1 singura data.



Nimeni nu va obliga sa achizitionati acele cadouri. Din moment ce singuri ati ales sa le cumparati totul va priveste, nu este vina dezvoltatorului ca nu ati gasit in fiecare cadou ceva unic, rata de drop pentru obiecte valoroase difera in functie de pretul cadoului, ati fost anuntati cu privire la acest lucru.
inca ceva. unii dau bani adevarati pe rahaturile astea si voi veniti cu scuze de doi lei? nu va e rusine?
 

DeletedUser2655

Guest
sa vedeti ce valva e pe sv en!Dar vreau sa spun si eu ceva....



JOS CU PACALEALA!LA DESCRIEREA DE LA PAGINA DE LOGARE A JOCULUI E MULT,MULT, MULT PREA EXAGERATA!RUSINE!RUSINE!RUSINE!RUSINERUSINE!RUSINE!RUSINE!RUSINERUSINE!RUSINE!RUSINE!RUSINERUSINE!RUSINE!RUSINE!RUSINEEXAGERATA!RUSINE!RUSINE!RUSINE!RUSINERUSINE!RUSINE!RUSINE!RUSINERUSINE!RUSINE!RUSINE!RUSINERUSINE!RUSINE!RUSINE!RUSINEEXAGERATA!RUSINE!RUSINE!RUSINE!RUSINERUSINE!RUSINE!RUSINE!RUSINERUSINE!RUSINE!RUSINE!RUSINERUSINE!RUSINE!RUSINE!RUSINE

Si ar mai fi de spus cate ceva:
TEAPA TEAPA TEAPA TEAPA TEAPA samd

Imi pare rau sa vad ca adminii de pe .RO se baga in "troaca porcilor" ca sa le ia apararea celor de la INNOGAMES, pentru cateva zeci de pepite lunar nu cred ca trebuie sa va faceti si avocati.
Oricum, eu mi-am dat stergere cont pe toate lumile cu exceptia W1, dar daca pana sambata la ora 12:00 nu se remediaza misiunea "speranta moare ultima" (fie sa-mi apara la barman si sa continui cu cazmaua lipita, fie sa primesc cazma rupta)o sa-mi sterg si contul de pe W1 si ADIO INNOGAMES!!!
 

DeletedUser8304

Guest
Indiferent de ce cade in cufar, tot vor fi nemultumiri, chiar si cei la care a picat Rudolf si elixirul de reskill, s-au simtit "pacaliti".
Am citit ce cadouri ati primit. In afara de ceea ce s-a postat, ati intrebat in joc ce au primit altii? Haideti ca va spun eu cam ce s-a luat: sania, cheia3, centura innogames, Tomahawkul lui Taschunka,Puscă cu lunetă,Revolverul lui Younger, cureaua cu pistoale lui William Tilghman. Astea sunt doar cateva care s-au primit dar mai sunt si alte iteme care s-au gasit.
Nimeni nu va obliga sa cumparati cadouri. Dar, daca mergeti la cumparaturi,in viata reala si cumparati cadouri pentru cei apropiati si le oferiti, v-ati gandit macar o secunda ca cel care primeste cadoul de la voi, poate nu isi dorea asa ceva? Un cadou este cadou, indiferent de ceea ce contine.

asta e cadou ? atunci multumesc frumos! ca mi-am dat bani de pe un an pe el.....
inca ceva. unii dau bani adevarati pe rahaturile astea si voi veniti cu scuze de doi lei? nu va e rusine?
ai dreptate, mai ales ultimul cufar cat costa... 30 de euro. apropo, pe forumul .net sunt inchise toate sectiuniile.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Si ar mai fi de spus cate ceva:
TEAPA TEAPA TEAPA TEAPA TEAPA samd

Imi pare rau sa vad ca adminii de pe .RO se baga in "troaca porcilor" ca sa le ia apararea celor de la INNOGAMES, pentru cateva zeci de pepite lunar nu cred ca trebuie sa va faceti si avocati.
Oricum, eu mi-am dat stergere cont pe toate lumile cu exceptia W1, dar daca pana sambata la ora 12:00 nu se remediaza misiunea "speranta moare ultima" (fie sa-mi apara la barman si sa continui cu cazmaua lipita, fie sa primesc cazma rupta)o sa-mi sterg si contul de pe W1 si ADIO INNOGAMES!!!

Iti spun sincer, si fara suparare, dar celor de la inno nu le pasa de tine. Esti un jucator, nu zece. Nici de mine, nici de badea Gheo' nu le pasa.


BTW: zeci de pepite lunar? Glumesti, huh?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus