Cea mai avantajoasa indemanare

  • Autor subiect DeletedUser2854
  • Data de început

DeletedUser

Guest
eu am facut doar pe ascundere caracter pe lumea 4.. e greu la inceput cu levelul dar mai tarziu o sa fie bine .. e un caracter de test. pacat ca am luat ban pe el lol
 

DeletedUser4610

Guest
...........

mah fratilor din greseala am vazut ca mia aparut repara o caruta si duma dumelor : munceau la job doi jucatori de lev 1 .... fara sa fie admin(nu scria ca e admin cu scriu la ceilalti):mad::mad:
 

DeletedUser

Guest
mah fratilor din greseala am vazut ca mia aparut repara o caruta si duma dumelor : munceau la job doi jucatori de lev 1 .... fara sa fie admin(nu scria ca e admin cu scriu la ceilalti):mad::mad:

Aia e din pura intamplare.. asa au fost pusi cand au inceput jocul..:)
Si mie mi sa intamplat pe lumea 3 sa vad un jucator la Vanatoare de bizioni si avea nivelul 1
untitled-12.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
poti lucra pe lumea 3 la vanatoare de bizoni deja?:(

Sunt duelist si pot lucra la : Vanatoare de bizoni,Construiete mori de vant,Construieşte un ranch. :D

Lucrez la totul ce tine de calarie doar nu degeaba sunt pe locul 4 la calarie:)
 

DeletedUser

Guest
Eu sincer

Eu sincer ma axez foarte usor nu stiu daca gresesc sau nu dar merge la mine(aventurier):
Cand am fost level mic pana in 20-25 am bagat in toate in special la duel dupa incep incet-incet sa bag numai la duel cand am ajuns sa fac munci cu noroc ridicat(transporta munitia, evanghelizare ....) incep ca toate punctele pe care le-am pus altundeva inafara celor pt duel sa le mut la ( impuscare ,reflex,tinteste,ferire,aparenta,tactica) Incerc sa le duc cam toate la fel (50-60 pe fiecare) dar in special ma axez pe Reflex si impuscare si tintire, de ce? pentru ca mie mi se pare ca sunt cele mai bune , iar restul le acopar cu hainele ce le am pe mine. La oras nu construiesc nimica las pe seama muncitorilor si bag bani numai la seif:P! Asta mi-e planul meu dar pe l4 incerc si altcumva fac primele misiuni si bag numai pt duel !:P
 

DeletedUser

Guest
a trecut pe acolo si knd te-ai uitat u era acolo dar aia nu inseamna ca lucra la vanatoare de bizoni..
 

DeletedUser

Guest
Da asa e. M-am dezvoltat eu, lithe si Elmer Fudd pe capcane pe lumea 2, iar apoi pe 3 a inceput tot serverul sa faca la fel. :)

Nici chiar toata lumea dar jumate din server de pe lumea a 3-a da.
Daca bagati pe comert luati banii si aveti noroc.
Constructire iei banii si experienta.
Pune capcane experienta,bani,noroc.<3W
 

DeletedUser

Guest
Depinde cum iti setezi punctele:de ex.Daca pui pe comert + cateva itemuri poti face munca comert cu indienii de pe la nivelurile 18-19 si munca mina de argint pe la nivelurile 25-30
Sau daca pui pe construire cu cateva iteme bune poti face construieste o gara de la nivelurile12-13 si apoi pe la nivelurile 22-23 si construieste un ranch
 

DeletedUser

Guest
eu ma dezvolt in felul urmator pe l8:trading si FINE MOTOR SKILLS!!!mie imi place cu fine motor skills fiindca sunt o gramad' de munci cu aceasta indemanare+ca:
am si ceva capcane
misiunile merg bine
 

DeletedUser4674

Guest
eu nu inteleg cum luati bani la muncitor
eu cred ca e cel mai sarac dintre clasele de caracter
 

DeletedUser2854

Guest
Ba nu e!Un constructor merge mai mult pe constructie si ai vazut munci ce exista
 

DeletedUser

Guest
da..de cand e lumea un muncitor (PUR) daca nu e in oras tine bani la el...eu acuma nu am bani..fac muncit de experienta:construieste un ranch :)....ma gasiti pe L4 in clasa muncitor...
 

DeletedUser

Guest
pe L4 sunt axat pe comert si merge bine .. la lvl 16 comert cu indienii si la 20 mina de argint
 
Sus