Concurs de poker pe forum

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
pro.am si yo talentele mele.nu?


EDIT:scz de duble post.le sterg akm
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9380

Guest
Este o idee bună.Nu ar dezavantaja pe nimeni să existe acest turneu de poker. Aşa cum ai zis, nu îţi place, nu joci.
 

DeletedUser

Guest
Cel putin asa m-am gandit eu,iar daca va fi cineva care va acuza de blaturi,voi face chiar eu topicul,eu il voi organiza si eu voi face grupele.Asta daca se va accepta ideea.Am experienta si nu cred ca ar fi o problema
 

DeletedUser

Guest
poti sa pozstezi o poza cu masa de joc... ?

si daca unu pierde toti bani ? ce face
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
daca unu pierde toti banii,este eliminat,mai raman 7 la masa si restul se lupta sa ajunga in primii 4,iar dupa aceea,se lupta sa ia un loc cat mai bun,pt puncte
o poza e la o masa aleatorie
capturejui.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
AVANTAJE:Crearea unui nou joc pe forum,castigarea de noi premii,aducerea de noi utilizatori pe forum
DEZAVANTAJE:Nu exista deoarece,cine nu vrea sa joace,nu joaca..(proabil se vor gasi oameni care vor spune:CONTRA nu toata lumea stie sa joace poker)

Aceasta idee este facuta dupa modelul concursului de pe trackerul filelist,acolo fiind totul foarte clar si usor.Daca lumea va coopera,la fel va fi si aici

deci toata lumea stie sa joace poker.hmmm e putin bizzar
cine a postat chestia asta cu toata lumea.... sa spuna si el vreo 3-4 reguli din poker stilul holdem scz pentru off topic

Sunt

  1. pro
deoarece imi place la nebunie jocul de poker mai ales stilul holdem

numai ca vreu sa ma lamuresti cu ceva e holdem simplu sau texas holdem? :confused: :D :cool: <3W
 

DeletedUser

Guest
Pro.Ar fi fistractiv,si in west se juca mult poker.Si se mai si impuscau pe la jocuri :P.
 

DeletedUser2948

Guest
Eu sunt PRO, dar cu o mica propunere: sa existe o taxa de inscriere de minim 5,000$.
 

DeletedUser

Guest
Fratilor,acest Turneu de poker nu ar trebui sa aiba legatura cu jocul decat la decernarea premiilor.
Scopul nu este sa taxezi pe cineva ca sa intre,ci sa iti etalezi talentul la poker.
contra,asta e forumul unui joc,nu loc de invitatii la poker

Frate,daca ar fi dupa tine s-ar sterge si Guess Who,si Loto,pentru ca''asta este forumul unui joc,nu loc e invitatii la poker.''Exact,nu e loc e invitatii la poker,dar eu nu am propus asta,am propus un turneu(care se poate repeta,asa ar fi normal,macar saptamanal) care ar face forumul mai popular.Asta se intampla peste tot
 

DeletedUser2948

Guest
Asa cei de pe lumea unu ar intra fara probleme si cei de pe arizona ar munci o luna pana sa se inscrie.

:))=)) Hai ca ai fost de nota 11! Inca ma mir cum mai este posibil sa existe astfel de jucatori pe the-west. Probabil tu nu stii sa joci, altfel nu imi explic cum trebuie sa muncesti "o luna" pana sa faca 5,000$.:-j

@Bogdanco: Daca nu ii taxezi pe jucatori premile oferite de admini o sa fie mici. Ai vazut doar la concursul de semnaturi ca ei au oferit doar 5,000$ la locul 1. Pentru 5,000$ nu merita sa pierzi cateva ore/zi la "masa de poker".;)
 

DeletedUser

Guest
kod,punctele se vor face greu,de exemplu ma gandesc ca,pentru o pusca de elefanti/zaruri sa trebuiasca sa faci 70 de puncte,iar daca te califici de fiecare data e pe primul loc iei doar 15 sau 17 puncte! de aceea premiile iin bani se vor da la putine puncte si premiile vor fi in jur de 500-1000$(zic eu)
Sau daca nu asa,sa se premieze locurile 1-3 la fiecare masa
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5250

Guest
Pro. O idee foarte buna.Taxele nu sunt necesare. Ar mai invia forumul.
 

DeletedUser12402

Guest
Mda...Pro...Ma pricep si eu la poker...Ar mai reinvia forumul...
<3W
 

DeletedUser

Guest
Eu sunt PRO, dar cu o mica propunere: sa existe o taxa de inscriere de minim 5,000$.
kod dar mie mi-ar tebui sa muncesc 4 luni pe fiecare lume si atunci daca as aduna banii de pe toate lumile as avea 5000 de $ deci fara taxa

pro va fi mai interesant si va aduce mai multi palyeri
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus