Concurs de poker pe forum

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Dr.Dream am mai spus,asta va fi ceva separat de joc(inafara de premii),ceva al forumului,ca si guess who
 

DeletedUser

Guest
SUNT PRO TOTAL
mi-am instalat jocul, astept sa ii dati drumul, voi fi acolo ca sa castig;)
 

DeletedUser

Guest
astazi voi avea un campionat,vreti sa va filmez o perioada sa vedeti cum se deruleaza?
 

DeletedUser

Guest
Bengoasa idee :) m-as baga si eu xD dar sa priimim iteme speciale nu pepite :)
 

DeletedUser

Guest
cad ca nimeni nu mai e interesat de propunere,se poate inchide..
 

Elmer Fudd

Rabbit Killer
Toate bune si frumoase, insa cel mai important lucru care nu a fost luat in calcul este faptul ca forumul e plin de copii care nu stiu sa joace nici Piticot... de asta ideea este "neinteresanta". Prea mult timp pt explicatii, intrebari stupide, nervi = mai bine nu ;)
 

DeletedUser13517

Guest
ideea este buna si ar trebui dezbatuta mai in amanunt
un simplu pro sau contra nu ajung...
sa vedem ce premii sint puse in joc, [eu de exemplu as prefera iteme gen zaruri, perii, pusca de elefanti:eek:, sau altele care s-au pus in joc la alte concursuri, nu pepite sau cash...]
DUpa cum zice el,ar trebuii si premii,Dar idee e buna,deci un micut si transparentpro
 

DeletedUser

Guest
Toate bune si frumoase, insa cel mai important lucru care nu a fost luat in calcul este faptul ca forumul e plin de copii care nu stiu sa joace nici Piticot... de asta ideea este "neinteresanta". Prea mult timp pt explicatii, intrebari stupide, nervi = mai bine nu ;)

daca nu stiu sa joace,nu se inscriu,iar daca se inscriu,oricum vor fi foarte multi oameni inscrisi pt ca pokerul prinde la lume,ii vom inlocui + bana pt celelalte editii.
 

DeletedUser8851

Guest
hmmm..buna idee
o activitate in plus si ar atrage mai multi utilizatori...
PRO
 

DeletedUser14918

Guest
Ar fi buna ideea doar ca as aduce niste completari.
-inscrierile sa se faca intr-un topic nou nu cu pm deoarece poate sunt care nu stiu da pm sau nu se complica cu tot felul.
-premiile sunt cam mari.Se vor juca toata ziua poker si vor uita de thewest.
-64 de jucatori sunt putini la sutele miile de useri.
nush idee buna dar mai trebuie gandita.
 

DeletedUser1719

Guest
Contra poate poker va fi in joc nu are rost sa fie si pe forum dupa mine
 

DeletedUser

Guest
1.Este forumul jocului The-West asa ca nu sunt acceptate alte jocuri gen Poker,Fifa etc..
2.CONTRA fratee!!
 

DeletedUser10049

Guest
pro ! am putea face ceva in timp ce caracterul nostru munceste la the west ! :D
 

DeletedUser

Guest
Sunt indecis... au zis ca or sa bage Poker in joc... si cu pokerul nu ar fi asa usor ca la loto, unde doar scrii 6 numere si astepti, la Poker trebuie sa joci x runde, daca vin la Poker cati oameni au fost la loto ne-ar lua nu stiu cat sa facem lista, adminii ar trebui sa o editeze de fiecare data cand vine cineva... asa ideea e buna, e un joc de noroc, nu trebuie sa ai talent ca la "concursul de povestiri" sau altceva

Dupa parerea mea e total gresit ce ai zis tu. Cum adica sa nu iti trebuiasca talent cand joci poker? Iti spun eu ca nu poti sa joci poker daca nu ai talent si inclinatie spre poker. Ca asa joc si eu la scoala doar ca sa ma aflu in treaba, dar de fapt nu imi place pokerul. Toti cei care au ajuns sa joace poker profesionist au talent la acest joc.

On:
Pro, foarte buna ideea, o competitie adevarata din care ai de invatat multe.
 

DeletedUser15715

Guest
Eu ma pricep binisor la poker si sincer ar mai invia forumul.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus