Cum pot accesa The-West de pe telefonul mobil?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Undeai dat ca sa munceasca ca la mine lipseste butonul

butopnul este putin mai sus....probabil o sa crezi ca "apesi in gol" dar iti a avaprea un mic dreptungi...butoanele fac trafic mare si se vad mai "inghesuite"...nu prea stiu cum sa`ti explic

verdictul: The West functioneaza de pe telefon mobil!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
telefon

merge ok io am dat acum la munca 2 ore si mia aparut dar io am nelimitat chiar si in mijlocu padurii imi marge
 

DeletedUser

Guest
iti merge si din mijlocul padurii daca urci undeva sa ai semnal:))....nu cred ca ai internet pe mobil prin cablu:))

eu am de la orange wap unlimited
 

DeletedUser

Guest
Mai eu nu am nici un browser si merge!bn am internet pe vodafone da mere.
 

DeletedUser

Guest
film

am spus ca o sa revin cu un filmulet pt a va demonstra tuturora ca este posibila accesarea site-ului the-west.ro de pe telefonul mobil ... din pacate in ultimile zile am intampinat dificultati in logare chiar de pe pc si de acceea nu am putut face nici filmuletul. Promit in cel mai scurt timp posibil sa revin cu acesta.

Spor la lvl !!!
 

DeletedUser

Guest
iti merge si din mijlocul padurii daca urci undeva sa ai semnal:))....nu cred ca ai internet pe mobil prin cablu:))

eu am de la orange wap unlimited

ba da io am prin satelit si metge oriunde dar daca is in mijlocu paduri merge putin mai greu atata tot :D
 

DeletedUser

Guest
multa lume are dreptate : jocul merge pe telefon DAR nu se poate juca !!!
 

DeletedUser

Guest
chiar sunt curios daca merge sa dai comenzi de munca de pe un HTC touch hd :rolleyes: dar momentan mi-am depasit limita de trafic pe luna asta :eek:
 

DeletedUser

Guest
am incercat sa joc pe htc touch hd folosind browserul opera mini 4.2 . merge, dar destul de greu. nu stiu daca e de la reteaua vodafone sau din alta cauza. nu am incercat sa dau comanda de incepere a unei munci insa am anulat comanda de somn. presupun ca pot munci. cand o sa am chef data viitoare cand intru o sa testez daca pot echipa/dezechipa items si daca pot da comanda de a munci :)
 

DeletedUser

Guest
Eu pot accesa jocul pe Safari-ul din iPod-ul Touch (e vorba de internetul WLAN). Problema este ca nu prea functioneaza. Nu pot accesa Rapoartele, nu-i pot da sa munceasca, pentru ca se incarca prea greu JavaScript-ul. Si oricum n-am avut eu asa multa rabdare sa stau, ca ma plictisesc ...
 

DeletedUser1338

Guest
Eu am incercat cu Opera mini 4.2 pe un Nokia N95-8GB dar nu pot sa dau munci (nu vad harta, vad doar negru) in rest post sa citesc rapoartele, si toate astea pe WLan ca altfel e costisitor paginile fiind mari (multi kb)
 

DeletedUser

Guest
Eu am incercat cu Opera mini 4.2 pe un Nokia N95-8GB dar nu pot sa dau munci (nu vad harta, vad doar negru) in rest post sa citesc rapoartele, si toate astea pe WLan ca altfel e costisitor paginile fiind mari (multi kb)

trebuie sa fie si reteaua si telefonul performante ca sa poti vedea harta. eu cu htc-ul si cu net de la vodafone vedeam harta, dar se incarca foarte greu. o sa ma conving pana la urma daca se pot da comenzi de munca si daca se pot echipa items, insa voi incerca de pe w-lan sau cand imi factureaza ca acum am depasit traficul cu mult si intr-adevar mananca o gramada de kilo fiecare pagina accesata
 

DeletedUser

Guest
noikia 6124.. merge de toate (evident cu opera mini) si are si cursor:> ca la pc :rolleyes:

a da.. si dupa htc merge (ca doar are windows pe el:D)
 

DeletedUser

Guest
Eu am N73 si pe triburile mergea perfect. E ciudat, ca pare acelasi format si totusi la west nu pot da comenzi.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus