Cum pot accesa The-West de pe telefonul mobil?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
mersi pentru raspuns .. pacat ca aici nu avem functia de sitter !
 

DeletedUser

Guest
Corect

Baiatu de mai sus are dreptate. Nu merge jocul pe telef. Ori ce ai face nu merge. Am incerkat si eu pe zeci d telf. Poti face ori ce. Nu poti sal pui la munka la somn sau la duel. Deci zero. Nu merge.
 

DeletedUser

Guest
trebuie sa fie si reteaua si telefonul performante ca sa poti vedea harta. eu cu htc-ul si cu net de la vodafone vedeam harta, dar se incarca foarte greu. o sa ma conving pana la urma daca se pot da comenzi de munca si daca se pot echipa items, insa voi incerca de pe w-lan sau cand imi factureaza ca acum am depasit traficul cu mult si intr-adevar mananca o gramada de kilo fiecare pagina accesata

salut ! si eu to htc touch hd am , net de la orange ! dupa ce intra pe joc , orice incercare as face , imi da ecran : '' va rog sa asteptati '' ! ai reusit mai mult ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
salve baieti.....nu merge nici pe blackberry curve 8310.....merge sa deschizi pagina si pe urma cand sa te loghezi o arunca pe aia cu java nu e activat......
 

DeletedUser

Guest
am instalat opera mini si e varza merge fff greu.......nu inteleg de ce nu merge browserul de la blackberry????
 

DeletedUser

Guest
daca browserul suporta JS atunci o sa suporte si ajax . Singura ta problema ar putea fi cookeyurile.

ai verificat daca browserul are javascript-ul activat?
 

DeletedUser22

Guest
vreau sa confirm si eu ca de pe iphone 3g(jailbreak-uit) merge....mai greoi dar merge din acte imi amintesc merge mai bine decat imi mergea inainte sa ii fac jailbreak.
Poti sa dai munci sa ii lui sa doarma...etc dar intradevar se misca greu
 

DeletedUser

Guest
1. eu am n78
2. nu am net pe telefon
3. dar folosesc cand am nevoie retea wireless
4. nu am nicio problema cu imaginea
5. dar nu pot muncii si nici sa ma duelez
6. Iti recomand sa iti iei Nokia E90 sau E90 comunication
7. Pe viitor ia-ti un notebook(laptop)
8. Nu am stat sa citesc toate posturile dinainte asa ca imi pare rau pt. orice nu e bun de mai sus
 

DeletedUser

Guest
am pus opera si merge NASPA RAU DE TOT...mentionez ca mi se incarca mult mai repede de pe browserul de la berry dar se opreste la acel java care cica nu e activat.....
 

DeletedUser

Guest
jocul merge pe telefoane, eu pe htc touch hd cu browesr skyfire pot da orice comenzi, dar e o adevarata aventura sa poti da o comanda, fie ca folosesti wireless sau net de la vodafone. in concluzie, merge jucat pe telefon, insa trebuie sa fii nebun.
 

DeletedUser4528

Guest
eu tot n-am inteles trebuie sa ai net pe tel sau nu?
 

DeletedUser

Guest
Sp1tfire: poti sa joci si fara sa ai prin abonament net...daca telefonul tau prinde retea wireless.....eu asa fac!...insa la munte slabe sanse sa gasesti retea wireless!
 

DeletedUser

Guest
am facut tot ce am putut si degeaba......se pare ca nici un raspuns de la admini..am trimis ticket sa imi spuna cum ar trebui setat telefonu...si inca nici un raspuns.......si inca tot astept...
 

DeletedUser

Guest
Sp1tfire: poti sa joci si fara sa ai prin abonament net...daca telefonul tau prinde retea wireless.....eu asa fac!...insa la munte slabe sanse sa gasesti retea wireless!

pai asta e esential ! sa ai net. ca e wireless, ca e abonament, ca e de la o stana de oi, nu conteaza


am facut tot ce am putut si degeaba......se pare ca nici un raspuns de la admini..am trimis ticket sa imi spuna cum ar trebui setat telefonu...si inca nici un raspuns.......si inca tot astept...

nu trebuie sa ti-l setezi in nici un fel, sa ai conexiune la internet pe telefon si sa folosesti un browser care are java.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6511

Guest
Eu ma reusit sa ma conectez cu Skyfire de pe un HD. Am reusit sa ii dau sa doarma , sa faca rugaciune, sa anulez muncile, dar nu pot intra in muncile de pe harta.
Voi cu ce intrati si ce puteti/ nu puteti face?
 

DeletedUser

Guest
Pai mie imi merge orice de pe mobil in afara de cumparatul de iteme... Il pot pune la munca si nu pot sa zic ca am nush ce model ultra performant... Am un amarat de sony ericsson w660i... Adevarat ca nici mie numi mergea dar acum merge..
 

DeletedUser

Guest
Eu am reusit sa ma conectez de pe wii :D.Merge perfect,doar ca scrisul e cam mic...inteleg totusi
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus