Cum pot accesa The-West de pe telefonul mobil?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Pt. telefoanele cu "tuci-scrin" recomand browserul BOLT. Face minuni.:))

Azi am testat si eu BOLT la recomandarea ta, kod. Pentru west mi se pare cel mai bun browser, poti da comenzi de munca foarte usor si rapid :D
 

DeletedUser

Guest
cu n95 si opera web browser 10 pot juca the west foarte usor, in afara de lupte la fort(unde ma pot inscrie si aseza caracterul dar nu sint activ la lupta ) restul se poate ...folosesc telefonul de de doua luni ,intru de pe vodafone si retelele wlan locale nepartajate !pt. rapiditate recomand combinatia dintre opera si skyfire in functie de comenzile ce stiti ca urmeaza urmeaza sa le dati ...amindoua au avantaje si dezavantaje !
bun,dala am si eu sa ma apuc sa bag opera ala sau ceai zis pe el sa vad daca merge asa normal intra dar cand vroiam sa dau raporate sau ceva nu accesa ramanea asa si muncile nu apareau:D
 

DeletedUser9742

Guest
cu opera dar nu poti sa dai comenzi si mai instaleasa fi flash player da o rezolutie mai buna
 

DeletedUser

Guest
pai asa nu ma ajuta cu nimic,macar sa pot vb pe chat si sa pot da sa munceasca
 

DeletedUser

Guest
am descarcat si eu BOLT .. faza e ca nu stiu unde l-am descarcat:)):) .. l-am descarcat direct de pe telefonul mobil:) ..
 

DeletedUser4649

Guest
Uite ca eu pot de pe telefon cu touch-screen si BOLT.:)) Cred ca si de pe iPhone merge sa te joci the-west lejer.

iPhone-ul nu are suport de AJAX.

edit: cica s-a adaugat, mai nou suport pentru asa ceva dar vad ca trebuiesc wrappere cu workaround-uri ca sa mearga corect. Cineva cu iPhone poate sa afirme/infirme asta?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
iPhone-ul nu are suport de AJAX.

edit: cica s-a adaugat, mai nou suport pentru asa ceva dar vad ca trebuiesc wrappere cu workaround-uri ca sa mearga corect. Cineva cu iPhone poate sa afirme/infirme asta?

iphone 3G , fost pe departe cel mai bun control pe care l-am avut in the-west. acces total.


astazi am instalat BOLT si se parea ca si solutia celor de la bolt merge perfect :D
 

DeletedUser

Guest
Forumul merge bine, dar jocu nu mi se incarca si bolt nu stiu sa il instalez:d. Acum sunt pe telefon.
 

DeletedUser4243

Guest
tine de telefon....cu un w715 si bolt tot nu merge sa dau comenzi..eh...merge pe ceva de ultima generatie cred :)
 

DeletedUser

Guest
Bolt 1.62 merge perfect pe SE, W902. Am incercat un update dar versiunea mai noua nu e buna.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus