Discuţii despre modificările regulamentului

  • Autor subiect DeletedUser12000
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser10446

Guest
aha, deci nu am voie sa dau bani cuiva din oras prin piata?
 

DeletedUser

Guest
salut

salut mi sa banat contu 1234mafia
mi-l poate debana vreun admin
?////
plz
tin mult la cont<3W
 

DeletedUser

Guest
salut

salut mi sa banat contu 1234mafia
mi-l poate debana vreun admin
????????????
plz
tin mult la cont<3W
 

DeletedUser3605

Guest
elmer, poti sa-mi dai cate warn-uri vrei tu, tot nu mi-ai raspuns la intrebare....aia din olanda au 3 cuae? sau is majoritatea ghey, probabil de asta...au o atractie adminii fata de playeri ;) o sa ramaneti in curand doar voi sa va "bucurati" de jocu' asta.

Gresit, pot sa-ti mai dau doar unul pana una alta, peste 7 zile mai vedem ;). Scriu si cu rosu ca sa te simti macar un pic mai aproape de Amsterdam.

si raspunsul la intrebare unde e luminatia voastra de admin?

ps: sper ca pupaturile in "3 litere" nu vor duce tot la ban. plssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss
 

DeletedUser

Guest
On:Sunt "ok" modificarile,cum am m-ai spus...
Off:Ce ai?De ce,ceri ban?
 

DeletedUser

Guest
Ban = cont test=abuz !!!

AR TREBUI SA SCOATETI ACESTE CONTURI DE TEST, SAU SA NU MAI PERMITETI SA SE PUNA RECOMPENSE PE ELE...EU BAG BANI CA FRAIERUL IN JOC SI MA BANATI FRUMOS...CUMPAR UN PRODUS SI NU AM CUM SA L UTILIZEZ...TRAIM IN ROMANIA FRATILOR, NE FURAM PE FATA!!!

AM BAN PE LUMEA A 4 A PT CA NU AM CITIT UN PROFIL DE 2 BANI AM ATACAT INTRO NOAPTE SI MI AM FURAT-O!!!SI NICI MACAR UN RASPUNS CUM TREBUIE NU AM PRIMIT DE LA TIKET BA MAI MULT MA AMENINTAT CA MI PRELUNGESC BANUL...ABIA ASTEPT..O SA SCRIU IN GERMANIA, AICI NU AVEM VOIE SA VA ZICEM UNDE AVEM BIROU, SI O SA FAC PLANGERE DACA TREBUIE LA ANPC , POLTIE ETC ETC...SUNT FURAT FRUMOS SI MI SE SI RASPUNDE CA DIN "COPAC"

PS: SCOATETI CONTURILE DE TEST SAU BLOCATI , CA E ATAT DE SIMPLU SA FACI ASTA PE UN ASEMENEA SITE, E DOAR PROGRAMARE, SI NU MAI POTI ATACA ACESTE CONTURI!!

cu drag va salut pe toti si va urez sarbatori fericite

la multi ani
 

DeletedUser

Guest
AR TREBUI SA SCOATETI ACESTE CONTURI DE TEST, SAU SA NU MAI PERMITETI SA SE PUNA RECOMPENSE PE ELE...EU BAG BANI CA FRAIERUL IN JOC SI MA BANATI FRUMOS...CUMPAR UN PRODUS SI NU AM CUM SA L UTILIZEZ...TRAIM IN ROMANIA FRATILOR, NE FURAM PE FATA!!!

AM BAN PE LUMEA A 4 A PT CA NU AM CITIT UN PROFIL DE 2 BANI AM ATACAT INTRO NOAPTE SI MI AM FURAT-O!!!SI NICI MACAR UN RASPUNS CUM TREBUIE NU AM PRIMIT DE LA TIKET BA MAI MULT MA AMENINTAT CA MI PRELUNGESC BANUL...ABIA ASTEPT..O SA SCRIU IN GERMANIA, AICI NU AVEM VOIE SA VA ZICEM UNDE AVEM BIROU, SI O SA FAC PLANGERE DACA TREBUIE LA ANPC , POLTIE ETC ETC...SUNT FURAT FRUMOS SI MI SE SI RASPUNDE CA DIN "COPAC"

PS: SCOATETI CONTURILE DE TEST SAU BLOCATI , CA E ATAT DE SIMPLU SA FACI ASTA PE UN ASEMENEA SITE, E DOAR PROGRAMARE, SI NU MAI POTI ATACA ACESTE CONTURI!!

cu drag va salut pe toti si va urez sarbatori fericite

la multi ani

Cea mai buna parte.
Se numesc conturi de *TEST*...oricum nu are cum sa nu-ti sara in ochi CONT ADMIN TEST...+numele(daca le-ai citit o data,nu-ti mai trebuie)...dar nici itemele de "super-erou" nu le-ai vazut?
ON:Ce o sa faci tu?...sunt peste tot conturi din aceastea...
 

DeletedUser16483

Guest
eu as mai vrea sa mai puneti obiecte noi cum ar fi ceva arme ca nu prea mai par interesante nu stiu alte revolvere de minim nivel 50 sau 60 sau seturi noi si sa dati mai multe munci la un nivel mai mic daca se poate. da alte obiecte ar fi de folos si misiuni chiar in ziua Craciunului ar fi interesante. Ce credeti?
 

DeletedUser9129

Guest
Cea mai buna parte.
Se numesc conturi de *TEST*...oricum nu are cum sa nu-ti sara in ochi CONT ADMIN TEST...+numele(daca le-ai citit o data,nu-ti mai trebuie)...dar nici itemele de "super-erou" nu le-ai vazut?
ON:Ce o sa faci tu?...sunt peste tot conturi din aceastea...

probabil omu a atacat in masa si nu mai si poate nu cunostea toti minunatii nostrii admini....
eh... asta e...traim in romania, si asta ne mananca toti banii! larevedere!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3605

Guest
si raspunsul la intrebare unde e luminatia voastra de admin?

ps: sper ca pupaturile in "3 litere" nu vor duce tot la ban. plssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss

alooo, adminu' care scrie cu rosu.....taiati porcu' sa faceti burta mare? e vacanta la I$$O ($=N pt necunoscatori) ? cum ramane cu holanda traiv-ar familionu'? va dati la fund (nici o referire la holanda :P )?
 

DeletedUser

Guest
alooo, adminu' care scrie cu rosu.....taiati porcu' sa faceti burta mare? e vacanta la I$$O ($=N pt necunoscatori) ? cum ramane cu holanda traiv-ar familionu'? va dati la fund (nici o referire la holanda :P )?

Raspunsul ti-l dau eu: jucatorii olandezi sunt cu gandul la Cartierul Rosu, pe cand jucatorii romani sunt cu gandul la furat. Multumit ?
 

DeletedUser

Guest
doar jucatorii? toti sunt cu gandul la furat :))

si ca sa fiu on.... Sunt de acord cu modificarile, dar nu prea, pentru ca nu mai gasesc primul post sa le citesc :))))))
 

DeletedUser3605

Guest
Raspunsul ti-l dau eu: jucatorii olandezi sunt cu gandul la Cartierul Rosu, pe cand jucatorii romani sunt cu gandul la furat. Multumit ?

aha, elaborat raspuns. gandire de 14 ani care o vazut o stire la otv si acu se crede mare analist. bai baiatule, de furat se fura oriunde, de ce nu te duci tu sa fii admin prin alte parti "unde nu se fura" si sa ne lasi pe noi cu hotia noastra sa ne chinuim aici?


Nu mai bine te duci tu in Olanda , unde iti place regulamentul ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3605

Guest
aha, elaborat raspuns. gandire de 14 ani care o vazut o stire la otv si acu se crede mare analist. bai baiatule, de furat se fura oriunde, de ce nu te duci tu sa fii admin prin alte parti "unde nu se fura" si sa ne lasi pe noi cu hotia noastra sa ne chinuim aici?


Nu mai bine te duci tu in Olanda , unde iti place regulamentul ?

haoleu....fonctia asta e lucru mare, putem da warn, ban, putem scrie cu rosu...(curiozitate...cu ce te-am deranjat de ai bagat warn?). intr-un cuvant ne "simtem" importanti. acu da viteza la reply, mai greu cu raspunsurile, dar ma rog...
 

DeletedUser

Guest
Daca ai de gand sa postezi prin topicul asta, trebuie sa-ti si argumentezi pozitia. Nu sa arunci petarde si jigniri. Da, avem voie sa scriem cu rosu, avem voie sa impunem un regulament. Te deranjeaza ? Pun o vorba buna la colegii olandezi sa te primeasca acolo cu bratele deschise, daca aici nu mai poti juca din cauza "persecutiei" adminilor. Nu vad cu ce te deranjeaza regulamentul, din moment ce esti un jucator foarte corect, care nu se foloseste de niciunul din subterfugiile incriminate de noul regulament.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus