Discutii Construire duelist

  • Autor subiect DeletedUser2948
  • Data de început

DeletedUser25912

Guest
ce clasa de caracter iti ofera cele mai multe pct de indemanari pe ferire ? soldatu sau aventurier am intrebat multi dau am raspunsuri impartite. mULTUMESC
 

DeletedUser2948

Guest
Daca vrei sa castigi si sa iei daune mici, pune mai multa ferire.
Aspectul e pentru atac, tactica pentru aparare. De aici te descurci :)

Aspectul si tactica sunt fix pix acum :) N-au niciun efect simtitor in desfasurarea duelului din cate am testat eu.
 

DeletedUser14746

Guest
Aspectul si tactica sunt fix pix acum :) N-au niciun efect simtitor in desfasurarea duelului din cate am testat eu.

ai testat acm recent cu setul cullen??
Ciudat,eu am testat build cu si fara aspect impotriva unor jucatori cu tactica si crede-ma,diferenta este enorma ;)
 

DeletedUser16010

Guest
Aspectul si tactica nu au acelasi impact asupra jocului, cum il aveau odata...
Dar inca se simte in duel, mai ales acum, cu setul cel nou.

Cel putin, pentru mine, ca full hp, bateam alti duelisti de lvl 110-120, eu fiind echipat doar cu set cullen. Deci tactica m-a ajutat mult.
 

DeletedUser2948

Guest
Atunci jucati cu tactica si aspect =)) Chiar va rog pe ro1 astia mari sa jucati asa, imi faceti viata mai usoara cand va bat :))
 

DeletedUser19580

Guest
oare ar merge full dex,220 rez,200 reflex?cu set haine cullen
sau full dex,300 ferire,50 impuscare,70 tintire..cu iteme ajung la 400 ferire,280 tintire,370+ impuscare
 

DeletedUser25912

Guest
dragos am build la fel ca primu precizat de tine cu mai multe pct in plus si pentru mine este perfect 3/3 dueluri castig si nu iau playeri slabi sau asa ceva peste lvl duel 400 cu full cullen si arme cullen eu sunt multumit de build pe care il am in momentu de fata <3W:shoot:

Fratilor am o intrebare as vrea sa ma mult pe arma alba si nu ma prea descurs la build as vrea sa fiu axat pe r/r si sa am si ceva tintire si din set cullen full si din ceva pct de indemanare am lvl 108 115 atribute si 350 pct indemanare . Multumesc anticipat.

am uitat sa precizez + arme frank si cal doc + sa
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser23483

Guest
Ieri 10:37:21
DeadIstinct dragos am build la fel ca primu precizat de tine cu mai multe pct in plus si pentru mine este perfect 3/3 dueluri castig si nu iau playeri slabi sau asa ceva peste lvl duel 400 cu full cullen si arme cullen eu sunt multumit de build pe care il am in momentu de fata

Ieri 21:54:37
DeadIstinct Fratilor am o intrebare as vrea sa ma mult pe arma alba si nu ma prea descurs la build as vrea sa fiu axat pe r/r si sa am si ceva tintire si din set cullen full si din ceva pct de indemanare am lvl 108 115 atribute si 350 pct indemanare . Multumesc anticipat.

nu mai esti multumit de build ? ce s-a intamplat?ai duelat un jucator axat pe duel? ;)
 

DeletedUser25912

Guest
nu despre asta este vorba atac pe oricine nu ma intereseaza bat duelisti peste lvl 400 la duel cu full cullen si arme , dar am vazut ca foarte multi folosesc arme albe si nu mai exista prea multi jucatori axati pe arme de foc , si vreau sa ma mut si eu pe arma alba am cerut multe pareri de la duelisti top 50 si toti au afirmat ca arma alba e mult mai buna , fiecare cu impresia lui si daia am intrebat cum sa fac build pe arma alba >D:whistle:
 

DeletedUser23483

Guest
Iti zic eu,nu te-a ajutat nimeni si cel mai probabil nu o sa te ajute nimeni.Mai bine fa-ti buildul singur.N-ai fi suparat pe nimeni ca te-a indrumat gresit,ai invata singur din greseli.
 

DeletedUser

Guest
Salutare,as vrea sa dau un reskill pe r/r ,momentan sunt pe arme de foc,full dex ,60 % tintire 40% ferire,set cullen baker 6/6.As vrea sa dau reskill cu full putere,scot toate punctele de pe ferire si pun 65 % reflex si 35 % rezistenta.La tactica de duel la ferire sa pun sa ma nimereasca tot timpul si la atac sa pun numai umeri si cap.Nu stiu sigur ce sa fac,daca ma puteti ajuta voi cu niste sfaturi.Am lvl 105,Lumea Hawaii.
 

DeletedUser19580

Guest
nu despre asta este vorba atac pe oricine nu ma intereseaza bat duelisti peste lvl 400 la duel cu full cullen si arme , dar am vazut ca foarte multi folosesc arme albe si nu mai exista prea multi jucatori axati pe arme de foc , si vreau sa ma mut si eu pe arma alba am cerut multe pareri de la duelisti top 50 si toti au afirmat ca arma alba e mult mai buna , fiecare cu impresia lui si daia am intrebat cum sa fac build pe arma alba >D:whistle:

daca sunt multi pe arma alba,tu ramai pe arma de foc ..pe l1 s-au inmultit cei cu arma alba,vigoare,rez
 

DeletedUser25912

Guest
ms dragos asa am facut si am mai economisit si ceva bani , ma mir ca ma gasesti cateva persoane care nu sar cu gura pe tine daca spui ceva . ms :D
 
Sus