Discutii Construire duelist

  • Autor subiect DeletedUser2948
  • Data de început

DeletedUser19580

Guest
ma gandeam la un build full mobilitate
170 tintire
60 reflex
190 rez
 

DeletedUser25912

Guest
man faci build asa dar damage de unde scoti pe arma alba sau de foc ..
 

DeletedUser25912

Guest
ai dreptate in privinta la lumea 1 dar a iinceput rez/ref sa ia amploare si pe celelalte lumi , asta este viata nu mai este cum era odata jocul nu mai am asteptari dar nah toti is permit cullen majoritatea rez/ref si cam asta este duelu momentan :hmf:
 

DeletedUser19580

Guest
ai dreptate in privinta la lumea 1 dar a iinceput rez/ref sa ia amploare si pe celelalte lumi , asta este viata nu mai este cum era odata jocul nu mai am asteptari dar nah toti is permit cullen majoritatea rez/ref si cam asta este duelu momentan :hmf:

de aceea de 1 sapt ma gandesc la fel si fel de combinatii incat sa rup rez,ref,dar sa rezist in fata unuia cu tintire/ferire...nu neaparat sa il bat,da sa nu iau lesin daca ma ataca. cullen am si eu
 

DeletedUser25912

Guest
full moblititate 248 rez/210tintire/ 100 pct pe vigoare sau impuscare ma mai gandesc si restu ce mai ramane pe reflex cu tot cu cullen nush ce sa zic dar nah ce sa mai fac ca am fct 3 reskilluri intr-o sapt
 

DeletedUser19580

Guest
mobilitate+putere/dex,si imparti dupa cum e lumea pe care joci..in principiu pui 25-25 ref,rez daca ai putere+mob,50% tintire sau 25-25 tintire/ref,50% rez...cv de genu..sau,daca ai multi cu arma alba,baga tintire,ferire,impuscare
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14746

Guest
mobilitate+putere/dex,si imparti dupa cum e lumea pe care joci..in principiu pui 25-25 ref,rez daca ai putere+mob,50% tintire sau 25-25 tintire/ref,50% rez...cv de genu..sau,daca ai multi cu arma alba,baga tintire,ferire,impuscare

si iese un build de pescar =)) sau culegator de fructe de padure :)
 

DeletedUser17549

Guest
Cu full dex +tintire full si reflex full merg urmatoare iteme?:


[Pălărie neagră cu borduri largi][Veston verde][Pantaloni albaștri îndungați][Cizme verzi din piele de căprioară][Eșarfă de lux cu franjuri][Curea neagră din piele naturală]
 

DeletedUser14746

Guest
aha....da,felicitari,esti un geniu absolut. vrei un premiu? nu ,nu primesti... esti tu asa sigur ca ai si testat asemenea build

scuza-ma,cred ca nu stii pe ce joc te afli :))
sau poate,nu stii ce inseamna sa fii un duelist (DUELIST) nu "tentativa" :D
 

DeletedUser

Guest
Buna,imi zice cineva un set sau niste iteme,cu care neavind abilitati de duel,avind lv 101 sa pot face misiunele unde tre sa-i inving pe aia la duel?:shoot:
 

DeletedUser14746

Guest
Buna,imi zice cineva un set sau niste iteme,cu care neavind abilitati de duel,avind lv 101 sa pot face misiunele unde tre sa-i inving pe aia la duel?:shoot:

depinde si ce misiuni!
pentru misiunile in care treb sa dai duel(in general) merg iteme tintire/ferire!
unde trebuie sa lesini NPC-ul de la misiune,itemele pe care treb sa le folosesti depind foarte mult de buildul pe care il ai!
 

DeletedUser

Guest
Din cele necesare am doar aspect,pentru ca sunt pe comert.
Nu-l pot invinge pe colectionarul de arta,spargator si fugar.Si nu-i pot invinge pe toti NPC de la misiunea in care primesc a 2-a cheie.
Ce set ar fi suficient pentru asta?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14746

Guest
daca ai aspect,incearca set tintire/ferire (set frank/doc/cullen) SAU iteme normale de tintire/ferire ;) scoti puncte frumoase si din itemele normale daca ai lvl mare!
 

DeletedUser14046

Guest
Am lvl 116 am set Cullen si arme Frank am 136 de att si 394 de ind ma poate ajuta cineva cu un build pe rez/ref arma alba...stiu ca o sa zica altii ca sa testezi build-uri pana gasesti unul potrivit , daca are cineva de lvl apropiat de al meu un build asemanator si poate sa mi-l spuna sunt recunoscator. :shoot:
 

DeletedUser

Guest
O intrebare am caracter de duelist lvl 20 a rog sa imi ziceti care caracter sa il aleg din acel tutorial ca sa castig multe dueluri: Blindat, Tanc, Ofensiv...
 
Sus