Discutii Construire duelist

  • Autor subiect DeletedUser2948
  • Data de început

DeletedUser25625

Guest
Am pus un topic cu asa ceva si mi s-a zis sa pun aici! "
Cullen/Doolin? Care e mai bun? Cu ce build(daca se poate mai detaliat)?
PS: Joc cu Doolin+arma de foc, bat playeri dar nu pot sa-i lesin!

de cand e cullen iti trebe mitraliera de 50mm ca sa ii lesini ...
 

DeletedUser25910

Guest
din ce am auzit ca daca ai set cullen lesini adversarul mai usor, ca e pt duelisti activi care dau atacuri continue si ca doolin e pt cei care astepata sa fie atacati

Pentru cullen iti trebuie tintire - impuscare/vigoare multa sa poti lesina pe adversari ,in special pe cei cu full ferire.
 

DeletedUser14746

Guest
nu e nevoie sa mergi cu tancul pe cei cu cullen ... e de-ajuns setul pinter si un build bun :)) (sau setul bill) ...
Setul bill e excelent atat pe atac cat si pe aparare,mi se pare mai bun ca si cullen,bine,si cullenul are folosul lui.
Cullen e pentru armele albe,build in special pe r/r sau mobilitate ;)

NU TOTUL TINE DE SET ... totul tine de indemanarile puse ;)
 

DeletedUser20606

Guest
E mai bun pinter decat cullen/doolin??
Nu-l am, habar n-am de bonusurile pe care le ofera...dar observ ca-i la mare cautare.
 

DeletedUser25625

Guest
Sfat:
Cu atatea seturi nu se prea respecta realitatea e bine ca cu cullen ai viata hp dar... nah cu o arma de foc in mod normal ar trebuii sa omori pe unu cu arma alba ... pana baga ala cutitu in tine tu ii bagi un glont in cap...dar tiinand cont ca e un joc cl mai bun e Setu Pinter cu un Magnum de 44.
 

DeletedUser14746

Guest
E mai bun pinter decat cullen/doolin??
Nu-l am, habar n-am de bonusurile pe care le ofera...dar observ ca-i la mare cautare.

eu le-am testat toate si dupa parerea mea builduri foarte reusite iti ies cu pinter,bineinteles,pe arma de foc ;)
M-am saturat de doolin si cullen ... foarte ok e si pinterul,daca ar fi sa compar,eu personal,dintre pinter si bill as alege clar pinter.
Eastwood(nu l-am folosit TOT,cu arme)dar in comparatie cu cullen,probabil e tot la fel(ca si in cazul pinter-bill)
 

DeletedUser19580

Guest
Sfat:
Cu atatea seturi nu se prea respecta realitatea e bine ca cu cullen ai viata hp dar... nah cu o arma de foc in mod normal ar trebuii sa omori pe unu cu arma alba ... pana baga ala cutitu in tine tu ii bagi un glont in cap...dar tiinand cont ca e un joc cl mai bun e Setu Pinter cu un Magnum de 44.

daca nu baga Setul lui Skywalker ,fulgerul lui zeus si AK47,degeaba...kkt de joc cu atatea prostii
 

DeletedUser14746

Guest
corect dragos,preferam vremea itemelor simple :))
nu ca acm nu-mi place...dar ATAT,sa lasam "evolutia" ca am evoluat destul :D
 

DeletedUser25046

Guest
E mai bun pinter decat cullen/doolin??
Nu-l am, habar n-am de bonusurile pe care le ofera...dar observ ca-i la mare cautare.

nu, dar unele iteme te pot avantaja in combinatie cu bill sau cullen :) ... sau depinde de build... e bine sa ai cat mai multe seturi si sa le folosesti in functie de adversar :)
 

DeletedUser19580

Guest
nu, dar unele iteme te pot avantaja in combinatie cu bill sau cullen :) ... sau depinde de build... e bine sa ai cat mai multe seturi si sa le folosesti in functie de adversar :)

da,dar au aparut prea multe iteme ..macar de s-ar opri. sa nu mai bage altele. cate sunt,sunt arhisuficiente. daca ar schimba si sistemul de duel,sa nu mai fie atat de mult random,ar fi perfect
ps:unele iteme sunt totusi overpowered si foarte scumpe..
 

DeletedUser

Guest
va salut...

m-am reapucat si ma intrebam daca s-a schimbat sistemul de duel si daca mai sunt valabile buildurile full carisma.


...multumesc anticipat:shoot:
 

DeletedUser

Guest
când eu m-am lasat...cu 200aspect/tactica faceai treaba..///


cum se comporta buildurile full carisma acum??gen cu bonus_300aspect/300tactica 200tintire 500ferire si fara impuscare
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser25910

Guest
când eu m-am lasat...cu 200aspect/tactica faceai treaba..///


cum se comporta buildurile full carisma acum??gen cu bonus_300aspect/300tactica 200tintire 500ferire si fara impuscare

full carisma nu mai merge. Atat spun
 

DeletedUser14746

Guest
când eu m-am lasat...cu 200aspect/tactica faceai treaba..///


cum se comporta buildurile full carisma acum??gen cu bonus_300aspect/300tactica 200tintire 500ferire si fara impuscare

300 aspect/tactica faci doar din bonusul setului bill ... sa pui full carisma faci 500 si n-are rost,nu merge ;)
Cu 300 inca e ok ;)
 

DeletedUser25966

Guest
ferirea

?in urma unor duele am observat ca ferirea nu mai da randament f mare
voi ce credeti?e necesar sa punem ferire?e de ajutor ferirea in ultima vreme?
 

DeletedUser

Guest
am mers pe delaware cu dexteritate + ferire. nu a mers pt ca nu reuseam sa feresc decat 2 din 6.am trecut pe dex +reflex .daca iti alegi adversarul sa fie pe arma de foc merge mai bine
 
Sus