Discutii Construire duelist

  • Autor subiect DeletedUser2948
  • Data de început

DeletedUser

Guest
daca ai tintire/ferire mare iti zic eu ca aspectul ala mic e de mare ajutor mai ales vs. arme albe

si in leg cu buildul tau,eu am 270ferire 100aspect 200tintire si nu imi place cum merge,asa ca..

Daca spui tu....majoritatea au asa (doar ca fara aspect) si le merge bn...doar tine nu.....Tu esti mai special

@uWsMyLe cum a spus si Maestrul Kod.....ferire si tintire...da sa fie mai multa ferire:blink:
 

DeletedUser

Guest
Daca spui tu....majoritatea au asa (doar ca fara aspect) si le merge bn...doar tine nu.....Tu esti mai special

@uWsMyLe cum a spus si Maestrul Kod.....ferire si tintire...da sa fie mai multa ferire:blink:



visezi,depinde de lumea pe care joci!
 

DeletedUser

Guest
sal

of...pai...pe fiecare lume sunt jucatori diferiti cu builduri diferite si pe aia pe care ii atac eu,,,ii bat nu e problema,dar si incasez dmg:Psi la cat hp are "o arma de foc" care nu este soldat,trebuie sa feresti aproape tot ca sa dai cv dueluri pe zi
 

DeletedUser

Guest
of...pai...pe fiecare lume sunt jucatori diferiti cu builduri diferite si pe aia pe care ii atac eu,,,ii bat nu e problema,dar si incasez dmg:Psi la cat hp are "o arma de foc" care nu este soldat,trebuie sa feresti aproape tot ca sa dai cv dueluri pe zi

da dar asta nu inseamna ca buildul e slab....fate pe vigoare si o sa ai si hp
 

DeletedUser16170

Guest
CU 145 tintire 145 ferire 150 vigoare si 92 aspect mi-am luat bataie de la unu de 95 eu fiind 90.......unde dq sa mai bag sa nu mio mai iau....
 

DeletedUser

Guest
DueL

Am si eu o-ntrebare, daca se poate cati mai multi profesionisti de the west sa-mi raspunda...
Sunt soldat si sunt axat pe arma de foc, ce iteme sunt bune pentru duel...daca se poate cele mai bune care exista la lvl 73...si cam cate indemanari imi trebuie sa am pt a fi un bun duelist la lvl meu!!!
Vreau raspuns va rog!
Multumesc.
 

DeletedUser20606

Guest
Am si eu o-ntrebare, daca se poate cati mai multi profesionisti de the west sa-mi raspunda...
Sunt soldat si sunt axat pe arma de foc, ce iteme sunt bune pentru duel...daca se poate cele mai bune care exista la lvl 73...si cam cate indemanari imi trebuie sa am pt a fi un bun duelist la lvl meu!!!
Vreau raspuns va rog!
Multumesc.

Haine iti gasesti singur, uite pe www.tw-db.info.

Pui totul pe dexteritate, bagi 200 ferire, 100 tintire. Ce ramane pe tactica sau aspect
 

DeletedUser

Guest
Multumesc Drakath9 pt raspuns...altcineva...vreau pareri a mai multor jucatori si daca se poate fara cauta aici sau nush ce....ziceti-mi concret si exact,,,cum credeti voi;));)
 

DeletedUser

Guest
Am si eu o-ntrebare, daca se poate cati mai multi profesionisti de the west sa-mi raspunda...
Sunt soldat si sunt axat pe arma de foc, ce iteme sunt bune pentru duel...daca se poate cele mai bune care exista la lvl 73...si cam cate indemanari imi trebuie sa am pt a fi un bun duelist la lvl meu!!!
Vreau raspuns va rog!
Multumesc.

spune cum ai repartizat pct de indemanare.
 

DeletedUser

Guest
Multumesc Drakath9 pt raspuns...altcineva...vreau pareri a mai multor jucatori si daca se poate fara cauta aici sau nush ce....ziceti-mi concret si exact,,,cum credeti voi;));)


pune ma full dexteritate ,la lvl tau cu tot cu itm ajunge 150tintire restul ferire si stai cu itm de aspect/tactica pe tine
 

DeletedUser

Guest
Deocamdata sunt pe fort...dar peste vreo cateva nivele o sa ma mut pe duel....dar acum va intreb de curiozitate sa stiu ce sa fac!!!:whistle::whistle:
 

DeletedUser19167

Guest
sall

Imi poate spune cineva dak sunt de ceva indemanarile acestea :

Full Dexteritate

-155 Tintire
-193 Ferire
-145 Impuscare
-135 Aspect

- vreau sa stiu dak sunt bine asezate pt atac.
 

DeletedUser20606

Guest
Imi poate spune cineva dak sunt de ceva indemanarile acestea :

Full Dexteritate

-155 Tintire
-193 Ferire
-145 Impuscare
-135 Aspect

- vreau sa stiu dak sunt bine asezate pt atac.

Sunt bune dragule. Deci asa ai build-ul pe colorado. Bun. Sa vezi tu dueluri :))
 
Sus