Discutii Construire duelist

  • Autor subiect DeletedUser2948
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Imi poate spune cineva dak sunt de ceva indemanarile acestea :

Full Dexteritate

-155 Tintire
-193 Ferire
-145 Impuscare
-135 Aspect

- vreau sa stiu dak sunt bine asezate pt atac.

Si alea 100 de puncte de indemanare care le-ai cumparat cu pepitele mele unde sunt? :d

:roll:
 

DeletedUser

Guest
Imi poate spune cineva dak sunt de ceva indemanarile acestea :

Full Dexteritate

-155 Tintire
-193 Ferire
-145 Impuscare
-135 Aspect

- vreau sa stiu dak sunt bine asezate pt atac.
\


cu sa fara bonus?

daca sunt cu bonus,la ce lvl ai iti ajunge 120impuscare si 100aspect si mai investesti pe tintire si ferire,,tintire cam pana la 170restul ferire:tumble:
 

DeletedUser

Guest
kod, ce zici de un build cam asa : 100% putere
20% tintire ,restu cate 2 pe reflex si unu pe rezistenta
Pe la level 120 ar veni asa(fara bonus) : 120 vigoare, 120 puncte de viata, 72 tintire, 204 reflex, 204 rezistenta.
Hainele cu bonus pe Tintire
Sunt soldat.
ce zici?
 

DeletedUser2948

Guest
kod, ce zici de un build cam asa : 100% putere
20% tintire ,restu cate 2 pe reflex si unu pe rezistenta
Pe la level 120 ar veni asa(fara bonus) : 120 vigoare, 120 puncte de viata, 72 tintire, 204 reflex, 204 rezistenta.
Hainele cu bonus pe Tintire
Sunt soldat.
ce zici?

Daca cu 120 tintire(cel mai bun caz cu bonus) o sa nimeresti ceva, sa ma anunti si pe mine sa fac reskill asa.:)
 

DeletedUser19580

Guest
kod,dar tintire ferire,ref cu full putere pt arma alba ar putea merge?

img.php
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser19167

Guest
\


cu sa fara bonus?

daca sunt cu bonus,la ce lvl ai iti ajunge 120impuscare si 100aspect si mai investesti pe tintire si ferire,,tintire cam pana la 170restul ferire:tumble:

am lvl 79 si indemanarile sunt cu bonus.
 

DeletedUser20606

Guest
1. Faci spam. Puteai sa scrii toate astea intr-un singur post.

2. De abia astept sa intri intr-un oras si sa cresti. Ai deosebita onoare de a fi ferma mea de xp.
 

DeletedUser

Guest
depinde de aspect ca daca ai 120 aspect,tintire iti ajunge cam 220..pararea mea dar depinde mult de builduri,unele sunt pt a ferii,altele pt a tintii,,eu unul nu folosesc buildurile pt dmg,scopul meu e sa feresc si sa dau dmg mic fara a lesina adversarul,ca imi va mai trebuii xp de pe el si nu are rost sa ii dau somn ,daca fac asa la toti,nu mai am de unde lua xp,,si aspect nu folosesc decat din haine,,,dar in schimb am ferire foarte mare!
 

DeletedUser

Guest
pe mine nu ma intereseaza ferirea, pentru ca am reflex si rezistenta, dar sunt curios cum e cu tintirea
 

DeletedUser

Guest
a,pai tintire sa ai cam...200-210 zic eu nu am mai folosit buildurile astea de cand aveam lvl 70
 

DeletedUser21822

Guest
is duelist pe vigoare si am lv 61 as vrea sa stiu de ce echipament as avea nevoie?:D
 

DeletedUser

Guest
depinde de ce build..dar daca toti intrebam aia aia ,,,o sa ajungem sa joace altii pt noi
 

DeletedUser21822

Guest
pai am lv 61 si am 100% putere 117 vigoare 120 ferire 112 tintire si 39 aspect si am urmatoarele iteme:esarfa de mexican palarie de fetru de lux cutitul lui bowie haina de lux curea cu vultur de lux cizme de calarie de lux aparatori galbeni pentru picioare si baston de plimbare
 

DeletedUser20606

Guest
pai am lv 61 si am 100% putere 117 vigoare 120 ferire 112 tintire si 39 aspect si am urmatoarele iteme:esarfa de mexican palarie de fetru de lux cutitul lui bowie haina de lux curea cu vultur de lux cizme de calarie de lux aparatori galbeni pentru picioare si baston de plimbare

Ai echipament bun. Lasa asa.
 
Sus