Discutii Construire duelist

  • Autor subiect DeletedUser2948
  • Data de început

DeletedUser14746

Guest
am mers pe delaware cu dexteritate + ferire. nu a mers pt ca nu reuseam sa feresc decat 2 din 6.am trecut pe dex +reflex .daca iti alegi adversarul sa fie pe arma de foc merge mai bine

si cu armele albe ce faci? stai cu click-ul pe regenerabile a ?
(asta daca mai apuci)
 

DeletedUser25910

Guest
Nu-mi mai bat capul.Las atotstiutorii
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14746

Guest
se schimba pe draq ... de cand se tot schimba? ca si update-ul cu lvl max 450 ... se tot baga de la craciun incoace ...
 

DeletedUser25910

Guest
Nu-mi mai bat capul.Las atotstiutorii
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Nu e topic de discutii :hmf:
Nu sunt purtator de cuvant :blink:
Ce te bagi in seama aiurea ? :hmf:
Nu e interzis sa spun posibilele update-uri ,vazute pe beta.Arata o regula care-mi interzice asta.
Inca o data, vezi poate ai niste treaba prin casa si lasa '' importanta '' asta a ta. .

Copilu', poti purta o discutie normala?
Singurul care se da important pe aici esti tu. Esti purtator de cuvant al InnoGames de zici tu ce va fi si ce nu? Au fost multe update-uri pe Beta care nu au ajuns pe serverul roman.
 

DeletedUser24094

Guest
In curand se va modifica formula de calcul la duel.... o sa faceti cu totii reskill :D

Cullen echipat : bagi putere full si restul imparti pe ferire si tintire,daca e cazul bagi si pe vigoare.Sunt multe feluri de build-uri ,depinde si de lume. :ras:

Full putere + ferire tintire => pierzi contra celor full dexteritate, primesti daune incasezi mai mult pentru ca cei cu dexteritatea au din start tintirea mai mare decat a ta, pierzi contra celor full putere cu build r/r, nu le dai daune mari ei iti dau una si buna, pierzi contra celor cu un build putere si mobilitate, au ferirea mai mare decat a ta, nu le faci daune.

Cu full putere nu prea mai merge, cu full putere poti face un build bun doar ca soldat, un build distrugator, care e bun doar pe atac, dar tre sa fii mereu on si sa refaci viata dupa fiecare duel, si nu esti bun pe aparare, dar pe atac ai lesina pe toti dintr-un duel, dar ai incasa si tu destul de frumusel.
 

DeletedUser25910

Guest
Nu-mi mai bat capul.Las atotstiutorii
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
''copilu' ''? Cred ca te referi la tine :hmf: In fine ,tu nu stii sa porti o discutie .
Iar ca sa intelegi mai bine ... am spus ca va fi posibil . Iar da ,sigur va fi update-ul asta dupa ce va fi gata . Si nu ,nu sunt un purtator de cuvant si nici nu vreau ,nu-mi doresc si nu doresc la altii.

"Ba nu, tu nu stii x", "Tu esti x". Asta e comportament de copil mic. Cum poti sa afirmi faptul ca un lucru va veni intr-un update viitor, urmatorul chiar, daca tu habar nu ai pe ce lume traiesti? Cine citeste o sa te creada si dupa aia o sa planga de faptul ca nu a venit ceea ce ai promis tu. Daca nu esti purtator de cuvant, esti rugat sa te abtii din a mai sustine astfel de afirmatii.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser25910

Guest
Nu-mi mai bat capul.Las atotstiutorii
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
nush dc va tot agitati cu iteme-le...:blink: hai fratilor,e doar un joc ..daca esti baiat destept bati si cu iteme-le obisnuite pe care le gasesti in magazin:))ce dreq,sa fim seriosi...ori ca ai 600tintire 600ferire ori ca ai 450 ,tot aia e..<3W
 

DeletedUser10117

Guest
nush dc va tot agitati cu iteme-le...:blink: hai fratilor,e doar un joc ..daca esti baiat destept bati si cu iteme-le obisnuite pe care le gasesti in magazin:))ce dreq,sa fim seriosi...ori ca ai 600tintire 600ferire ori ca ai 450 ,tot aia e..<3W

visezi...ia bate tu pe unu care are set bill +3 sau cullen +3...cu iteme obisnuite....

buildul conteaza cel mai mult...apoi setul (hainele)...apoi armele etc...
vremea hainelor din magazin..cele obisnuite sau aurele cam s-au dus....armele daca le upgradezi sunt mai bune ca cele din set...duelul este cu dus si intor..castigi..pierzi etc
 

DeletedUser3990

Guest
Salutare , am revenit recent in joc dupa o lunga perioada de absenta , as dori sa stiu daca , in mare , buil-urile de duel / fort au ramas aceleasi si daca se poate si stiti vreun ghid oarecum nou sa il impartasiti cu mine, multumesc ! :)
 

DeletedUser10117

Guest
Salutare , am revenit recent in joc dupa o lunga perioada de absenta , as dori sa stiu daca , in mare , buil-urile de duel / fort au ramas aceleasi si daca se poate si stiti vreun ghid oarecum nou sa il impartasiti cu mine, multumesc ! :)

Cel mai bun build este cel testat de tine iti pui indemanarile in fct de jucatori etc ...il schimbi pana devii bun la duel
 

DeletedUser26478

Guest
Salut. Am inteles de la un prieten ca "ferirea" nu mai e necesara in dueluri, e adevarat? Eu unu folosesc un build cu ferire & tintire + dexteritate(arma de foc).
 
Sus