Discutii despre obligatiunile Union Pacific (OUP))

DeletedUser

Guest
am gasit de vreo 3 ori obligatiuni...de 2 ori la fura cai si odata la lipeste afise.....deci nu pica prea rar
 

DeletedUser

Guest
Comparativ cu a primi, 10-15 la o batalie de fort, este rar....
Mai ciudat este ca nu se dau la duel.
Exista si in cazul duelurilor, performante. (50 de nivele diferenta, lesin "one-hit", lesinuri consecutive, 25 dueluri castigate/zi, etc)
Asa ca: sustin introducerea de OUP si pentru duelisti.
 

DeletedUser3746

Guest
Am si eu o nedumerire: de ex. la cana de Guarana (bonus de energie 50% etc.) nu scrie si de cate ori e utilizabil, asta inseamna ca o pot folosi in permanenta?
Desaga fierarului contine obiecte necesare muncii de fierar sau altceva?
 

DeletedUser

Guest
Am si eu o nedumerire: de ex. la cana de Guarana (bonus de energie 50% etc.) nu scrie si de cate ori e utilizabil, asta inseamna ca o pot folosi in permanenta?
Desaga fierarului contine obiecte necesare muncii de fierar sau altceva?

1. O singura data , bineinteles !
2. Da , meseriei de fierar .
 

DeletedUser3746

Guest
Vad ca nu se mai dau genti de doctor pt. vindecare dupa lupta la fort, de ce oare? Inainte de update am participat de 2 ori la fort si am primit genti din acelea, acum nu!
Ah, de data asta m-au lesinat si am primit 4 obligatiuni si 19xp. ;)
 

DeletedUser20776

Guest
Eu zic ca mai bine nu vati supara pt atit macar nea dat si noua sansa sa le cumparam ca lear fi putut pune numai cu pepite iar aia cu premiu lua iar noi ramineam gelosii ca nu avem ce sa luam.:razz::shoot::bandit:
 

DeletedUser

Guest
la forturi,cum se dau pct oup?dupa ce se dau?dupa daune sau cum?
 

DeletedUser3746

Guest
Pai vezi ca scrie la sfarsitul luptei, in functie de daca esti online in timpul luptei, in functie de daune etc.;)
 

DeletedUser

Guest
pai vreau sa stiu la cate daune etc...
ca doar ei au lista cu tot nu?cum,cat da,cine,ce da...nu?
 

DeletedUser

Guest
pai vreau sa stiu la cate daune etc...
ca doar ei au lista cu tot nu?cum,cat da,cine,ce da...nu?

Prezenta - primesti 1 daca participi la fort
Victorie - primest 1 daca , castigi batalia
Decoratie - vechile cufere , 3 pt cufar lemn , 6 fier , 9 otel
Online Bonus - la 54 runde online se iau 5 OUP ( mi-a zis cineva , cred ca la 10 runde online se ia un OUP )
si in final :
Reusita : cea mai importanta : in functie de ferite , daune , lesinuri . Eu am primit 4 la o batalie la care nu am facut mare branza : niciun lesin , 3.3k daune , 14 primite , 14 ferite .
 

DeletedUser10950

Guest
eu am primit pana acum cel mai mult 26 oup la o batalie la fort

Raport de bătă... Sons cel mic
în 4/03/2012 ora 21:53


Bani $ 68
Obligaţiuni Pacific 26
Puncte de experienţă 1500 De puncte
Ai crezut că acesta este sfârşitul, dar până la urmă nu a fost aşa de rău.
Pierzi 3091 puncte de viaţă
Vizualizează raportul bătăliei pentru fort.
Obligațiuni - Prezentare
Reuşită 10
Prezenţă 1
Decoraţie 9
Online Bonus 5
Bonus pentru victorie 1
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20606

Guest
eu am primit pana acum cel mai mult 26 oup la o batalie la fort

Raport de bătă... Sons cel mic
în 4/03/2012 ora 21:53


Bani $ 68
Obligaţiuni Pacific 26
Puncte de experienţă 1500 De puncte
Ai crezut că acesta este sfârşitul, dar până la urmă nu a fost aşa de rău.
Pierzi 3091 puncte de viaţă
Vizualizează raportul bătăliei pentru fort.
Obligațiuni - Prezentare
Reuşită 10
Prezenţă 1
Decoraţie 9
Online Bonus 5
Bonus pentru victorie 1

Asta e si nr de OUP maxim pe care le poti primi la fort (26)
 

DeletedUser

Guest
stiu,dar ma refer ca tancurile primesc in general atata,ca ei rezista mult,dau daune mari si o incaseaza des :))
 

DeletedUser

Guest
stiu,dar ma refer ca tancurile primesc in general atata,ca ei rezista mult,dau daune mari si o incaseaza des :))

cine crezi ca lua mai multe oteluri inainte de update? tankurile sau duelistii ? eu zic ca duelistii ... daca dai 10k daune iei fara probleme 15 OUP (minim) ...
 

DeletedUser

Guest
si asta e drept,dar cine rezista cel mai mult la forturi?un soldat ar putea sa intreaca un duelist la daune daca e tank :D
 

DeletedUser

Guest
si asta e drept,dar cine rezista cel mai mult la forturi?un soldat ar putea sa intreaca un duelist la daune daca e tank :D

rareori un soldat intrece un duelist la daune ! poate un soldat on intrece un duelinst off la daune . si stii de ce ? duelistii au criticele ... dar tankurile au avantajele lor .. cum ar fi feritele , care sunt la fel de importante .
 

DeletedUser

Guest
am primit pe arizona.net la construieste o misiune 1uop. tot vedeam ca apare si la munci uop dar 0 mereu. si m.am tot uitat la fiecare 1ora muncita, si in sfarsit am vazut ca poti lua si la munci.
 
Sus