Discutii legate de PC-uri

  • Autor subiect DeletedUser5629
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

lord ion

West Marshal
6.1. Moderatorii si adminii au dreptul de a edita, sterge sau inchide topicuri. Va rugam respectati instructiunile lor.

6.2. Daca postul dumneavoastra a fost sters/editat, atunci inseamna ca stergerea/editarea a avut la baza un motiv intemeiat. Va rugam sa nu il rescrieti.
 

DeletedUser

Guest
6.1. Moderatorii si adminii au dreptul de a edita, sterge sau inchide topicuri. Va rugam respectati instructiunile lor.

6.2. Daca postul dumneavoastra a fost sters/editat, atunci inseamna ca stergerea/editarea a avut la baza un motiv intemeiat. Va rugam sa nu il rescrieti.

Mda, esti offtopic si postul meu nu incalca vreo regula.
Si ca sa nu fiu si eu offtopic, ce cerinte are...Skyrim (nu stiam ce sa intreb, nu ma luati cu "cauta pe google" and shit)
 

DeletedUser19397

Guest
pcgarage.ro/casti-gaming/ozone/spark/ Merita sa dau banii pe castile astea?
 

DeletedUser

Guest
@beri Si de ce nu ai folosit ? Esti gamer inrait ?

Linux ma depaseseste, pana cand nu stiu ca ma ajuta cu ceva, nu am chef sa-l customizez/invat, si da, I have my fair share of gaming.Mac nu-mi place
@lord_ion:Aha, unde e motivul ala atunci?
@regelemanelelor: Yeah sure, daca vrei casti de 30 de lei la 140 lei, doar pentru ca sunt de "gayming".
 

DeletedUser10567

Guest
@regelemanelelor: Daca vrei niste casti de 30 de lei care sa faca tot atat, recomand Logitech PC860. Le am de 3 zile si sunt multumit de ele. Au si microfon incorporat.
 

DeletedUser23526

Guest
Linux ma depaseseste, pana cand nu stiu ca ma ajuta cu ceva, nu am chef sa-l customizez/invat, si da, I have my fair share of gaming.Mac nu-mi place
@lord_ion:Aha, unde e motivul ala atunci?
@regelemanelelor: Yeah sure, daca vrei casti de 30 de lei la 140 lei, doar pentru ca sunt de "gayming".

Cine e dobitoc sa dea 30 de lei pe niste casti pe care scrie "20 Hz - 20k Hz" la 32 Ω? =)))))))))))))

pcgarage.ro/casti/sennheiser/hd-201/

CELE mai bune casti sub 150-200 ron.
 

DeletedUser10567

Guest
Da, initial si eu vroiam sa cumpar hd-201 tot la recomandarea creaturii. Am gasit multe pareri bune despre ele.
 

DeletedUser

Guest
Eu am HD202 II, sunt foarte bune, pacat ca le-am rupt un fir si mi-e lene sa le dau la garantie.
On a side note: Mi-am schimbat carcasa cu un Corsair Carbide 500R White.
M-am plictisit de aspectul de tank.
 

DeletedUser10567

Guest
Eu am HD202 II, sunt foarte bune, pacat ca le-am rupt un fir si mi-e lene sa le dau la garantie.
On a side note: Mi-am schimbat carcasa cu un Corsair Carbide 500R White.
M-am plictisit de aspectul de tank.

Omg ! N-as da atatia bani pe o carcasa niciodata. Apropo ! Nu o vinzi pe cealalta ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Ba da, 350 lei impreuna cu accesoriile:
Cooler Master Sickle Flow 120mm LED Blue-3 bucati
Sidepanel acrylic la ea, originala de la Cooler Master
LED-uri albastre de la Phobya, 32 de SMD-uri.
Pe Corsair am dat 350 lei.
 

DeletedUser10567

Guest
350 de lei :-o
Nu dau atatia bani pe o carcasa.

Oricum, sa o stapanesti sanatos ! Niste poze cu WM-ul tau ?
 

DeletedUser

Guest
Fericit ;')..merge super performantul cu 32 mb RAM , 3 GB hdd , si nu-stiu-cati mb la placa video.
De asemenea sunt si mai fericit ca e format din piesele lui originale , adica acelasi monitor de cand a fost cumparat , aceeasi unitate cu carcasa & stuff , tastatura , mouse si boxe.
Oricum e impresionant ca inca merge perfect dupa 14-15 ani , fiind cumparat de taica'meu la o luna dupa ce m-am nascut ( eu fiind nascut in septembrie , iar el cumparat in octombrie ).
 

DeletedUser10567

Guest
Sa-l folosesti sanatos ! Si eu ma chinui sa readuc la viata un AMD-K5, 16MO RAM si un Seagate de 1.7GB. Dar din pacate nu vrea sa mai booteze si cred ca il las sa zaca.
 

DeletedUser

Guest
Hardu' e sata 2 ? Ce rezolutie e monitorul ?
Vrei gaming ?

Nu stiu de care e hardul. Monitorul are rez max 1600x900. Si as cam vrea sa imi mearga jocurile mai noi. Nu la maxim neaparat, macar un medium, da fara lag.

Scuze, da nu ma prea pricep la informatii de felu asta.
 

DeletedUser

Guest
Hello! Vreau sa-mi iau o tableta grafica fiindca sunt pasionat de grafica. Ce mi-ati recomanda , in situatia in care am buget 1000 lei?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus