Event Halloween 2013

  • Autor subiect DeletedUser8111
  • Data de început

DeletedUser12588

Guest
aceasta topic trebuie inchis sau mutat in saloon, ca deja aici se face prea mult spam si ca sa fiu on topic:aceasta noua misiunea de halloween va fi la randul ei repetabila(pentru la anu')
 

DeletedUser23902

Guest
"Odata acceptata misiunea, poate fi finalizata oricand"

Sa intaleg ca daca sunt la misiunea cu lesina 10banditi si nu o pot termina pana pe 7, pot continua acest set de misiunii si dupa aceasta data?
 

DeletedUser19531

Guest
"Odata acceptata misiunea, poate fi finalizata oricand"

Sa intaleg ca daca sunt la misiunea cu lesina 10banditi si nu o pot termina pana pe 7, pot continua acest set de misiunii si dupa aceasta data?

Cu siguranta o sa poti finaliza acest set de misiuni si dupa data de 07 noiembrie, ora 23:59.
 

DeletedUser25596

Guest
#wubae - vrei sa o faci- felicitari! trebuie sa faci reskill pentru ca altfel nu lesini 10 NPC . ca sa te citez - '' Dacă înţelegi unde vreau să bat, bine, dacă nu abţine-te."




dac v-ar duce putin mintea nu ati da 5 minute dueluri pe NPC pana lesinati si cresteti dificultatea duelului ca inteligentii ci ati astepta sa se schimbe mereu lista si sa alegeti tintele mai usoare ( ferire putina, hp mai mic de 1500 ) . va ia cateva zile sa urmariti lista, dar faceti misiunea si fara reskill TOTAL pe duel. dar voi nu - vreti sa dati de 10 ori click si in 10 secunde sa terminati orice apare nou . eventual sa primiti si o diploma pentru asta- ca se poarta hartiile in romania.
Uşor, nu joc the-west de ieri :) Ştiu şi eu că ei cresc în dificultate,dar eu cu full HP NU POT BATE UN BANDIT. Trebuie să fac reskill pentru un set de misiuni care ar trebui să fie balansat ?
N-am înţeles "aluzia" cu diploma, mi-o explici tu printr-un pm?

Celelalte misiuni le putem face toate? Fără reskill? Cu build de munci sau de fort sau de duel? Nu! Pentru câteva misiuni suntem obligaţi să facem mici reskilluri şi schimbări în viaţa noastră de zi cu zi (din joc).

Mură-n gură (seturi noi) nu vreţi. Provocări nu vreţi.


Ce draga voastră mamă vă trebuie atunci? Mergeţi la barbie dress-up!

1. Celelalte misiuni le poţi face oricând vrei tu, acesta NU.
2.Abţine-te, eşti total pe lângă.
 

DeletedUser19531

Guest
Cod:
Timpul serverului: 28.10.2013 - 08.11.2013
Pe tw-db scrie cu totul altceva :)

Pe 07/11/2013 la ora 23:59 dispare misiunea daca nu ai acceptat prima parte, daca te uiti pe tw-db.info o sa vezi ca doar la prima parte este trecut timpul.
 

DeletedUser

Guest
Cum termin misiunea cu banditii, am 9 din 10 iar toti au HP in jur de 1000-1120 :| si nu pot sa'i lesin :(
 

DeletedUser

Guest
Zona este plină de mici pietre preșioase. Simți că te apropii de adevăr în curând. Cărarea te conduce către un cort alb. Ar trebui să cauți noi indicii acolo.
Stiti cumva la ce munca gasesc a doua jumatate de rosie /
 

DeletedUser19531

Guest
Zona este plină de mici pietre preșioase. Simți că te apropii de adevăr în curând. Cărarea te conduce către un cort alb. Ar trebui să cauți noi indicii acolo.
Stiti cumva la ce munca gasesc a doua jumatate de rosie /

Ce treaba are povestea principala cu misiunea de halloween???

P.S. Vezi ca ti-am scos in evidenta indiciul care iti ofera raspunsul la intrebarea ta.
 

DeletedUser22762

Guest
Daca i-am dat pestele imputit lui Henry pot sa fac rost si de portocala zaharisita sau anul viitor?
 

DeletedUser

Guest
Daca i-am dat pestele imputit lui Henry pot sa fac rost si de portocala zaharisita sau anul viitor?

Poti si portocala zaharisita numai ca e obligatoriu sa i-o dai lui Maria si s-o gasesti AZI ca expira aceste 2 misiuni la miezul noptii!
 

DeletedUser14964

Guest
astepti sa se schimbe setul de NPC-uri si poate ai bafta de unul sub 1000 hp
banditii se schimba la 15 minute - parca

Cu tot respectul misiunea asta este o porcarie cel putin partea cu cei 10 banditi de lesinat .... la nivel 120 orice jucatori inclusiv cei care sunt pe duel pot termina foarte greu aceasta misiune daca nu aproape imposibil eu am stat 2 ore sa astept sa schimb la banditi nici macar 1 bandit sub 2000 viata .... Pe langa asta apare problema nivelului duelului cu cat incerci mai mult cu atat este mai greu ...
 

DeletedUser23483

Guest
Prin simpla echipare a armei de duel albe(chiar) BIBLIA(care nu are damage) dai in ei pana le intra Domnul in cap.Un duel pierdut= -(minus) 3 NIVELE de dificultate.Apoi echipati arma si bang-bang.Pe georgia nu am incheiat misiunea doar cu setarile la cap,cu o piatra de lustruit si noroc(cu carul) iti cad npc si de 1600,1700 pv.Trageti la brate,umeri cu piatra pana cad.
 

DeletedUser2948

Guest
Prin simpla echipare a armei de duel albe(chiar) BIBLIA(care nu are damage) dai in ei pana le intra Domnul in cap.Un duel pierdut= -(minus) 3 NIVELE de dificultate.Apoi echipati arma si bang-bang.Pe georgia nu am incheiat misiunea doar cu setarile la cap,cu o piatra de lustruit si noroc(cu carul) iti cad npc si de 1600,1700 pv.Trageti la brate,umeri cu piatra pana cad.

Si daca nici macar nu ne ating chiar daca stam rosu 8/8 ce vrei sa facem? =))
 

DeletedUser

Guest
Si daca nici macar nu ne ating chiar daca stam rosu 8/8 ce vrei sa facem? =))

daca ai echipata biblia nu ii atingi nici tu, si vei pierde daca se termina 0/0. De asta se echipeaza biblia, pentru ca nu ii poti atinge nici tu.
 

DeletedUser11724

Guest
nu e chiar asa de grea misiunea. si eu am avut impresia asta la inceput insa am reusit sa o termin cu un caracter full indemanare motrica . am ascultat sfatul cuiva de pe aici care a spus cum sa dai duel astfel incat sa ii lesini. asa ca sincer acum nu mai aveti motive sa va plangeti. aveti o saptamana sa lesinati 10 npc nu-i chiar asa greu
 
Sus