Event Halloween 2013

  • Autor subiect DeletedUser8111
  • Data de început

DeletedUser25596

Guest
Am şi eu o întrebare legată de o misiune din set. Misiunea îmi spune că trebuie să fac asta
Cod:
 Fereastra: Deschide biserica și salvează pe Carlie deschisă
am deja fierăstru şi lemn (sau ce-o cere acolo),dar când deschid biserica nu pot termina misiunea, e ceva ce am omis ?
 

DeletedUser19531

Guest
nu e chiar asa de grea misiunea. si eu am avut impresia asta la inceput insa am reusit sa o termin cu un caracter full indemanare motrica . am ascultat sfatul cuiva de pe aici care a spus cum sa dai duel astfel incat sa ii lesini. asa ca sincer acum nu mai aveti motive sa va plangeti. aveti o saptamana sa lesinati 10 npc nu-i chiar asa greu

Iti dai seama ca ai tintire mai multa fata de un jucator pe viata sau pe comert???


Am şi eu o întrebare legată de o misiune din set. Misiunea îmi spune că trebuie să fac asta
Cod:
 Fereastra: Deschide biserica și salvează pe Carlie deschisă
am deja fierăstru şi lemn (sau ce-o cere acolo),dar când deschid biserica nu pot termina misiunea, e ceva ce am omis ?

Ai activat jurnalul de misiuni???
 

DeletedUser354

Guest
Deodata o mulțime de infestați apar, probabil atrași de elixir. Grozav, acum trebuie să te lupți cu ei. Sunt foarte greu de doborât.
Necesar:

- Bătuţi până la inconştienţă în dueluri cu bandiții: 0/10

adica tb sa fiu lesinat?
 

DeletedUser24699

Guest
Deodata o mulțime de infestați apar, probabil atrași de elixir. Grozav, acum trebuie să te lupți cu ei. Sunt foarte greu de doborât.
Necesar:

- Bătuţi până la inconştienţă în dueluri cu bandiții: 0/10

adica tb sa fiu lesinat?

Trebuie sa lesini 10 banditi.
 

DeletedUser

Guest
Acei banditi din quest trebuie sa fie NPC sau orice alt player...gen , ca daca dau duel cu un NPC=>castig=>imi da alt npc.
 

DeletedUser8741

Guest
Nu cred ca merge cu jucatori, iar la bandititi e si normal sa apra altii. L-ai invins pe unul, cesta pleaca si vine altul.

Eu am facut un mic reskil pe Hawai sa pot face aceasta misiune. Bine, pot spune ca am avut noroc ca am pastrat palaria si cravata lui King Fisher de la evenimentul de la Oktoberfest, le-am vandut la negustor si cu ce mai aveam eu am strans 10.000 de dolari cu care am facut un reskil cat sa-mi pun pentru impuscare si tintire. Cu indemanarile pe care le mai aveam am pus pe ferire, iar cand ma duelez cu un bandit care are impuscarea/puterea mai mica decat ferirea mea, il pun sa nu se fereasca. Am pus putine puncte pe viata, astfel si banditii vor avea mai putina viata, am facut rost de o arma buna de foc si am inceput luptele. Am lesinat cu chiu cu vai 2 banditi in 2 zile (unul azi si celalalt ieri) si am fost lesinat de 3 ori.

Pot spune ca este grea misiunea asta, macar de-ar fi fos doar 5 NPC de lesinat. Avand in vedere ca este o misiune de sarbatori, ar fi putut sa o faca mai accesibila :D
 

DeletedUser

Guest
Si cu punctele puse pe duel, este foarte greu sa lesini 10 npc-uri, fiindca le creste viata imediat peste 2000.

Ce puteti sa faceti, sa-i lesinati usor este sa pierdeti 2-3 dueluri contra npc-urilor sa scada dificultatea duelului, sa ajunga iar la 0-1, sa aiba viata sub 1500 ;)
 

DeletedUser9036

Guest
a batut cineva pe Zeita Azteca - poate sa spuna ceva despre asta ? adica e usor de batut ? :nesigur:
-------------

am batut-o eu adineaori.

are 250 hp . e varza.

ATENTIE - zeita asta azteca are in imagine mustati :)))) ..poate baga cineva de seama si schimba denumirea in Zeul Aztec :P
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser25424

Guest
Eu tot nu am inteles, misiunea de Halloween se va termina pe 7, dar se vor termina toate misiunile sau trebuie acceptata prima misiune pana pe 7? :nesigur:
 

DeletedUser25424

Guest
Aham, mersi ca am pierdut 4 zile numai sa lesin 10 npc, si acum ca stiu cat dureaza nu ma mai grabesc asa tare.
 

DeletedUser

Guest
Salut

Am ajuns acolo in poiana la acel om de stiinta si e ceva cu 25 de obiecte gasite ce trebuie facut? de unde le iau sau cum fac rost de ele? si trebuie anumite obiecte sau unele oarecare?
 

DeletedUser23483

Guest
produse,prin drop la munci.cauta munci gen mana miei,etc cu drop al produselor mare
 

DeletedUser8741

Guest
Dificultatea Duelului

Salutare, imi poate spune si mie cineva cat dureaza sa scada cu un nivel dificultatea de la duel cu NPC? :)
 

DeletedUser25424

Guest
Salut, dureaza mult, nu merita mai bine pierzi un duel si scade cate 2 puncte de la dificultate.
 
Sus