Event Halloween 2013

  • Autor subiect DeletedUser8111
  • Data de început

DeletedUser8741

Guest
II bat cu mana goala si fara sa ma feresc :D. De obicei le iau 3 puncte de viata si-i bat :))
 

DeletedUser25596

Guest
Cum fac să pot leşina şi eu încă 8 bandiţi ? Menţionez că am set frank eaton + allen. Sunt full comerţ + câteva puncte pe împuşcare..
Ce aş putea face să leşin şi eu ? Cu noroc ajung la 500 dmg,dar găsesc bandiţi numai de la 600+.. şi da, ştiu de faza cu nivelul duelului :)..

Aştept câteva sfaturi..
 

DeletedUser

Guest
Cum fac să pot leşina şi eu încă 8 bandiţi ? Menţionez că am set frank eaton + allen. Sunt full comerţ + câteva puncte pe împuşcare..
Ce aş putea face să leşin şi eu ? Cu noroc ajung la 500 dmg,dar găsesc bandiţi numai de la 600+.. şi da, ştiu de faza cu nivelul duelului :)..

Aştept câteva sfaturi..



baga gem, baga piatra de lustruit sau greutati, scade nivelul duelului, asteapta pentru npc cu low hp!
 

DeletedUser25596

Guest
degeaba..am băgat prostie d-aia care dă 10-20, am băgat amuletă, am găsit bandit cu 500 hp şi am făcut 200 dmg :|
 

DeletedUser

Guest
vezi ca ai si un tutorial facut de un jucator cu rabdare, daca nici asa nu te ajuta atunci... ori renunti la misiune ori renunti la joc
:ras:
 

DeletedUser

Guest
Tintiti intotdeauna la brate daca vreti sa dati multe daune,aveti sansa mai mare de tintire acolo :)

Eu am reusit cum necum sa lesin 10 banditi fiind full comert,lvl 97 cu 4 iteme set doc,palton negru,pantaloni militaresti de lux,coltul si pusca de aur,calul si saua lui cartwright deci se poate!

Si acuma un mic reskill daca sunteti lvl mic nu va costa mult,daca aveti multe puncte mai taiati in jumatati folosind 18 pepite(sigur aveti de la logarile zilnice).

Totusi sunt cam aiurea misiunile gandite,poate data viitoare mai bine!Ma NEMULTUMESTE ENORM DE MULT setul acela nou de misiuni care trebuie sa il fac Miercuri de la 8 la 12 dimineata prima misiune,bagami-as CEVA in voi ca nu il pot face ca sunt la scoala,GANDITI-VA PUTIN inainte sa faceti misiuni de genul,nu vreau sa dau parola la nimeni dupa cat am depus in contul asta!!!
 

Elmer Fudd

Rabbit Killer
Totusi sunt cam aiurea misiunile gandite,poate data viitoare mai bine!Ma NEMULTUMESTE ENORM DE MULT setul acela nou de misiuni care trebuie sa il fac Miercuri de la 8 la 12 dimineata prima misiune,bagami-as CEVA in voi ca nu il pot face ca sunt la scoala,GANDITI-VA PUTIN inainte sa faceti misiuni de genul,nu vreau sa dau parola la nimeni dupa cat am depus in contul asta!!!

Lasa ca o sa o faci Duminica.
 

DeletedUser25592

Guest
Practic nu s-a simtit magia Haloweenului pe the west...chiar imi pare rau..:boone:.Si unele misiuni sunt putin accesibile.
 

DeletedUser

Guest
Lasa ca o sa o faci Duminica.

Da acuma am vazut,dar totusi va rog data viitoare sa va ganditi putin la toate posibilitatile inainte de a crea un nou set de misiuni!Chiar eram nemultumit ca acel set de misiuni da la final daca nu ma insel vreo 20 OUP,si ca aventurier pe comert mi-s foarte utile!<3W
 
Sus