Fenomene Paranormale

DeletedUser

Guest
Fenomene paranormale se intampla de fiecare data cand mergem la vot sa votam pe niste ipocriti si incapabili :))
 

DeletedUser

Guest
Aici puteti discuta despre fenomene paranormale...din emisiuni...videuri..imagini...etc...Poate fi vorba de "alliens",spirite

Incep eu :
Video 1
Video 2
Video 3
Video 4
Priviti si nu comentati :|




Va rog fara comentarii de genul :

"Topic inutil","Aberatii"...daca nu credeti nu comentati...stiu ca tu dementhor vei fi printre primii care vor zice topic inutil,aberatii,topic inchis,etc...te rog shhhh...

eu cred! stiu bine cate mi s-au intamplat. nu ma intrebati ca nu pot spune ce am simtit in momentul acela.
 

DeletedUser2097

Guest
poate sunt reale....poate nu...
insa este cert ca pot fi modificate.iar "fantomele"...de unde stiti ca nu sunt doar niste umbre/lumini(sau chiar abur/praf etc)?,iar cu ajutorul propriei imaginatii sa para niste spirite?
este adevarat ca poti sa juri ca unele sunt reale,insa revenim la primul aspect:daca sunt modificate?
 

DeletedUser

Guest
Pai vad ca suntem impartiti in 2 tabere...cei care cred in spirite,vampiri,fantome etc. si cei care nu cred:)
Dar eu unul am o nelamurire...dau un exemplu fantomele...de unde sau scos astea?daca nu sar fi intamplat vreodata nu sar fi stiut...candva tot a trebuit sa fie un fenomen de asta...ca alfel nu se lua lumea sa vorbeasca prostii..

daca credeti ca am vorbit in plus sa imi spuneti:D
 

DeletedUser

Guest
tind sa cred ca daca ar exista fantome,vampiri,spirite.....nu s-ar ocupa cu miscatul scaunelor si etc..extrateresti cred totusi ca exista..nu neaparat omuleti verzi sau sa fie mai evoluati ca noi.O forma de viata mai putin evoluata..sunt mari sanse sa existe:)
 

DeletedUser

Guest
mam speriat la ala cu scaunul ca a aparut repede dar cand iam vazut fata gata nu mam mai speriat
 

DeletedUser

Guest
E destul de usor sa te uiti la emisiunea fenomene paranormale,daca nu devii serios si te gandesti la lucruri amuzante in timpul emisiunii,nu o sa ai nici o amintire de groaza.
Eu nu cred in fantome si altele...cred in extraterestrii dar nu in forma de "omuleti verzi".
 

DeletedUser5153

Guest
Mdea... Eu deabia văd începutul şi tremur. Nu pot să mă uit... Mai ales la câţi s-au speriat... M-aş mira să nu mă sperii.
PS: Aş propune nu 2, ci 3 grupe:
1. Nu credem în prostii de astea!
2. Credem în chestiile astea!
3. Credem în unele, nu credem în altele!

sunt de acord cu tn!:cool::rolleyes:
 

DeletedUser5506

Guest
uitetiva aici http://killerjo.net/
vedeti sa nu va speriati....prea tare:D:D

sa te ia cineva ca era sa fac infarct :mad: numi paa daca iau ban da tu ai merita un ban de vreo 5 luni pt asta acuma tremur nici nu mai pot sa scriu bn mam speriat parca am vazut moartea..........si aveam si castile pe urechi si date la maxim................daca o sa am cosmaruri diseara maine te lesin de 3 ori :mad:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
ba la filmu pus de razvan nu ma asteptam la asa ceva debea scriutremur tot
 

DeletedUser

Guest
eu cred! stiu bine cate mi s-au intamplat. nu ma intrebati ca nu pot spune ce am simtit in momentul acela.

Si mie mi s-au intamplat multe...pana acum vreo trei ani....

Pana la 5 ani eu nu am crezut desi stiam ce inseamna...atunci am gasit in raft o carte : Descopera lumea-fenomene paranormale sau ceva de genu...era pe imagine o femeie cu capul ei in mana,un schelet si niste desene cu fantome..sau ceva de genu...imi fine era demult...

Am deschis un pic si am inceput sa citesc :

Arata un desen cu o casa si cu niste fantome la ferestre si locuitorii care plecau...zicea ca se poate scape de fantome dintr-o casa doar cand aceasta casa era distrusa si apoi reconstruita...etc...

Am mai dat niste pagini :

Arata un desen cu un oras asiatic si niste artificii pe cer...zicea ca , chinezi folosesc artificii pentru a speria spiritele rele...etc...

Am mai dat niste pagini :

Arata un baiat care nu putea sa doarma din cauza cosmarelor...am ramas surprins si am inceput sa citesc...zicea ca fantomele pot patrunde si in vise si pot da cosmare...

A intrat mama mea in camera...eu ascund repede cartea pe raft si aprind televizorul...


Am deschis dinou cartea la sfarsit si am citit ca daca ai visat de mai multe ori un lucru s-ar putea sa se intample acel lucru sau poate sa intamplat...in viata asta,cea anterioara sau cea care urmeaza!...
Asta chiar ma ingrozit deoarece eu visam multe chestii de cel putin 10 ori...cum a fost un vis cu cavaler inbracat in negru care ataca un sat in fiecare noapte iar eu eram nimeni!...ma refer la faptul ca eu doar priveam,mie nu-mi facea nimic...
 

DeletedUser

Guest
Am deschis dinou cartea la sfarsit si am citit ca daca ai visat de mai multe ori un lucru s-ar putea sa se intample acel lucru sau poate sa intamplat...in viata asta,cea anterioara sau cea care urmeaza!...
Asta chiar ma ingrozit deoarece eu visam multe chestii de cel putin 10 ori...cum a fost un vis cu cavaler inbracat in negru care ataca un sat in fiecare noapte iar eu eram nimeni!...ma refer la faptul ca eu doar priveam,mie nu-mi facea nimic...

Sper sa fie adevarat ce-ai spus tu. Mai mereu visez ca sunt Superman si am raze X in ochi. Abia astept.
 

DeletedUser

Guest
si mie mi s-a intamplat ceva, nu stiu daca paranormal, dar m-a ingrozit.
un prieten de familie a murit acum 2 saptamani intepat de o viespe. ieri a intrat o viespe in bucataria, si s-a asezat pe tavan. eu, speriat, deoarece sunt alergic, am luat un plici, si am lovito. a curs din ea un praf negru, si a disparut! pur si simplu! nu era nici pe jos, nici pe plicit, si nici nu avea cum sa iasa, deoarece am inchis si usile si geamul.
 

DeletedUser

Guest
la faza aia cand apare ala si tipa, nu m-am speriat... sunt obisnuit... mai sunt niste dereglati la mine in lista care nu au de lucru si trimit massuri cu jocuri(cica) si daca pierzi apare un barzaune de-ala...
oricum la ala pus de razvan am cazut de pe scaun de frica... inca tremur
 
Sus