Fenomene Paranormale

DeletedUser

Guest
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Incercati sa va uitati la documentarul de pe National Gheographic cu Chubacapra...e chiar de groaza.
 

DeletedUser

Guest
stiu ca nam vazut niciodata . spiritele sunt in rai sau iad altundeva unde ?:)
 

DeletedUser

Guest
ochiul iti poate juca feste sau cineva a editat totul ca sa para real
 

DeletedUser

Guest
asta cu ochiul s-a si demosntrat...a fost ceva pe discovery legat de ochiul uman....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6748

Guest
Off...toti colegii mei se uita pe OTV si imi povestesc si mie ce aberatii "interesante si fascinante" se discuta acolo.Dar nu prea tin minte ca evident nu-i ascult.Anyway stiu ca vorbeau cu profu de romana,care vorba aia e in invatamant de mai bine de 40 de ani, despre fantome si ce vad ei la OTV...am ramas uluit cand l-am auzit pe prof ca a stat pana la 3 noaptea ca sa vada daca vin spiritele:eek: a 2-a zi i-am zis la diriga si evident ca a inceput sa rada ....de mine :eek: ca fantomele chiar exista...off...daca ar durea prostia ce s-ar mai tipa in Romania :smile:)

deci nu aveti decat sa credeti si sa va udati patul noaptea de fiecare data cand auziti un zgomot:rolleyes:

Pai daca ar exista "spirite" :-S nu credeti ca ar sti toata lumea:rolleyes:

edit: daca chiar vedeti vreo fantoma sa-i spuneti sa le transmita salutari bunucilor mei din partea mea oO
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
ce apare la x si zero ?ca nu ma uit dar sunt curios si ziceti si cum adica te joci si pierzi si apare?
 

DeletedUser6748

Guest
ce apare la x si zero ?ca nu ma uit dar sunt curios si ziceti si cum adica te joci si pierzi si apare?

Intra si vezi.
Dar sa sti:curiosii mor repede :P

Intram si eu pe jocuri d'alea cand eram mai mic doar asa sa ma amuz :D
 

DeletedUser

Guest
sa te ia cineva ca era sa fac infarct :mad: numi paa daca iau ban da tu ai merita un ban de vreo 5 luni pt asta acuma tremur nici nu mai pot sa scriu bn mam speriat parca am vazut moartea..........si aveam si castile pe urechi si date la maxim................daca o sa am cosmaruri diseara maine te lesin de 3 ori :mad:


si eu mam speriat asa tare...doamne.am mai vazuto asta si mam dus vreo 3 metri in spate cu scaunul.nam stiut ca o sa fie iara prostia asta.

sai ii dai si mie 2 dueluri.am 57 pe duel la L1
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
chestiile astea cu fantomele nici macar nu exista . sunt doar povesti facute sa
faci copii mai mici safaca ce vrei

exemplu : " Dormi ca daca nu vine Bau-Bau " :D:D
 

DeletedUser

Guest
si mama facea asa cand eram mic dar acu nu ma las pacalit
 

DeletedUser

Guest
chestiile astea cu fantomele nici macar nu exista . sunt doar povesti facute sa
faci copii mai mici safaca ce vrei

exemplu : " Dormi ca daca nu vine Bau-Bau " :D:D

si crezi ca mai doarme ala:)))?...spirtele chiar exista..unele bune altele rele..numai ca ele se arata doar unor persoane..si stiti ca daca spui ca ai vazut un spirit zic ca esti nebun..dar omul nu crede pana nu vede cu ochii lui...
 

DeletedUser6748

Guest
si crezi ca mai doarme ala:)))?...spirtele chiar exista..unele bune altele rele..numai ca ele se arata doar unor persoane..si stiti ca daca spui ca ai vazut un spirit zic ca esti nebun..dar omul nu crede pana nu vede cu ochii lui...

Nu-mi spune ca tu ai vazut un spirit?Ca pe tine te cred...dar vezi ce zici ca poate nu ma dorm la noapte :smile:)
 
Sus