Greșeli în text

DeletedUser

Guest
4vWyV.jpg


Deci vreau sa raportez un furt! Regeleui pescar (Cunoscut drept King Fisher) i s-a furat o arma!
 

DeletedUser

Guest
La noua misiune, Agentia Pinkerton, e o greseala de scriere in titlu:
YM7dP.jpg
 

DeletedUser25083

Guest
E o misiune: Găsește-l pe Siringo (Aganția Pinkerton). agantia in loc de agentia
 

DeletedUser

Guest
Nu stiu daca s-a mai postat asta dar pe fiecare obiect individual din setul pescarului denumirea s-a mutat de la de exemplu Palaria Regelui Pescar la Palaria lui King Fisher dar la a 4-a categorie cufarul acestuia ce contine toate itemele inca e sub denumirea de Cufarul Regelui Pescar,ar trebui schimbat in Cufarul lui King Fisher ;)
 

DeletedUser19531

Guest
O mica suprapunere si iesire din cadru, se poate rezolva???
2hy0pu.jpg
 

DeletedUser

Guest
Misiune: Salveaza recolta (Salveaza saloon-ul,partea 1)
Din cauza acelor bandiți, câmpurile sunt complet neglijate. Păsările încep să ciugulească din recolta noastră! Salvați porumbul și grâul noastru și alungă ciorile de pe fermele noastre, te rugăm.

Misiune: Ambuscada 1 (Salveaza saloon-ul,partea 1)
Ok, acesta este planul: Îi pregătim o capcană. Căștigă câțiva muncind la "Curăţă pantofi". Sigur Gary apare să îți ceară o parte din bani și îl vom ataca. Ce zici, este bun planul sau nu?

Cativa ... ce?

Misiunea: Posta (Marea performanta)
Maria:
Ai înțeles? Minunat! Sunt sigur că vor fi foarte mulți oaspeți aici pentru introducerea mea.
Maria e femeie si ati uitat punct la sfarsit.

De la misiunea cand trebuie sa dai 1 min la porci, textul final!
Maria: A fost foarte drăguț din partea ta! Cu tot ajutorul din partea ta orașul își va reveniîn curând și va atrage noi vizitatori!

Bumbac (Curatire)
Maria: Câmpurile nu au mai fost cultivate de ceva timp. Mă poți ajuta să adun bumbac? Sunt un bun croitor, așa că dacă îmi vei aduce niște bumbac, îți voi coase o cămașă drăguță.
Maria e femeie ...

Obligatiuni (Marea performanta)
Strașnic, mulțumesc! am nevoie doar de sac, poți păstra conținutul.
Trebuia "A" mare.

Lucru pe camp (Curatire)
În cele din urmă, putem începe recoltarea fără teama că bandiții vor fura produsele noastre. Ați putea da o mână de lucrătorilor?

Maria:Am două vești bune pentru tine Cowboy. Mai bine decat una bună și alta rea, nu-i așa? Bine, prima: ți-am terminat cămașa. Poart-o și vei călări ca vântul. A doua: Există un nou musafir în oraș: Șeriful. Poți vorbi cu el în saloon.

Nu ar trebui sa fie cowboy? Cu "c" mic?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2041

Guest
Misiune: Salveaza recolta (Salveaza saloon-ul,partea 1)
Din cauza acelor bandiți, câmpurile sunt complet neglijate. Păsările încep să ciugulească din recolta noastră! Salvați porumbul și grâul noastru și alungă ciorile de pe fermele noastre, te rugăm.

Misiune: Ambuscada 1 (Salveaza saloon-ul,partea 1)
Ok, acesta este planul: Îi pregătim o capcană. Căștigă câțiva muncind la "Curăţă pantofi". Sigur Gary apare să îți ceară o parte din bani și îl vom ataca. Ce zici, este bun planul sau nu?

Cativa ... ce?

Misiunea: Posta (Marea performanta)
Maria:
Ai înțeles? Minunat! Sunt sigur că vor fi foarte mulți oaspeți aici pentru introducerea mea.
Maria e femeie si ati uitat punct la sfarsit.

De la misiunea cand trebuie sa dai 1 min la porci, textul final!
Maria: A fost foarte drăguț din partea ta! Cu tot ajutorul din partea ta orașul își va reveniîn curând și va atrage noi vizitatori!

Bumbac (Curatire)
Maria: Câmpurile nu au mai fost cultivate de ceva timp. Mă poți ajuta să adun bumbac? Sunt un bun croitor, așa că dacă îmi vei aduce niște bumbac, îți voi coase o cămașă drăguță.
Maria e femeie ...

Obligatiuni (Marea performanta)
Strașnic, mulțumesc! am nevoie doar de sac, poți păstra conținutul.
Trebuia "A" mare.

Lucru pe camp (Curatire)
În cele din urmă, putem începe recoltarea fără teama că bandiții vor fura produsele noastre. Ați putea da o mână de lucrătorilor?

Maria:Am două vești bune pentru tine Cowboy. Mai bine decat una bună și alta rea, nu-i așa? Bine, prima: ți-am terminat cămașa. Poart-o și vei călări ca vântul. A doua: Există un nou musafir în oraș: Șeriful. Poți vorbi cu el în saloon.

Nu ar trebui sa fie cowboy? Cu "c" mic?

Verificam si corectam. Multumim
 
Sus