Greșeli în text

DeletedUser

Guest
3GQqU.jpg


UbcJ1.jpg


Nici macar nu stiu ce-nseamna :)). L-am primit fiindca am terminat prima parte din misiunea "Avanpostul".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser19531

Guest
Se pare ca este vorba de o eroare la realizari, din cate se pare misiunile de la mester expert au fost puse la scrisori de nicaieri; in misiunea scrisori de nicaieri este vorba de spirite si livrari de scrisori si nu de comert si colectii.

2ypnsl3.jpg
 

DeletedUser19531

Guest
Nici macar nu stiu ce-nseamna :)). L-am primit fiindca am terminat prima parte din misiunea "Avanpostul".

Un mic Gogu' n-ar fi stricat. "El, cel care danseaza cu lupii", sau ceva asemanator. Nu e tradus nicaieri.

+


Limba aceasta provine de la un trib de amerindieni, ei se numeau tribul Lakota si erau din America de Nord, mai multe informatii aici: http://en.wikipedia.org/wiki/Lakota_people. Posibil ca inspiratia celor de la InnoGames sa vina de la filmul Dances with Wolves din anul 1990, mai multe informatii gasesti aici: http://en.wikipedia.org/wiki/Dances_with_Wolves.
[YOUTUBE]d9ICbZVs9TU[/YOUTUBE]
 

DeletedUser23483

Guest
N-am stiut unde s-o postez p'asta,nu ma pricep.Ideea e ca in acelasi timp in care eu vorbesc cu cineva care-l am la prieteni,el imi apare a.f.k. (bulina gri).
 

DeletedUser22762

Guest
Şeriful John Fitzburn
Am auzit ce s-a întâmplat la avanpostul tău - a ars complet, până la temelie. Îmi pare foarte rău să aud asta. Sper că vei găsi vinovații. Parese (Păruse)că cineva a vrut să te oprească să îți bagi nasul peste tot.

Poate vei găsi câteva indicii la Newport, lucruri teribile se întâmplă acolo. Apa este secată în împrejurimi. Zvonurile spun că oamenii devin sclavi doar pentru a primi apă.

Orașul este situat chiar în sud-vestul hărții. Nu ai cum să îl ratezi, Newport este cel mai mare oraș din preerie.
 

DeletedUser

Guest
33xvmo5.jpg

Textul apare cand faci level 25.
 

DeletedUser23137

Guest
Barmanul Henry Walker
Excelent, ar trebui s[ îi aduci Mariei un ac cu ață imediat. Dacă vom fi împreună vom fi superiori lui Bad McQueen și în cele din urmă vom avea parte de liniște.
Necesar:
- Atașează pinteni (4/4)
 

DeletedUser24018

Guest
Fortul Mencer
Ai ajuns la fortul Mencer. Conductele se termină undeva în spatele zidurilor și fortificațiilor. Oare să fie Calvin în spatele acestora?

Fortul este mare și impresionant. O figură stă la balcon și te privește.

Tâlharul: cine ețti tu? Conductele? The pipes? Valea! Nu este treaba ta. Ce vrei să faci? Să cucerești de unul singur fortul?Hahaha... Mult noroc.
 

DeletedUser

Guest
Micul Vultur
Salut The Vyper. Vrei să îți făuresc o armă pentru tine? În primul rând arată-mi ești suficient de puternic și adu-mi suficient lemn pentru forjă.

Indicaţie: Pentru a aduna lemn ai nevoie de nivelul 12. Mai adună câteva nivele din misiuni sau munci. După ce ai adunat lemnele, reven-o la Micul Vultur
 

DeletedUser

Guest
Am depistat si eu vreo 2 greseli,desi am vazut mult mai multe la misiuni dar mi-o fost lene sa le postez :ras:

Prima:la setul lui Allan Quatermain unele iteme se termina in n,iar altele se termina in s,de exemplu avem Jacheta lui Allan Quatermains,iar la pantaloni avem Pantalonii lui Allan Quatermain,de preferat sa taiati s-ul la cele care se termina in s deoarece in realitate numele lui se termina in n
A doua eroare:la setul lui Moș Crăciun avem Căciulă lui Moș Crăciun,trebuie sa fie Căciula lui Moș Crăciun
 

DeletedUser16010

Guest
p454.jpg

La noua misiune. Nu prea are sens propozitia aia.
:dastardly:
 

DeletedUser21021

Guest
La cufarul premium lucios, textul spune ca se pot gasi iteme valoroase pana la nivelul 100. La cufarul de lux spune ca sunt iteme peste lvl 100, este o eroare de traducere la acel cufar premium?
 

DeletedUser19531

Guest
Vedeti ca nu apare tot textul la descrierea muncilor noi.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus