Greșeli în text

DeletedUser20819

Guest
8b1p.png
 

DeletedUser22870

Guest
Misiunea „Ajutor neașteptat” partea a 6-a din povestea principală : „Cine își ia angajamentul? Tu? Atunci să fii aici duminică. Nu este admisă nicio arma. Ah, da, primești și a o invitație gratuită la Campionatul de Poker.”
 

DeletedUser24094

Guest
Nu e o greseala in text dar un mic scrol ar prinde bine aici sa nu se mai suprapuna distanta cu misiunile

Capture.png
 

DeletedUser16010

Guest
O data cu noul eveniment.
1. Inimi in loc de hearts

zrdw.jpg


2. De ce bonusul setului nu arata valorile finale ca itemul in sine?

9ydc.jpg
 

DeletedUser24699

Guest
La oferta aia care iti da 2 runde gratis la circ si mai nou si la tombole , scrie pepitee in loc de pepite.

P.S. ( imi pare rau ca nu am venit cu nici un print, dar am uitat sa fac . Am pe toate conturile banutul ala deja si nu imi mai apare oferta )
 

DeletedUser10117

Guest
Alan Pinkerton
Siringo: Ați fost atacași de bandă. Au jefuit diligența, au luat banii și au tratat angajații foarte frumos.Cel puțin am prins niște membrii ai bandei. Acest nelegiuit este fosrte deștept... trebuie să îl prindem.


Scz dar nustiu unde am butonu de printscreen pe laptop,am tastatura in spaniola
 

DeletedUser20819

Guest
imgout.php


imgout.php


Mi-a cazut aseara in cufar, si ma gandeam, nu e cumva "bandana" ?
 

DeletedUser22154

Guest
"Mâna stângă:Ascultă:Tatăl nostru este pe moarte.Ultima lui dorință este să te învăț să devii un adevărat hoț și să âi calci pe urme.Aceasta este ultima lui dorință și va trebui să o îndeplinești"

La misiunea cu Rodeo

Corect este cu î din i deoarece este prima litera dintr-un cuvânt dacă era în interiorul cuvântului se scrie cu â din a.
 

DeletedUser2041

Guest
"Mâna stângă:Ascultă:Tatăl nostru este pe moarte.Ultima lui dorință este să te învăț să devii un adevărat hoț și să âi calci pe urme.Aceasta este ultima lui dorință și va trebui să o îndeplinești"

La misiunea cu Rodeo

Corect este cu î din i deoarece este prima litera dintr-un cuvânt dacă era în interiorul cuvântului se scrie cu â din a.

Verificam si corectam. Multumesc.
 
Sus