La taclale

DeletedUser25910

Guest
Mesajul e trimis de pe 9.7.2015.. de atunci e weekend?
Crezi ca daca ii trimiteam mesaj acum 2 ore mai intrebam pe aici cum pot lua legatura cu el?

Un sfat: nu mai fi rautacios pe aici, fiindca in niciun caz nu pari mai destept :ras:

Vad ca tu esti rautacios si mare ''destept''.Eu ti-am spus frumos si tu ma iei cu ''un sfat''.
Pentru curiozitatea ta : sa stii ca sunt mult mai destept ca tine :mad:

Ai castigat si tu un concurs si gata ,esti mare vedeta .
Apropo ,cati bani ai dat in joc la jucatorii care te-au votat?;)
:boone:
 

DeletedUser26086

Guest
Vad ca tu esti rautacios si mare ''destept''.Eu ti-am spus frumos si tu ma iei cu ''un sfat''.
Pentru curiozitatea ta : sa stii ca sunt mult mai destept ca tine :mad:

Ai castigat si tu un concurs si gata ,esti mare vedeta .
Apropo ,cati bani ai dat in joc la jucatorii care te-au votat?;)
:boone:

Ba nu mi-ai raspuns frumos deloc. Eu ti-am spus ca am trimis acum cateva zile si tu imi zici ca e weekend .. :ras: Si nu am observat asta acum . Din mai multe postari de ale tale am observat ca raspunzi rautacios.
Se vede inteligenta ta prin faptul ca vii aici si te lauzi ca esti mai destept ca mine desi nu ma cunosti personal, nu stii absolut nimic despre mine. Eu nu iti contest gradul tau de inteligenta, dar din comportamentul tau observ ca abia ti-ai facut buletinul. :nesigur:

Nu sunt vedeta deloc . Am aceeasi prieteni, nu sunt cu nimic mai special decat inainte. Mandria nu e una din calitatile mele.

Din nou, din ultima ta propozitie, reiese ceea ce am afirmat mai sus :whistle: Un om asa destept cum te consideri tu se gandeste ca nu e totul doar pe bani[as putea sa generalizez si sa vad in asta coruptia care e in mintea generatiei de maine...] .Joc acest joc de placere, nu sunt intr-atat de obsedat sa dau bani altor playeri sa ma voteze. Pe toata durata concursului am vrut sa fiu votat doar daca merit si celor ce au citit se pare ca le-au placut misiunea. Daca esti tu asa convins ca eu am dat bani pentru voturi, te invit sa ceri moderatorilor sa se faca voturile publice si sa intrebi tu pe fiecare in parte cati bani le-am dat sa ma voteze ;) Asta ca sa poti dormi tu linistit ...

Sper ca ti-am satisfacut curiozitatile si nu vreau sa nasc polemici aici pe forum cu tine. Eu am rezolvat problema si am reusit sa iau legatura pana la urma cu just4fun :d
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser25910

Guest
Ba nu mi-ai raspuns frumos deloc. Eu ti-am spus ca am trimis acum cateva zile si tu imi zici ca e weekend .. :ras: Si nu am observat asta acum . Din mai multe postari de ale tale am observat ca raspunzi rautacios.
Se vede inteligenta ta prin faptul ca vii aici si te lauzi ca esti mai destept ca mine desi nu ma cunosti personal, nu stii absolut nimic despre mine. Eu nu iti contest gradul tau de inteligenta, dar din comportamentul tau observ ca abia ti-ai facut buletinul. /QUOTE]
Bai acesta ,
Daca pe tine te deranjeaza simplul fapt ca eu ti-am spus ca e weekend atunci se vede ce mentalitate de copil de 10 ani ai.
2 la mana ,pentru curiozitatea ta [ca sa stii sa poti dormi la noapte] buletinul mi l-am facut de un deceniu +
3 la mana , disperarea ta de joc [il joc de placere spuneai] te-a facut sa disperi pe forum in cautarea domnului admin/administrator.Asa ca nu mai spune minciuni ca nu esti disperat de joc,daca nu erai asteptai cuminte sa-ti raspunda.
De accea sunt rautacios cu unii , detest minciuna si aerele de vedeta .
Acum ,copilasul tatii, poti dormi linistit la noapte.

PS: Mie trebuie sa-mi spui ''nenea'' ca nu suntem de-o seama:hmf:
 

DeletedUser24094

Guest
george, inca incerci sa pari destept? ti-am dovedit de multe ori faptul ca esti in plus la fel ca toate postarile tale, ce mai vrei sa dovedesti?

Nu vezi ca nu te suporta nimeni pe aici? te iei de toti fara motiv si mereu tu esti cel care nu are dreptate.

Ai o problema serioasa, incearca sa o rezolvi.
 

DeletedUser8160

Guest
numa' intelectuali pe aici

url


edit: dc nu se vede imaginea :((
 

DeletedUser8280

Guest
George.. Daca esti mai mare ca mine asta nu inseamna ca esti si mai destept. Asta reiese din atitudinea si comportamentul tau de pe aici. Daca ai facut buletinul de un deceniu+ , greseala mea. Comportamentul tau , insa , arata altceva.
Da. Ma deranjeaza ca ai zis ca e weekend fiindca eu am intrebat una si tu mi-ai raspuns alta. Nu e vorba de mentalitate aici , e vorba ca nu ai citit calumea intrebarea mea si te-ai grabit sa imi raspunzi rautacios.

Ma faci sa rad :)) Daca ma intereseaza de misiunea mea, de munca mea , asta nu inseamna ca sunt disperat dupa joc. Asta inseamna ca am participat la concurs, l-am castigat si ma interesau anumite detalii pe care nu reuseam sa le primesc. Oh God :d

Cum am spus si in postul anterior, ar trebui sa te opresti din a judeca oamenii fara sa-i cunosti. De unde stii tu ca ar trebui sa iti spun nenea? Poate eu am buletinul facut de 2 decenii. Dar nu il am .. Mai sus am zis ca sunt mai mic decat tine.

Observ ca nu sunt singurul care iti spune lucrurile astea. Deci daca mai multi oameni iti spun ca ai o anumita problema , ar trebui sa verifici .. Nu sa vii sa ne spui ca esti mai destept ca noi si sa continui sa ni te crezi superior. [Ma rog.. cel putin asa ar actiona un om matur] .
 

DeletedUser12588

Guest
George.. Daca esti mai mare ca mine asta nu inseamna ca esti si mai destept. Asta reiese din atitudinea si comportamentul tau de pe aici. Daca ai facut buletinul de un deceniu+ , greseala mea. Comportamentul tau , insa , arata altceva.
Da. Ma deranjeaza ca ai zis ca e weekend fiindca eu am intrebat una si tu mi-ai raspuns alta. Nu e vorba de mentalitate aici , e vorba ca nu ai citit calumea intrebarea mea si te-ai grabit sa imi raspunzi rautacios.


Sa inteleg ca lucrezi cu mai multe conturi? :hmf:
 

DeletedUser8280

Guest
Da. Pe forum am 2 conturi. Contul asta e contul vechi(de prin 2009 daca imi amintesc bine) si intru de pe asta fiindca aici am mai multe posturi etc. In joc caracterul asta nu mai exista de mult . Am intrat acum de pe telefon si eram logat pe numele asta, nu am mai sesizat..
Cum am luat pauza , mi-am facut alt cont si ca sa pot participa la concursuri si altele a trebuit sa imi fac alt cont pe forum cu numele din joc.
Este vreo problema? :nesigur:
 

DeletedUser

Guest
Da. Pe forum am 2 conturi. Contul asta e contul vechi(de prin 2009 daca imi amintesc bine) si intru de pe asta fiindca aici am mai multe posturi etc. In joc caracterul asta nu mai exista de mult . Am intrat acum de pe telefon si eram logat pe numele asta, nu am mai sesizat..
Cum am luat pauza , mi-am facut alt cont si ca sa pot participa la concursuri si altele a trebuit sa imi fac alt cont pe forum cu numele din joc.
Este vreo problema? :nesigur:

Eu am 3 conturi pe forum, nu cred ca-i vreun bai
 
Sus