Medalie "Iubitor de West"

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Sunt PRO deoarece:

-Mai multe medalii nu strica.
-Asa ne chinuim sa obtinem cat mai multe medalii.

Bravo asteptam si noi propuneri!

<3W
 

DeletedUser

Guest
Denumire: Medalie "Iubitor de West'

Descriere: Propun sa se adauge o medalie "Iubitor de West' (West Lover) care sa o primesti daca intrii de mai multe ori pe zi pe The West (se pune doar o intrare pe ora chiar daca tu intrii de 10 intr-o ora).

Avantaje/Dezavantaje: Poate ca unii colectioneaza medalii sau doar vor aceasta medalie si vor intra mai des pe The-West ceea ce va mari numarul de playeri online si v-a aduce profit celor de la InnoGames.

Imagine cu medalie:
(nu este cine stie ce facuta dar am incercat..:D)

daca tot vrei o astfel de medalie cel mai simplu si sa nu fie discutii propune ca la x numar de ore jucate The West primesti medalia ;)
 

DeletedUser

Guest
PRO.......cu o conditie: -sa o iei pe un timp mai lung de intrat mult,altfel ideea ta va marii activitatea pe o perioada nesemnificativa
 

DeletedUser

Guest
PRO
1)Ar aduce profit InnoGames
2)Ar face mai interesante medaliile

Tineo tot asa !:D
 

DeletedUser8304

Guest
Denumire: Medalie "Iubitor de West'

Descriere: Propun sa se adauge o medalie "Iubitor de West' (West Lover) care sa o primesti daca intrii de mai multe ori pe zi pe The West (se pune doar o intrare pe ora chiar daca tu intrii de 10 intr-o ora).

Avantaje/Dezavantaje: Poate ca unii colectioneaza medalii sau doar vor aceasta medalie si vor intra mai des pe The-West ceea ce va mari numarul de playeri online si v-a aduce profit celor de la InnoGames.

Imagine cu medalie:
(nu este cine stie ce facuta dar am incercat..:D)

pro, e o ideie bine ganditasi frumoasa:D
 

DeletedUser

Guest
PRO
Asa s-ar face diferenta dintre cei ce joaca cu adevarat si cei ce vin, se uita, pleaca.
 

DeletedUser

Guest
CONTRA.
In 10 minute poti sa dai Logout si Login de nu stiu cate ori... doar ptr. medalia asta.
Serverele si asa dau erori de logare la supraincarcare, ar risca sa devina si mai incarcate.
Medaliile se dau pentru jucat jocul, nu pentru joaca de-a Loginul...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
PRO!
1.Vom vedea jucatorii activi.
2.Frumos descrisa ideea.
3.Ai poze.


P.S. Sunt vanator de medalii.;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus