Medalie "Iubitor de West"

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser17184

Guest
tot sunt un iubitor de medalii shi de ce zici ca ajung fie cite mai multe ce te incurca ele ..

dar aceasta medalie poate sa ne dee foarte multe prin ea alti jukatori pot vedea care jukator e mai acriv .. cine mai mult timp este in jok shi cu cine sa ee legatura in caz de nevoe .. cind doreshte sa intre in orash sa nu scrie o telegrama la toata lumea dar sa scrie la o persoana care are aceasta medalie fiinca ea este activa .. de aceea

PROOOOOOO

nu-mi vine sa cred cat de analfabeti sunt unii copii, ce-ar fi sa cititi si voi macar o carte, doar una. Cu asa o noua generatie de genul asta ajungem inapoi in pesteri baaa !!

Ciujoi ... invata limba romana, ca traiesti in Romania nu in vreun trib stramosesc dinainte de Hristos!
 

DeletedUser

Guest
Interesanta idee...
Nu stiu daca ne-ar ajuta foarte mult(sau macar putin), da' colectionez medalii.
Deci PRO.
 

DeletedUser

Guest
PRO dar ai putea sa inlaturi medalia aia de aur si sa pui ca la celelate medali cum ar fi ridica steagul altfel ne-am chinui sa mai castigam inca 2 medali.
 

DeletedUser18037

Guest
SUnt PRO asteptam un raspuns de la Dave vad ca s-au dat multe pro
 

DeletedUser1986

Guest
ar merge si o medalie jucatorilor veterani de pe joc ...adica cei care au peste 2-3 ani de joc :)
 

DeletedUser

Guest
Pro,la recrutarea jucatorilor pt oras i-am putea selecta pe playerii activi ...
 

DeletedUser

Guest
Va dati seama ca aceasta medalie ar aveao toata lumea.Cateva logari pe zi are cred eu oricine.Deci,CONTRA.Si oricum nu cred ca se va implementa asta.
 

DeletedUser

Guest
PrO....Imi place medaliile fooooarte muuult....Asa ca imi place una noua..Nu este greu de implementat si nu ar fi incomoda pentru nimeni
 

DeletedUser

Guest
pro-life-cartoon.gif


Pro:D
 

DeletedUser

Guest
Hmmm,ProNtra.Chiar daca nu este o schimbare asa mare,medalia se obtine prea usor,parerea mea
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus