Medalie "Iubitor de West"

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
cred ca e momentul ca adminii sa incheie topicul si sa includa medalia
 

DeletedUser

Guest
Iubesti jocul daca intri o data pe ora?! Un banal script poate sa automatizeze asta... Nu cred ca merita in formula asta.
 

DeletedUser

Guest
Hai ca ma bag si eu.
PRO! o idee buna,chestia cu profitul la Inno i-a facut pe toti sa zica PRO,dar e adevarat,si o propunere pt medalia "Iubitor de West" ....la un numar fix de ore online pe luna sa iti dea aceasta medalie,si poate o mica recompensa gen un cadou din partea staff-lui,o cutie de cadou,care sa nu ofere nimic,dar sa aiba ca descriere ceva gen "Iubitor de West" sau "al Westului" ...<3W
 

DeletedUser

Guest
pro, desi ar trebui sa iti de medalia daca joci de mult timp. Ex: 1 an sau 2
 

DeletedUser

Guest
Pro, este o idee foarte buna si doresc sa se puna in aplicare<3W
 

DeletedUser

Guest
-Jos palaria!
-Daca se va implementa ar fi super.


Ai un mare PRO de la mine!
 

DeletedUser

Guest
PRO m3y.sper sa se implementeze, si o sa fac tot posibilul s`o castig.:)
 

DeletedUser14918

Guest
PRO buna ideea dar se ia prea usor!10 ori intr-o ora dau logout si login una dupa alta si o iau in 5 min nu intr-o ora!Gandeste-te la alte cerinte pentru a lua medalia.Eventual daca intri 1 luna zi de zi!
 

DeletedUser

Guest
De acord, dar sa nu ii spuna Iubitor de The West, ci Iubitor de Login :D
 

DeletedUser

Guest
Denumire: Medalie "Iubitor de West'

Descriere: Propun sa se adauge o medalie "Iubitor de West' (West Lover) care sa o primesti daca intrii de mai multe ori pe zi pe The West (se pune doar o intrare pe ora chiar daca tu intrii de 10 intr-o ora).

Avantaje/Dezavantaje: Poate ca unii colectioneaza medalii sau doar vor aceasta medalie si vor intra mai des pe The-West ceea ce va mari numarul de playeri online si v-a aduce profit celor de la InnoGames.

Imagine cu medalie:
(nu este cine stie ce facuta dar am incercat..:D)
nu prea are rost,contra
 

DeletedUser

Guest
se poate si cum a zis el zi de zi timp de 1 luna dar adminillor ne spuneti si noua ceva sau sunteti ocuparti cu altceva...trebuie acceptat de INNO sau orice
 

DeletedUser17554

Guest
Medalia "iubitor de west" ar trebui oferita jucatorilor care petrec mai mult de 5 ore pe the-west zilnic timp de o luna , pe toate lumile:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus