DeletedUser21978

Guest
Am jucat si LoL ( esec total...) si dota( plictisitor după 1 luna...
Eu acu joc Drakensang online si Lord of The rings online...
Când mai am timp intru si pe contul de lvl 70 de pe dofus sau le mt2 mania...Dar raaar...
Cel mai mult The west si Drakensang...

Sa inteleg ca ai lasat LoL si dota pentru drakensang si metin?
 

DeletedUser

Guest
Am jucat si LoL ( esec total...) si dota( plictisitor după 1 luna...
Eu acu joc Drakensang online si Lord of The rings online...
Când mai am timp intru si pe contul de lvl 70 de pe dofus sau le mt2 mania...Dar raaar...
Cel mai mult The west si Drakensang...

Zici ca joci Dofus, un joc in care daca nu platesti esti un nimic, iar mai apoi zici ca nu-ti permiti Diablo III s.a.m.d. Si eu am jucat Dofus acum vreo 6 ani, dar nu se merita, sunt alte jocuri p2p mult mai bune, in special fara grafica (,) cartoony.
Nu joc Metin2.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Am jucat si LoL ( esec total...) si dota( plictisitor după 1 luna...
Eu acu joc Drakensang online si Lord of The rings online...
Când mai am timp intru si pe contul de lvl 70 de pe dofus sau le mt2 mania...Dar raaar...
Cel mai mult The west si Drakensang...


Daca LoL e esec total , si zici ca metin 2 si drake nu stiu cum sunt mai bune , poti fara nici un stres sa dai Shut Down la PC , sa il impachetezi frumos , il donezi la saraci sau te arunci cu tot cu el de pe bloc. ;)

Mult noroc !
 

DeletedUser10567

Guest
Am un coleg, care tot mai joaca chestia asta. M-a rugat daca pot sa fac rost de un cont. Server:ceva legat de taur, nu stiu exact.

Pm me !
 

DeletedUser

Guest
Daca LoL e esec total , si zici ca metin 2 si drake nu stiu cum sunt mai bune , poti fara nici un stres sa dai Shut Down la PC , sa il impachetezi frumos , il donezi la saraci sau te arunci cu tot cu el de pe bloc. ;)

Mult noroc !

Esec total pentru mine, nu am înțeles jocul si nu l-am apreciat la vremea aceea, ASA ca nu prea stiu sa joc... Daca ești dragut/a sa imi explici cum s joaca printr-un PM...
 

DeletedUser2854

Guest
Esec total pentru mine, nu am înțeles jocul si nu l-am apreciat la vremea aceea, ASA ca nu prea stiu sa joc... Daca ești dragut/a sa imi explici cum s joaca printr-un PM...

Cum poti zice ca e un esec daca nici nu stii care e ideea jocului ? ( e un el apropo ) Trebuie sa iti alegi un erou si sa distrugi cladirea principala a adversarilor .
 

DeletedUser

Guest
Mda,daca ai jucat LoL si DotA si ai ramas tot la metin2 / drakensang e clar..
Presupun(cel putin din proprie experienta) ca prin clasa a 8 a o sa incepi sa joci jocuri adevarate si o sa iti dai seama cat timp ai pierdut cu metin-ul.
 

DeletedUser2854

Guest
Mda,daca ai jucat LoL si DotA si ai ramas tot la metin2 / drakensang e clar..
Presupun(cel putin din proprie experienta) ca prin clasa a 8 a o sa incepi sa joci jocuri adevarate si o sa iti dai seama cat timp ai pierdut cu metin-ul.

Eu am incercat in clasa a 6-a metin si nu mi-a placut , ma jucam aoe si starcraft . El e un copil de duzina , care ramane "mainstream" .
 

DeletedUser8304

Guest
Metin2 e total diferit de League of Legends.
Am jucat jocul cand eram in clasa a 5-a [am fost corupt de un prieten].
Mt2 e un joc 100% facut pentru bani si nu e interesant, e greu, grafica praf, plin de retardati, de boti si de lammeri.
LoL are o grafica frumoasa si este destul de amuzant[parerea mea], dar devine cam sec, nu imi place sa joc tot pe aceleasi harti...
Inca o data, sunt total diferite la gameplay!
 

DeletedUser2854

Guest
Metin2 e total diferit de League of Legends.
Am jucat jocul cand eram in clasa a 5-a [am fost corupt de un prieten].
Mt2 e un joc 100% facut pentru bani si nu e interesant, e greu, grafica praf, plin de retardati, de boti si de lammeri.
LoL are o grafica frumoasa si este destul de amuzant[parerea mea], dar devine cam sec, nu imi place sa joc tot pe aceleasi harti...
Inca o data, sunt total diferite la gameplay!

Jocurile moba sunt ca vesnicele jocuri gen tetris , bejeweld sau alte jocuri de distrus plictiseala , niciodata nu te plictisesti sa te joci . Mereu iti vei sparge recordul . Eu de exemplu la dota cand m-am apucat faceam feed ingrozitor acum pot domina mapa .
 

DeletedUser

Guest
Mda,daca ai jucat LoL si DotA si ai ramas tot la metin2 / drakensang e clar..
Presupun(cel putin din proprie experienta) ca prin clasa a 8 a o sa incepi sa joci jocuri adevarate si o sa iti dai seama cat timp ai pierdut cu metin-ul.

Calitatea unui gamer nu depinde deloc de varsta lui. Poti sa ai 5 ani si sa joci masterpiece-uri gen RCT 1, AoE 1&2, EE 1&2, DooM, Duke Nukem 1,2&3D, Quake 1&2&3 Arena, SC, WC II&III, Raptor, Commander Keen (toate episoadele).

Metin2 e total diferit de League of Legends.
Am jucat jocul cand eram in clasa a 5-a [am fost corupt de un prieten].
Mt2 e un joc 100% facut pentru bani si nu e interesant, e greu, grafica praf, plin de retardati, de boti si de lammeri.
LoL are o grafica frumoasa si este destul de amuzant[parerea mea], dar devine cam sec, nu imi place sa joc tot pe aceleasi harti...
Inca o data, sunt total diferite la gameplay!

Hello Cpt. Obvious.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Metinu e 100% ptr bani....nu faci nimic fara sa bagi bani pe site...e plictisitor...stai 1000 de ani la aceasi mobi sa faci 1% xp...eu maine imi iau ps3 si ma apuc de console...joc din cls 3 metin2...e praf jocul...am jucat 5 minute wow si am uitat de metin2...
 
Sus