DeletedUser

Guest
EU cred ca Metin2 este un joc acceptabil.
Am jucat cu inca 3 prieteni pe privat dar nu am stat mai mult de 2 saptamani si m-am lasat.Eram bata-bou:roll:.
Metin2 este un joc acceptabil,dupa parerea mea daca este jucat doar o data,de doua ori si nu foarte mult timp,doar cat sa il incerci.Este plictisitor si mi se pare prostesc ca sunt 4 skilluri si 4 clasa de caracter.....
Am o cunostinta care joaca de mult metin pe diferite servere si nu prea incearca si alte jocuri si normal cand ii zic ca este un joc plictisitor spune ca nu stiu sa joc,etc:nu:.
Sa incerci jocul este in regula.
Sa joci tot acelasi joc in continuu si sa zici ca e mare si tare e o prostie.
 

DeletedUser

Guest
un sfat pt cei care joaca, sa nu aveti incredere in nimeni pe care nu-l cunoasteti in realitate. am patit-o nasol rau de tot:ras:...
Pai...Un tip de 91 pe Uk, meang rosu(Bioxtc), fara sa ma cunoasca, mi'a dat niste iteme destul de bune, leu+6 cu 1.5k HP,FMS+8 si d'astea
 

DeletedUser

Guest
Jok , lvl 66 , nick : nu vi-l zic , parca vad ca ma bombardati cu mesaje: imi dai sh mie nush ce , sau dami 1kk ... oricum , jok pe pegasus , si imi place , dar sunt multi ratati ...
 

DeletedUser21978

Guest
Jok , lvl 66 , nick : nu vi-l zic , parca vad ca ma bombardati cu mesaje: imi dai sh mie nush ce , sau dami 1kk ... oricum , jok pe pegasus , si imi place , dar sunt multi ratati ...

Fii convins ca asa o sa facem..nu ai dat si numele ca sa n u verificam in clasament si sa vedem ca el defapt nu exista si ca esti un labar trist de lvl 20?:S
 

DeletedUser

Guest
Fii convins ca asa o sa facem..nu ai dat si numele ca sa n u verificam in clasament si sa vedem ca el defapt nu exista si ca esti un labar trist de lvl 20?:S

Mda , stiam ca se baga cineva , auzi ... ok ai dreptate , crezi ce vrei , asa e am lvl 20 , am sabie de lvl 1 , platosa de lvl 1 si tot de lvl 1 +0 , corect , m-ai prins zeule... :blink: , si de faza cu labar , la ce semnatura ai mai bine as tacea ;)
 

DeletedUser21978

Guest
Mda , stiam ca se baga cineva , auzi ... ok ai dreptate , crezi ce vrei , asa e am lvl 20 , am sabie de lvl 1 , platosa de lvl 1 si tot de lvl 1 +0 , corect , m-ai prins zeule... :blink: , si de faza cu labar , la ce semnatura ai mai bine as tacea ;)

Daca am semnatura cu "tatele" lu una inseamna ca sunt labar?fuck logic.
Anyway,nu joc metin,e un joc de rahat :dastardly:
Si da,stiu ca ai lvl 20.
 

DeletedUser

Guest
Daca am semnatura cu "tatele" lu una inseamna ca sunt labar?fuck logic.
Anyway,nu joc metin,e un joc de rahat :dastardly:
Si da,stiu ca ai lvl 20.

Daca nu joci de ce te amesteci :nu: da' lasa , trebuia sa zici si tu ceva , hai sa nu mai spamam , e topic de discutii despre metin , nu de certuri.
 

DeletedUser21978

Guest
Daca nu joci de ce te amesteci :nu: da' lasa , trebuia sa zici si tu ceva , hai sa nu mai spamam , e topic de discutii despre metin , nu de certuri.

Bai puta fripta,eu am jucat metin cand au fost doar 2 servere,nu mai joc de 1 an si tot stiu mult mai multe despre joc decat tine care joci ca disperatu non`stop.:nesigur:
 

DeletedUser

Guest
Bai puta fripta,eu am jucat metin cand au fost doar 2 servere,nu mai joc de 1 an si tot stiu mult mai multe despre joc decat tine care joci ca disperatu non`stop.:nesigur:

Si acum joc , si la dush joc , am o masutza cu laptopu si joc mt2 , am lvl 20 si cresc la caini intr-una :up: nush de ce da daca omor 1 mai vin 2 dupa mine , deci trebuie sa ma bat cu 3 odata iti dai seama? Ma enerveaza ca ma tot omoara si daca incerc sa-i bat cand ma sapunesc , ud tastatura ... daca tu ai mai jucat zi-mi ce sa fac te rog :nu: , stii prea multe despre mine , stii ca sunt labar , ca am lvl 20 la metin si ca joc ca disperatu' , ne cunoastem?

... again : mai bine taci ...
 

DeletedUser21978

Guest
Si acum joc , si la dush joc , am o masutza cu laptopu si joc mt2 , am lvl 20 si cresc la caini intr-una :up: nush de ce da daca omor 1 mai vin 2 dupa mine , deci trebuie sa ma bat cu 3 odata iti dai seama? Ma enerveaza ca ma tot omoara si daca incerc sa-i bat cand ma sapunesc , ud tastatura ... daca tu ai mai jucat zi-mi ce sa fac te rog :nu: , stii prea multe despre mine , stii ca sunt labar , ca am lvl 20 la metin si ca joc ca disperatu' , ne cunoastem?

... again : mai bine taci ...

Nu am de ce sa tac pentru ca nu eu sunt penibil,tu esti :d
 

DeletedUser8304

Guest
Jok , lvl 66 , nick : nu vi-l zic , parca vad ca ma bombardati cu mesaje: imi dai sh mie nush ce , sau dami 1kk ... oricum , jok pe pegasus , si imi place , dar sunt multi ratati ...

=))))))))))))))))), esti varza. pun pariu' ca am iteme mai bune ca tine la lvl 42 cu 7000 de minute de joc
 

DeletedUser

Guest
hai akm serios...joc pe leonis si am auzit k pe pegasus ar fii ff ieftine toate
 
Sus