DeletedUser8304

Guest
Daca stii sa te stapanesti, da. Oricum, Metinul nu trebuie jucat pt. ca provoaca dependenta, ci pt. ca e un joc pe care mai bine l-ai arunca la gunoi.

oO, metin-ul are aproape 10 ani. si pe private e mult mai frumos, dar fiecare cu parerea lui. eu am jucat pe oficial si nu am devenit dependent, nici nu ma inervam cand imi esuau itemele la +8+9blabla
 

DeletedUser

Guest
eu m-am ofticat ca aveam un cont de 45 si i l-am dat la unu cat am fost plecat in vacanta si ghici ?
l-a pacalit cu hack-ul ala clasic de bani...
 

DeletedUser10567

Guest
Metin2 e un joc plin de copii ce n-au ce face si se apuca sa strice jocul. De aceea jocul a ajuns un nimic,un joc bun de aruncat. Daca vreti intr-adevar sa aveti un joc bun de genul asta, incercati LEAGUE OF LEGENDS(e free, il joc si il recomand) sau WOW(care costa ceva, o suma modica, l-am jucat si deasemenea si pe acesta il recomand).
 

DeletedUser

Guest
Metin2 e un joc plin de copii ce n-au ce face si se apuca sa strice jocul. De aceea jocul a ajuns un nimic,un joc bun de aruncat. Daca vreti intr-adevar sa aveti un joc bun de genul asta, incercati LEAGUE OF LEGENDS(e free, il joc si il recomand) sau WOW(care costa ceva, o suma modica, l-am jucat si deasemenea si pe acesta il recomand).

Asa ba trimite cretinii intr-un joc de strategie unde daca 1 e prost ai sanse de 90% sa pierzi meciul...:hmf:Ba lasativa de calculator daca nu stiti sa il folositi...
 

DeletedUser13008

Guest
Daca stii sa te stapanesti, da. Oricum, Metinul nu trebuie jucat pt. ca provoaca dependenta, ci pt. ca e un joc pe care mai bine l-ai arunca la gunoi.

aruncal tu ca mie imi este lene.daca nu sti sa il joci taci din gura

oO, metin-ul are aproape 10 ani. si pe private e mult mai frumos, dar fiecare cu parerea lui. eu am jucat pe oficial si nu am devenit dependent, nici nu ma inervam cand imi esuau itemele la +8+9blabla

are 3 ani

Metin2 e un joc plin de copii ce n-au ce face si se apuca sa strice jocul. De aceea jocul a ajuns un nimic,un joc bun de aruncat. Daca vreti intr-adevar sa aveti un joc bun de genul asta, incercati LEAGUE OF LEGENDS(e free, il joc si il recomand) sau WOW(care costa ceva, o suma modica, l-am jucat si deasemenea si pe acesta il recomand).

cu ce il strica? ca te enerveaza ca sunt mai buni ca tine

Asa ba trimite cretinii intr-un joc de strategie unde daca 1 e prost ai sanse de 90% sa pierzi meciul...:hmf:Ba lasativa de calculator daca nu stiti sa il folositi...

cred ca nici nu sti definitia de la "cretin"
 

DeletedUser2854

Guest
Metin2 e un joc plin de copii ce n-au ce face si se apuca sa strice jocul. De aceea jocul a ajuns un nimic,un joc bun de aruncat. Daca vreti intr-adevar sa aveti un joc bun de genul asta, incercati LEAGUE OF LEGENDS(e free, il joc si il recomand) sau WOW(care costa ceva, o suma modica, l-am jucat si deasemenea si pe acesta il recomand).

WoW poti juca si pe privat . Eu joc pe spidernet romania ( wotlk ) .
 

DeletedUser10567

Guest
Asa ba trimite cretinii intr-un joc de strategie unde daca 1 e prost ai sanse de 90% sa pierzi meciul...:hmf:Ba lasativa de calculator daca nu stiti sa il folositi.../QUOTE]



Vrei sa iti demonstrez ca tu nu stii sa folosesti un calculator? Cunoscand 4 limbaje de programare pentru web design, 1 de windows si flash nu cred ca nu stiu sa folosesc un calculator. ;)
 

DeletedUser

Guest
Nai inteles la ce mam referit asa ca nu ma mai complic.:hmf:Cum ai spus tu asa ramane...
 

DeletedUser5153

Guest
aruncal tu ca mie imi este lene.daca nu sti sa il joci taci din gura

Mda... Cred ca tu ai aruncat deja cartea de limba romana. Si sa stii ca l-am jucat acu' vreo doi ani si eram bun, dar mi-am dat seama ca imi pierd timpul cu jocul asta.

Edit: La faza cu calculatorul... Dovedeste-mi ca tu stii sa te folosesti mai bine de el si te las in pace. :P Daca vrei sa stii calculatorul u a fost facut pt. Cretin2.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Fiecare cu parerea lui. Parerea mea este ca Metin e un joc destul de bunicel dar ca pe toate jocurile MMORP officiale in Romania joaca foarte multi copii ce pur si simplu sunt grei de cap.Iar o mica parte sunt jucatori chiar de treaba.

Am jucat dar pur si simplu a inceput sa mi se para plicsititor cand au inceput prietenii sa dispara unul cate unul .
 

DeletedUser13008

Guest
Fiecare cu parerea lui. Parerea mea este ca Metin e un joc destul de bunicel dar ca pe toate jocurile MMORP officiale in Romania joaca foarte multi copii ce pur si simplu sunt grei de cap.Iar o mica parte sunt jucatori chiar de treaba.

Am jucat dar pur si simplu a inceput sa mi se para plicsititor cand au inceput prietenii sa dispara unul cate unul .

chiar sunt multi de treaba..si eu am inceput sa ma plictisesc cand au inceput sa se lase cei mai buni prieteni de acolo..si pana la urma mam lasat si eu.
Mda... Cred ca tu ai aruncat deja cartea de limba romana. Si sa stii ca l-am jucat acu' vreo doi ani si eram bun, dar mi-am dat seama ca imi pierd timpul cu jocul asta.

Edit: La faza cu calculatorul... Dovedeste-mi ca tu stii sa te folosesti mai bine de el si te las in pace. :P Daca vrei sa stii calculatorul u a fost facut pt. Cretin2.

scutestema.nu stau sa pun "cratima" pentru ca imi este lene ok? uite "l-am" happy?
Eu m-am referit la joc nu la calculator
Ai jucat acu 2 ani ai facut lv 19 si te-ai lasat pentru ca erai varza.

ASTEA INGROSATE LE-AM DE KIKI.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8304

Guest
aruncal tu ca mie imi este lene.daca nu sti sa il joci taci din gura



are 3 ani



cu ce il strica? ca te enerveaza ca sunt mai buni ca tine



cred ca nici nu sti definitia de la "cretin"

3 ani ? din 2007 e in romania si a fost lansat in 2004
anu trecut a fost eveniment pentru ca a implinit 2 ani
=))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Sall vreau sa va intreb ce va picat la tombola mt2???
Mie mia picat:ghiara,3 perle albe , anti war si anti sura+4 si multe likori si carti :D
 

DeletedUser8304

Guest
am un cont pe aries, de razboinic;
6500 minute de joc
lvl 42
dragon+9 P+3
fms+9 paguba medie 15 paguba competentei 0 P+3
coif de 21+9 [cu un bonus]
abanosi+9 cu ebonita pe ei full [cu un bonus]
scut de 41 +6
colier+4 1.5k pv
bratara 1k pv
papuci 1.5k pv
cal lvl 1 =))))
16 SS
7 bless-uri
3 zen
3 perle albe
muulte carti, pietre si banderole ale uitari
M1 aura M2 iures[inca o carte si M2] [mi-au esuat 6 aure 4 iures-uri....]
nu prea intru pe el:P

e primul meu cont......
 

DeletedUser

Guest
Metin2Ro nu merita jucat nici daca te pricepi. E pierdere de vreme. Daca vreti sa jucati metin ca lumea, jucati pe un server privat. Sau daca vreti un adevarat MMORPG jucati World of Workraft
 

DeletedUser8304

Guest
un sfat pt cei care joaca, sa nu aveti incredere in nimeni pe care nu-l cunoasteti in realitate. am patit-o nasol rau de tot:ras:...
 
Sus