DeletedUser

Guest
ce tampenie cu tombola...akm degeaba mai stau cu fishbotu ca perlele is ieftine........
 

DeletedUser17201

Guest
Nu imi merge 1 caracter din cele 4 posibile...Este cel mai mare si am iteme modate pe el :(
Cand da sa ma loghez pe el ma trimite la pagina pricipala....Celelalte 3 conturi merg perfect...

Ce sa fac sa mearga ?
 

DeletedUser8304

Guest
Nu imi merge 1 caracter din cele 4 posibile...Este cel mai mare si am iteme modate pe el :(
Cand da sa ma loghez pe el ma trimite la pagina pricipala....Celelalte 3 conturi merg perfect...

Ce sa fac sa mearga ?

te-ai dus intr-o harta cu bug, incearca sa te teleportezi de pe sit in oras.
 

DeletedUser17201

Guest
Mersi mult...Acum incerc


Aceasta harta ar fi Foret :(

Edit : Nu merge ! Ma teleporteaza la Tmple Maudite...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
jocul e distractiv parerea mea,am lvl 65 si chiar e bun,decat sa astepti 10minute sa se termine un duel in tw,mai bine joci metin 3d si il omori pe adversar cu vraji etc:P
 

DeletedUser9859

Guest
jocul e distractiv parerea mea,am lvl 65 si chiar e bun,decat sa astepti 10minute sa se termine un duel in tw,mai bine joci metin 3d si il omori pe adversar cu vraji etc:P

Metin 2 va si intotdeauna foarte tare atata timp cat il veti compara cu the west, travian, triburile si alte BBG-uri.
 

DeletedUser

Guest
Metin2? No thanks. Nu voi juca niciodata acest joc pe timp indelungat... la fel ca si la Counter-Strike (am jucat mai putin de 24h si m-am lasat...)...
 

DeletedUser23034

Guest
eu zic ca nu in comparatie cu tw parcai naspa joc de 4 ani metin si mam lasat acm joc the west:up:
 

DeletedUser

Guest
De ce nu jucati voi wow ?
Are aproape aceleasi cerinte ca metin , in afara faptului ca iti cere 10gb hdd.
 

DeletedUser19397

Guest
De ce nu jucati voi wow ?
Are aproape aceleasi cerinte ca metin , in afara faptului ca iti cere 10gb hdd.

Si acum o sa vina un cocalar zicand:
No bah da warcatf ala e in engleza shy eu habar nare engleza ca am fost smek3r si am chiulith mancatziazs shy are prea multe habilitati, methin are numai 4 mancatziazs.
 

DeletedUser2854

Guest
jocul e distractiv parerea mea,am lvl 65 si chiar e bun,decat sa astepti 10minute sa se termine un duel in tw,mai bine joci metin 3d si il omori pe adversar cu vraji etc:P

Joaca jocuri moba sunt mai relaxante . INcepi termini iei de la capat nu te chinui sa iti faci iteme si bla bla bla sa faci lvl in 10 ani .
 

DeletedUser

Guest
Am jucat si LoL ( esec total...) si dota( plictisitor după 1 luna...
Eu acu joc Drakensang online si Lord of The rings online...
Când mai am timp intru si pe contul de lvl 70 de pe dofus sau le mt2 mania...Dar raaar...
Cel mai mult The west si Drakensang...
 
Sus