misiunile de craciun

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Eu nu le pot face pe toate deoarece nu am pe harta cautare de comori.Aceste misiuni trebuiau sa fie facute pentru toata lumea:mad:
 

DeletedUser1686

Guest
Mie mi-au lipsit 80 de puncte la Cautare de comori dar cu aproximativ 12000$ s-a rezolvat.
 

DeletedUser4243

Guest
Scuzee pe L5 nu mi-a aparut misiunea
John
Christmas (Wanted: Man in a red coat): Explorare (6h) -> 125 XP (facuta)
Christmas (Christmas Angel): nimic -> Snowman's hat (aceasta nu a aparut)
Pe L1 le-am facut si am luat Jobenul

mai erau cateva intre cele 2 misiuni...:>
 

DeletedUser

Guest
mai erau 10 ore de cautare comori si nu mai stiu sigur daca mai era ua de iti cerea cateva produse.
 

DeletedUser

Guest
Cea cu cautare de comori este ultima. Dupa ea primesti jobenul de la John.
Eu il am pe lumea 2.:)
 

DeletedUser

Guest
next:


Marea călătorie (Apa aşteaptă...)

Waupee: Prietene, te anunț cu părere de rău, că râul satului meu nu mai are debit suficient, ceea ce înseamnă că nu vom avea destulă apă pe drum. Oare ne-ai putea face rost de nişte apă în plus?


Ţintă: Waupee doreşte să-i aduci apă
Necesar Recompensă:
Pahar de apă 3/10
Ulcior 1/5
+ 150 puncte de experienţă
 

DeletedUser

Guest
pala ria omul;ui de zapada e din setul de sarbatori, nu?

cine are palaria sa ne zica ce ofera acest set:D
 

DeletedUser9950

Guest
eu am deschisa misiunea cu cautarea de comori mai am putin si pot sa le fac stie careva daca continua misunea si primesc palaria sau dupa ce o oinchei misiunea se opreste?
 

DeletedUser

Guest
probabil sa mai continue. daca nu iti da acum misiunea cu palaria o sa ti-o dea la Craciunul viitor.
 

DeletedUser

Guest
21 dec:-Ii departe Craciunul? -Nu.
28 dec:-Mai e departe Craciunul? - Amu-i departeeee.
Nu mai sunt misiunele de Craciun vin alea de Revelion :D
 

DeletedUser

Guest
stie cineva la ce nivel apare misiunea cu evadarea din inchisoare, cea cu catusele de picioare?
ca am mai schimbat niste puncte sa pot face transport de prizonieri, si acum realizez ca inca nu am misiunea :)
sunt la nivel 58 momentan pe lumea pe care vreau s-o fac!
 

DeletedUser

Guest
:) merci
cand verificasem eu ultima data nu aparuse acolo setul de misiuni
 

DeletedUser

Guest
palaria omului de zapada iti da 2 la toate plus 10 la unele meserii dar nu stiu exact cum sta treaba. Pana ieri imi aparea +10 la orice meserie. De ieri nu imi mai apare.
 

DeletedUser

Guest
Pai, normal ca daca ai 8 puncte de atribut, cate doua la fiecare, si normal ca daca ai 5 skiluri pentru fiecare munca, normal ca palaria te ajuta la orice munca cu 10 puncte, nu? 5 X 2 = 10... nu inteleg la ce te referi... tie ti se pun 10 puncte de munca, atat... normal ca daca ti-ai schimbat tot echipamentul, o sa fie simtita lipsa altor puncte de la alte haine... palaria nu-i chiar atat de buna... ea va fi incredibila numai atunci cand vom avea tot setul, nu?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus