misiunile de craciun

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Căi de comunicare (Când poștașul sună pentru ultima dată)

si cum ai facut misiunea asta?ms
 

DeletedUser

Guest
astepti pana ce ti se ajungi la nivelul la care sa poti face munca Pazeste Postalionul sau te uiti ce indemanari iti trebuie: iti cumperi haine si faci reskill ;)
 

DeletedUser9930

Guest
mie nu mia dat misiunea asta..... ama lvl 61 si am facut toate misiunile in afar de aia de cere 5 roel de sarma si aia cu catause de picioare....
 

DeletedUser

Guest
mie nu mia dat misiunea asta..... ama lvl 61 si am facut toate misiunile in afar de aia de cere 5 roel de sarma si aia cu catause de picioare....

poi la aia cu 5 role de sarma este despre ce vb el.......numa ca mai trebuie sa faci cateva ca sa ajungi acolo
1. 5 x role de sarma
2.prinde cai 10 ore
3. 2 x sa
4. repara o caruta 8 ore
5. pazeste postalionul 10 ore
 

DeletedUser

Guest
cat timp mai sunt VALIDE misiuniile de craciun?
ca de ex am terminat azi una si mi-a aparut urmatoarea....
deci cred ca pana la pasti le termin pe toate;) si primesc si eu palaria ..a doua...ca pe l1 am primit-o...

<3W<3W<3W
 

DeletedUser

Guest
palaria o primesti de craciunul viitor. nu-ti apare misiunea pana atunci.
 

DeletedUser

Guest
aha ms deci pot face toate numai ca ultimul quest in care primesc palaria nu o pot face decat peste 11 luni:d
 

DeletedUser9950

Guest
eu cred ca merge pana acum daca fac o misiune de craciun imi da alta
cei care le-am inceput l eputen duce pana la capat
 

DeletedUser608

Guest
Am si eu o problema la o misiune.. si nush cum sa o fac si ce sa ii fac :|

Ţintă: Caută comori ascunse pentru Maria Roalstad
Necesar Recompensă:
Căutare de comori (10 ore)
+ 250 puncte de experienţă
+ $ 750
+ Necunoscut
 

DeletedUser

Guest
Simplu,muncesti la
Căutare de comori
10 ore:D dupa ce ai acceptat misiunea
 

DeletedUser

Guest
daca in acest moment nu iti apare pe harta
nu dispera este timp pana in decembrie...sau cumpara haine mai bune care dau anumite skiluri pt aceea munca...
oricum misiuniile vor putea fi facute doar ca palaria nu o vei primi pana atunci..:d
 

DeletedUser608

Guest
mda dar faza e ca nu stiu ce 'abilitati' imi trebuie :P.. o sa ma uit pe weststats poate gasesc
 

DeletedUser

Guest
vezi aici
ai nevoie de ascundere, ascundere, reparare, reparare si tactica. dificultate 293.
 

DeletedUser

Guest
Ce faza tare legata de misiunile de Craciun:

Barmanul Henry Walker : Salutare, justjo, mă bucur că ai venit din nou în salonul meu. Mai avem nevoie de câteva cadouri pentru copii, ca să le punem sub brad. Caută orice, toate sunt binevenite.
Necesar
Zahăr 0/1
Portocale 0/1
Sfert de dolar 0/1
Ţigări 0/1

Ma intreb, oare de ce ar avea copiii nevoie de tigari sub bradul de Craciun? Cam atipic ca si cadou pentru copii...
 

DeletedUser

Guest
pai in ziua de azi nu mai merge cu ciocolata si alte cele.
si mai e si alta chestie. copil esti si la 50 de ani si aici pe West, Mos Craciun vine la toata lumea.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus