misiunile de craciun

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser9742

Guest
am o nelamurie puteti sa imi spuneti frumos pana pe ce data sunt misiunile de craciun:confused:multumesc:)
 

DeletedUser

Guest
Căi de comunicare (Când poștașul sună pentru ultima dată)
Şeriful John Fitzburn : Foarte bine, tocmai am aflat că poștalionul a ajuns în siguranță în orașul următor. Oraşul nostru în plină dezvoltare dispune astfel de o bună rețea de comunicare. Și toate acestea numai datorită ție.

Ai primit următoarele recompense:
+ 1 punct de atribute pe Mobilitate
+ 0 puncte de experienţă
 

DeletedUser9930

Guest
io am lvl 60si am terminat misiunile de craciun (cele care au CRACIUN in fata) ... cred ca poti si tu la lvl 71:P
 

DeletedUser

Guest
si daca nu am ajuns pana pe 24-25 la cautarea de comori si am ajuns acum ce fac? unde se gasesc comorile alea? cum termin misiunea?
 

DeletedUser

Guest
si daca nu am ajuns pana pe 24-25 la cautarea de comori si am ajuns acum ce fac? unde se gasesc comorile alea? cum termin misiunea?

Muncesti 10 ore la Cautare de comori. Asta e singura metoda. Daca nu poti, nu poti. Astepti pana vei putea.
 

DeletedUser

Guest
Mi-au disparut UNELE de ce doar unele ?

nu cred ca iti pot spune decat dezvoltatorii de la inno asta. cert e ca sunt limitate la perioada 24-26, probabil doar ultima (cea cu comorile) e disponibila, sau va disparea si aia in curand. sa nu ne plangem, ca poate e bine ca au mai ramas unele :)
 

DeletedUser

Guest
cei care au apucat sa faca jumate dn misiuni le pot face pana la capat
asa cred la mine nu au disparut la fal ca si misunile de paste ;)
 

DeletedUser9930

Guest
la mn dp ce am facut misune cautare de comori si cele 2 de la saman cu tutun portocale ce mai cerea mia dat misunea la serif cu jobenul si gata. nu mia mai dat alte misiuni de craciun.Mai existau si altele? precizez ca misiunea cu jobenul am facut-o pe 26 <3W
 

DeletedUser5267

Guest
Foarte curios! Eu joc pe doua lumi si pe L1 am luat Jobenul iar pe L5 nu. Asta este!
Oricum sunt multe misiuni pe care nu le pot face nici pe L1. Din cauza ca nu am indemanarile necesare.
Sunt curioasa ce ati mai facut cu misiunile. Cate mai aveti de facut? Mie inca nu mi-au disparut din misiuni.....voua?
 

DeletedUser

Guest
daca ati facut jumate din ele le aveti in continuare dar nu se stie pentru cat timp vor mai fi disponibile misiunile.
 

DeletedUser

Guest
Din cate am inteles, misiunea cu 10 ore Cautare de comori este unltima. Dupa ce o terminati vine misiunea cu jobenul.
 

DeletedUser5267

Guest
Pe L5 "Cautare de comori " nu pot face, am -40 de puncte. :)) Am nivel 54
 

DeletedUser5267

Guest
Henry
How the festivals fall (There is something to celebrate IV): curcan (1), şuncă (2), cotlet (2) -> $75, 100 XP
How the festivals fall (The day after): învinge-l pe beţiv -> 150 XP, $150

John
Christmas (Wanted: Man in a red coat): Explorare (6h) -> 125 XP (facuta)
Christmas (Christmas Angel): nimic -> Snowman's hat (aceasta nu a aparut)

Nefacute
Paths of communication (Information is often worth more than gold): rolă de sârmă (5) -> 150 XP
Paths of communication (When the postman rings once): Prinde cai (10h) -> 150 XP
Paths of communication (When the postman rings twice): şa (2) -> 50 XP
Paths of communication (When the postman rings three times): Repară o căruţă (8h) -> 250 XP
Paths of communication (When the postman rings for the last time): Păzeşte poştalionul (10h) -> 500 XP, 1 mobilitate

Imposibil de facut(pentru catuse de picioare nu am indemanarile necesare)

Escape from prison (A harmless transport of prisoners): cătuşe de picior (1) -> 250 XP, $500
Escape from prison (Correction of a mistake): Fură cai (4h) -> 150 XP, $300
Escape from prison (Under cover): Vânzare de arme indienilor (4h) -> 150 XP, $300
Escape from prison (Someone has to do it!): Jefuitor de morminte (8h) -> 150 XP, $150
Escape from prison (Chase him!): Vânătoare de bandiţi (2 h) -> 200 XP, $150
Escape from prison (Dead or alive!): învinge-l pe Fugar -> 750 XP, $500

Maria
Sunt facute toate!

Waupee
Nefacute
The great journey (The need for food): somon (7), mure (10), mâncare caldă (5) -> $25
The great journey (Wather is waiting ...): pahar de apă (10), ulcior (5) -> 150 XP
The great journey (Has anyone seen a buffalo?) : explorare (4h) -> 150 XP
The great journey (Hunt among friends): vânătoare de bizoni (2h) -> 150 XP, 1 dexteritate

Oare stau rau?
 

DeletedUser5267

Guest
Scuzee pe L5 nu mi-a aparut misiunea
John
Christmas (Wanted: Man in a red coat): Explorare (6h) -> 125 XP (facuta)
Christmas (Christmas Angel): nimic -> Snowman's hat (aceasta nu a aparut)
Pe L1 le-am facut si am luat Jobenul
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus