Probleme de functionare Lumea 1

adrianh

Guest
probleme sunt multe!cand dau pe mesaje,isi ia refresh,de misiuni nu mai zic,ca dau sa deschida o pagina cu misiune si ia refresh nici nu apuc sa dau accept la misiunea respectiva!deplasare la fel,refresh!asteptam solutionarea!

zorba.jr

Guest
eroare

nu ma pot conecta pe nici o lume,nu sa remediat inca problema?

mihai10092

Gunman
Nu am putut sa vad unde sa mut, nu am putut sa intru in joc, nu am putut selecta o abilitate pentru a deschide focul asupra adversarului, nu am putut sa mai fac nimica in joc (s-a blocat), acuma a mai aparut si aceasta eroare in care spune ca nu ma gaseste:

Mai ramane sa mi se stearga contul, in rest vad ca am de toate sau deja mi s-a sters de nu ma gaseste???

Edit:

O noua eroare mi-a aparut:

Inainte sa apara aceasta eroare am observat ca iar sunt pus in asteptare, asa ca am dat anulare si refresh la pagina si am incercat iar sa intru, cand am dat sa intru mi-a aparut aceasta noua eroare.

Ultima editare:

iulianp

West Marshall
Membru personal
Nu am putut sa vad unde sa mut, nu am putut sa intru in joc, nu am putut selecta o abilitate pentru a deschide focul asupra adversarului, nu am putut sa mai fac nimica in joc (s-a blocat), acuma a mai aparut si aceasta eroare in care spune ca nu ma gaseste:

Mai ramane sa mi se stearga contul, in rest vad ca am de toate sau deja mi s-a sters de nu ma gaseste???
Am verificat contul tau si nu vad problema. Functioneaza corect, te baga in sala de asteptare, poti selecta abilitatile.

xShteff

Guest

Curata cookies, cache. Ruleaza jocul fara script-uri.

Cum sa spui ca nu are nimica daca primesc aceste erori???
Karma. Problema e la tine, nu la server.