Propunere OLDSTYLE

  • Autor subiect DeletedUser20394
  • Data de început

DeletedUser20394

Guest
NUME SUGESTIE: o lume noua numita OLDSTYLE
DESCRIERE SUGESTIE:Deoarece ati facut foarte multe lumi cu versiune 2.0 si tot asa si cu magazin oup si cu 1 000 de seturi propun sa faceti o lume "veche",in care sa nu exista oup,sa fie grafica cea veche la the west,in care la fort luai cufere sau genti de doctor,in care a nu existe seturi,sau sa nu apara niciodata tombole cu arme cu tot felul de prostii,in care sa nu se vada diferenta dintre playeri fideli ai acestui joc si playeri care baga pepite.
Stiu ca voi (inno) doriti sa faceti multi bani din acest joc dar ganditi-va si la noi.
Joc de 5-6 ani acest joc si sincer eu m-as bucura daca just4fun ar face ce am zis eu mai sus.Eu zic ca MULTI OAMENI s-ar baga pe aceasta lume.
AVANTAJE:Jocul the west va fi jucat si de cei care nu au avut parte de vechiul desing.
DEZAVANTAJE: pepitarii nu mai pot conduce lumea.

PS: daca just nu vrea sa ia in calcul ce am zis propun sa faceti un vot atunci cand intrii daca ai fi pro pentru deschiderea unei lumi "vechi",in care nu exista seturi si nici oup.
Si o sa vedeti ca si voi (inno) ati castiga din asta o serie de jucatori mai activi,deoarece multi s-au lasat de acest joc din cauza noilor voastre "imbunatatiri de joc".

+ Va rog sa va ganditi bine, dupa cum am mai spus stiu ca vreti $ , dar inainte, nu va gandeati la acest lucru,rar baga un om 100 pepite si acum deja aveti o gramada de lumi de pe urma carora faceti profit,eu zic ca o lume de pe care nu ati castiga decat mai multi playeri activi nu v-ar putea deranja.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser26139

Guest
Sunt de acord <3W, la inceput era mult mai atractiv. Pierdeai noptile la forturi sau cand iti aparea cate o misiune pentru un punct de indemanare...acum un simplu click pe buy si gata treaba.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14746

Guest
PRO ! o idee interesanta,desi,ma indoiesc ca se va pune in aplicare!
M-am saturat de atatea "upgrade-uri si update-uri" asa ca,as juca putin si "old school" :D
 

DeletedUser25636

Guest
PRO! O idee foarte buna , cred ca multi dintre jucatorii de pe TW ar vrea sa apara o astfel de lume .
 

DeletedUser26140

Guest
PRO! Si eu joc din 2010 si pe atunci nu ma mai saturam de acest joc...acum daca mai intru de2 ori pe zi e bine.. Ar fi un lucru nou (dar vechi) care ar aduce mai multi jucatori vechi (si nu numai) inapoi. O lume noua cu acest stil vechi de joc ar fi buna.:up:
 

DeletedUser26142

Guest
NUME SUGESTIE: o lume noua numita OLDSTYLE
DESCRIERE SUGESTIE:Deoarece ati facut foarte multe lumi cu versiune 2.0 si tot asa si cu magazin oup si cu 1 000 de seturi propun sa faceti o lume "veche",in care sa nu exista oup,sa fie grafica cea veche la the west,in care la fort luai cufere sau genti de doctor,in care a nu existe seturi,sau sa nu apara niciodata tombole cu arme cu tot felul de prostii,in care sa nu se vada diferenta dintre playeri fideli ai acestui joc si playeri care baga pepite.
Stiu ca voi (inno) doriti sa faceti multi bani din acest joc dar ganditi-va si la noi.
Joc de 5-6 ani acest joc si sincer eu m-as bucura daca just4fun ar face ce am zis eu mai sus.Eu zic ca MULTI OAMENI s-ar baga pe aceasta lume.
AVANTAJE:Jocul the west va fi jucat si de cei care nu au avut parte de vechiul desing.
DEZAVANTAJE: pepitarii nu mai pot conduce lumea.

PS: daca just nu vrea sa ia in calcul ce am zis propun sa faceti un vot atunci cand intrii daca ai fi pro pentru deschiderea unei lumi "vechi",in care nu exista seturi si nici oup.
Si o sa vedeti ca si voi (inno) ati castiga din asta o serie de jucatori mai activi,deoarece multi s-au lasat de acest joc din cauza noilor voastre "imbunatatiri de joc".
Ar fi tare ,gata sunt prea mult seturi noi ....
Si bine spus Calin
:)
 

DeletedUser24094

Guest
Contra.

Jocul a ajuns cum este azi pentru ca asta ati vrut voi, asta s-a cerut.
Nu va convenea la forturi ca primesc cufere doar duelistii si soldatii, cele de otel, din cauza asta s-au scos si s-au introdus oup-urile.
Activitatea cea mai mare pe joc este in timpul tombolelor, atunci jucati cel mai mult si sunteti cei mai activi, fort, munci, dueluri. Din cauza asta s-au introdus tot mai multe.

Majoritatea lucrurilor care nu va plac acum, o sa va lipseasca pe o astfel de lume.

A mai fost propus de n ori, si mereu acelasi raspuns, nu se poate implementa o astfel de lume.

Eu personal nu as juca si sunt jucator vechi.
Probabil ideea e realizabila, dar nu un server .ro, un server international pentru ca nu ar avea multi jucatori.
 

DeletedUser21202

Guest
pro..demult aștept
deși nu cred ca o să se facă vreodată un server 'oldstyle':hmf:
 

DeletedUser25902

Guest
Contra.

Jocul a ajuns cum este azi pentru ca asta ati vrut voi, asta s-a cerut.
Nu va convenea la forturi ca primesc cufere doar duelistii si soldatii, cele de otel, din cauza asta s-au scos si s-au introdus oup-urile.
Activitatea cea mai mare pe joc este in timpul tombolelor, atunci jucati cel mai mult si sunteti cei mai activi, fort, munci, dueluri. Din cauza asta s-au introdus tot mai multe.

Majoritatea lucrurilor care nu va plac acum, o sa va lipseasca pe o astfel de lume.

A mai fost propus de n ori, si mereu acelasi raspuns, nu se poate implementa o astfel de lume.

Eu personal nu as juca si sunt jucator vechi.
Probabil ideea e realizabila, dar nu un server .ro, un server international pentru ca nu ar avea multi jucatori.

Lumile vechi aveau 30.000 de jucatori... acum nu au nici 5000 de jucatori.Cred ca asta spune tot.
P.S:Contra Star Wars ...PRO The-West!
 

DeletedUser20394

Guest
Contra.

Jocul a ajuns cum este azi pentru ca asta ati vrut voi, asta s-a cerut.
Nu va convenea la forturi ca primesc cufere doar duelistii si soldatii, cele de otel, din cauza asta s-au scos si s-au introdus oup-urile.
Activitatea cea mai mare pe joc este in timpul tombolelor, atunci jucati cel mai mult si sunteti cei mai activi, fort, munci, dueluri. Din cauza asta s-au introdus tot mai multe.

Majoritatea lucrurilor care nu va plac acum, o sa va lipseasca pe o astfel de lume.

A mai fost propus de n ori, si mereu acelasi raspuns, nu se poate implementa o astfel de lume.

Eu personal nu as juca si sunt jucator vechi.
Probabil ideea e realizabila, dar nu un server .ro, un server international pentru ca nu ar avea multi jucatori.

Arata-mi si mie unde am votat noi (majoritatea) pentru a se baga sabii din Star Wars si alte prostii?
Nu e vorba de cufere si ce vreau eu este de a aduce mai multa lume pe the west si de a echilibra jocul.
ORICUM ESTE CLAR:DIN CAUZA PEPITARILOR EXISTA THE WEST si ar trebui sa ne multuim cu asta,dar o lume amarata meritam si no,mai ales daca majoritatea oamenilor doresc asta.

Dupa cum am zis sa facem un vot de 2-3 zile si sa vedem ce iese.Daca votul are mai multe pro atunci sa se face lumea despre care am vorbit,daca votul este nu,ramanem la The west asa cum e.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser24094

Guest
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20394

Guest
Citez din 2011
"Momentan pe RO nu se poate implementa o Lume Clasica.

TC"
<3W
Suntem in 2015 ,eu zic ca orice este posibil.
PS:tot nu mi-ai aratat unde am votat noi sa se bage atatea seturi.
 

DeletedUser24094

Guest
Nu am spus ca s-a votat asta, am spus ca lumea e cea mai activa in timpul tombolelor si de asta se tot baga.

Citat din 2013.

"Nu se poate, s-a renuntat definitiv la vechiul format de joc"

deci din 2013 pana in 2015 crezi ca s-a lucat la vechiul format?
 

DeletedUser25625

Guest
De ce vreti o lume noua ? Cu ce va ajuta ? Jocul trebuie putin schimbat mai multe misiuni hainele sa se imbunatateasca sau sa mai taie din ele si sa bage unele mai bune cu cerinte mai speciale am ajuns sa fim JEDI , nu ne trebuie neaparat o lume noua... mai multa reclama! si cred ca stiti ce vreau sa zic ...
 
Sus